Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny przypadek z obrazkiem komunijnym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No więc tak ,z powodu remontu ,który sie kończył u nas jeszcze w poprzednią sobotę spałam ze swoja mama w tym samym pokoju.Gdy się w niedziele rano obudziłam ,mama mnie zapytała dlaczego w nocy ściągnęłam obrazek komunijny.Ja na to ,że nie pamiętam abym ściągała jakiś obraz.Nie wiem co to miało być ale ja nigdy wcześniej nie lunatykowałam,po za tym mama mi mówiła ,że to wyglądało tak jakbym coś zobaczyła w tym obrazie się tego przestraszyła...Czy ktoś wie co to może być?

#2

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mmm, nie mam bladego pojęcia - może jesteś opętany i nie lubiszoznak wiary :)

#3

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie się tego boje.

#4

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jeee .. mój wujek też tak miał .. a później ganiał po mieszkaniu z siekierą ;D

#5

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Toś ci sie przyśniło, troche jest się otepiałym, zdjełas obrazek i nic w tym dziwnego, równie dobrze móglby byc to obraz Kossaka.

#6 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

pytanie Mały Czesiu: czy ona widziała jak go ściągasz czy zapytała się od tak sobie, bo nie miała kogo oskarżyć :P
Jeśli to ty ściągnęłaś to idź do egzorcysty :lol

#7

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak myślisz?!Jeśli nie masz nic mądrego do napisania w danym temacie to lepiej w ogóle nie pisz.

#8 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Możliwe, że po prostu zrobiłaś to, gdy przebudziłaś się w nocy. Gdy się zdarza coś takiego, to najczęściej się nie pamięta , bo zasypiasz zaraz po tym.

#9

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Heh mozliwe że coś Ci się przyśniło i obudziłaś się zdjęłaś obrazek i zaraz zasnęłaś, a nie pamiętasz zw względu na zaspanie :P Sam wiele razy mam tak, że jestem budzony rano, siadam na łóżku następnie zasypiam i nic nie pamiętam z tego a później mam pretensje do wszystkich, że czemu mnie nie obudzili :D

#10

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

ok , ok . Lunatyzm ? Mój brat raz zaparzył mi herbatę i położył na biurko - bałem się go obudzić... Położył się z powrotem do łóżka a rano nie wiedział o co kaman jak mu opowiedziałem :D


.. Ale z tym wujkiem to też prawda. Tylko w twoim przypadku zastanawia mnie czemu akurat ten obrazek ?

#11

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt ,że był to środek nocy.Po za tym ja zawsze pamiętałam co ja takiego robiłam w nocy,to czemu akurat teraz miałabym nie pamiętać.

#12 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

A jak myślisz?!Jeśli nie masz nic mądrego do napisania w danym temacie to lepiej w ogóle nie pisz.

No nie wiem..nie napisałaś...napisałaś tylko tyle, że się ciebie zapytała dlaczego ściągnęłaś obrazek..nie napisałaś dlaczego się zapytała :roll:
ale jak mniemam widziała jak to robiłaś, tak więc piszę ci: skoro nie masz nic mądrego do napisania, to nie zakładaj tematu, bo zaśmiecasz forum....
Nie ma co robić halo z takiej historii..wiem, że zawsze chcemy doszukać się czegoś niezwykłego w swoim życiu, ale tu ci się nie udało...
Ja jak byłam mała i lunatykowałam to robiłąm różne rzeczy,m.in.:wchodziłam(próbowałam przynajmniej) na ścianę albo "oglądałam" wyłączone tv...
Nie martw się..raczej nie jesteś opętana skoro jesteś świadoma tego co zrobiłaś...

#13

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mały Czesiu no czasami się tak zdarza, że robiąc jakieś rzeczy po przebudzeniu robisz to podświadomie bo Twój umysł jest jeszcze nierozbudzony...Jeśli nigdy tak nie miałaś, to właśnie przeżyłaś pierwszy raz w życiu stopień przebudzenia w którym działała tylko Twoja podświadomość, zaś nie działałaś świadomie. Jednym słowem, Twoje ciało było sprawne a umysł w stopniu Delta... :P

#14

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak mogę do tego stanu powrócić?

#15

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tego co się orientuję stan Delta można osiągnać jedynie podczas snu :P Poprzez odpowiednią medytacją można osiągnąć stany Alfa i Theta, jednak aby osiągnąć ten drugi musisz naprawdę posiadać wielkie zdolności parapsychiczne :) Jak osiągnać któryś z tych stanów? Polecam poszukać, mi udało się osiągnąć jedynie stan Alfa poprzez medytację :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych