Skocz do zawartości


Zdjęcie

73-letni Rosjanin po raz setny został dziadkiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

73-letni Rosjanin po raz setny został dziadkiem


Wraz z narodzinami 49 wnuczki pewien mieszkaniec obwodu kemerowskiego w Rosji, mający również 51 wnuków, został dziadkiem po raz setny - podała w piątek agencja RIA-Novosti.

73-letni Aleksiej Szapował z Nowokuźniecka ma 11 synów i dwie córki. Wszystkim dzieciom urodziło się wielu potomków - niektórym więcej niż dziesięć - co uczyniło pana Szapowała stukrotnym dziadkiem.

"Pamiętam imiona wszystkich wnucząt i wiem, od którego są syna lub córki, ale ich daty urodzenia już nie zawsze pamiętam, więc sprawdzam je w specjalnym notesie" - mówi głowa licznego rodu. Jak dodaje, wnuki zawsze dostają od niego prezenty urodzinowe.

Pan Szapował nie ma jeszcze prawnuków, ale, jak sam przyznaje, ma nadzieję, że i one wkrótce się pojawią.

Źródło artykułu : KLIK
Nota ode mnie : W szoku jestem :)
  • 0

#2

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również jestem w szoku :/
Swoją drogą pewnie w takiej sytuacji jest co drugi chińczyk ;) :D
  • 0

#3

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko pogratulować.
Pan Aleksiej może być pewien,że jego ród szybko nie zaniknie.
  • 0



#4 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Paranienormalny...Chińczyk raczej nie, bo tam stosuje się ściśle kontrolę urodzeń...no chyba że gdzieś na jakiejś dzikiej wsi :roll:
W sumie to dziadek był bardzo produktywny i przekazał te cechy dzieciom.....ale żal mi ich, jak można dopuścić do takiego stanu.... :hmm:
  • 0

#5

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba, że brak kasy go wyeliminuje ...
  • 0

#6

Rhinosaur.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Paranienoramlany... o ile się nie mylę to w Chinach można mieć tylko trójkę dzieci ;)
ale to i tak mięknie do bycia stukrotnym dziadkiem :D
ciekawe skąd dziadek bierze pieniądze na prezenty dla wnuków, w końcu to Rosja, pewnie wnuczki dostają po orzeszku włoskim albo mandarynce :rotfl:
  • 0

#7

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o ile się nie mylę to w Chinach można mieć tylko trójkę dzieci ;)


A co, jeśli "zdarzy się" czwarte dziecko?


Co do dziadka...no, nieźle :lol Wesoła rodzinka...
  • 0

#8

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj, dziadek musi byc bogaty, wydajac 100 prezentów na rok + dzien dziecka, gwiazdka itd!
Szok! :)
  • 0

#9

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Paranienoramlany... o ile się nie mylę to w Chinach można mieć tylko trójkę dzieci ;)


mylisz sie
generalnie w chinach mozna miec wiele dzieci ale za drugie i nestepne trzeba placic podatek i to bardzo duzy
w praktyce ogranicza to ilosc dzieci do 1 na rodzine
prowadzi to czesto do wielu dramatow poniewaz pozadanym potomkiem jest potomek meski i czesto gdy rodzi sie dziewczynka rodzice odrzucaja ja nie opiekuja sie nia i dzieci takie zwykle szybko umieraja

kiedys w chinach byla tradycja rodzin wielodzietnych i na pozadku dziennym byly rodziny z kilkorgiem dzieci bardzo czesto potomkow bylo kilkunastu doprowadzilo to jednak do przeludnienia i obecnie chiny prowadza taka polityke jaka prowadza

faktycznie na prowincjach gdzie wladza nie siega nadal mozna spotkac rodziny wielodzietne jednak z obawy przed podatkiem chinczycy stosuja roznego rodzaju wybiegi aby nie mozna bylo w latwy sposob dojsc kto ma ile dzieci

mimo tych wszystkich obostrzen chiny to i tak potega zarowno jesli chodzi o ludzi jak i o gospodarke
kto wie czy w ciagu najblizszych kilkudziesieciu lat chiny nie stana sie najwazniejszym mocarstwem na swiecie (juz nostardamus kiedys przepowiedzial ze zolta rasa zaleje swiat moze cos w tym jest)
  • 0

#10

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe ilu prawnuków się do czeka. No i ciekawe też jakim majątkiem dysponuje ten rusek, pewnie sporym. Ogólnie jestem pod wrażeniem licznej rodzinki.
  • 0

#11

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ale płodna rodzinka :o
  • 0

#12

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do tego na jego przykąłdzie można stwierdzić, że statystyka o przyroście ilości chłopców w stosunku do dziewcząt jest w minimalnym stopniu po stronie chłopców. 51 chłopców 49 dziewczynek.....

Fajnie ma, rodzinny facet. Statystycznie co 3,20 dni jest na urodzinach kogoś kto jest jego potomkiem......
  • 0

#13

sebo.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, czy pamięta dzień urodzenia każdego wnuka z osobna. ;)

@down:
A no, racja. Nie doczytałem. :)
  • 0

#14

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czytanie ze zrozumieniem....
  • 0

#15

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to dziadzio się dorobił sporej rodzinki :D gratulacje i nie pisze oby tak dalej bo to już nie od niego zależy :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych