Skocz do zawartości


Zdjęcie

30-letnia kobieta przez rok udawała chłopaka,


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

30-letnia kobieta przez rok udawała chłopaka, by uwieść 14-latkę


Trzydziestoletnia Amerykanka Lorelei Corpuz udawała nastoletniego chłopca, bo chciała zdobyć serce 14-latki i zaufanie jej rodziców. Plan w pełni się powiódł. Kobieta przekonała wszystkich, że jest siedemnastoletnim sierotą i jako chłopak przez ponad rok mieszkała z rodziną swojej ''dziewczyny''- pisze Telegraph.co.uk.

Dołączona grafika
Lorelei Corpuz


Zdaniem policji kobieta była niezwykle ostrożna i sprytna. - Mimo seksualnego charakteru łączącej je relacji, oskarżona nigdy nie pozwoliła, by dziewczyna zobaczyła intymne części jej ciała. Żaden z domowników nie zorientował się, że Corpuz jest kobietą - powiedział jeden z funkcjonariuszy. Policjanci ujawnili też, że Corpuz biła i poniżała swoją ''partnerkę''.

Sprawa wyszła na jaw dzięki przypadkowej kontroli drogówki. - Funkcjonariusz zatrzymał samochód Corpuz. Wyjaśnienia kobiety wzbudziły jego podejrzenia - stwierdził przedstawiciel policji, cytowany przez portal Telegraph.co.uk

Lorelei Corpuz poznała swoją ofiarę w centrum handlowym w Seattle w 2005 r. Kobieta przedstawiła się jako Mark Villanuova i powiedziała dziewczynie, że jej matka zmarła na raka, a ojciec popełnił samobójstwo. Po kilku rozmowach telefonicznych para umówiła się na randkę. Wkrótce rodzice ofiary pozwolili ''siedemnastolatkowi'' zamieszkać razem z nimi w domu - pisze Telegraph.co.uk.

- Wszyscy byli strasznie zaskoczeni, że ona nie była tym, za kogo się podawała. Zarówno jeżeli chodzi o wiek, jak i o płeć - skomentował rzecznik policji. Corpuz oskarżono o gwałt i molestowanie nieletniej.

THE END


Źródło artykułu : KLIK
  • 0

#2

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

boże, masakra!
jak tak można?!
przecież ta kobieta (30letnia) ...
nie umiem tego pojąc, i potem się ludzie dziwią że wszyscy uwarzają amerykanów za głupków.
  • 0

#3

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj, chyba tamta..pani ma jakieś zaburzenia, hehe. Kurde, jak tak można? :o
  • 0

#4

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale dewiant :D A myślałem, że po LPR już nic mnie nie zaskoczy...
  • 0

#5

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak oni ją oskarżyli o gwałt, to jak ona ona to zrobiła, żeby dziewczyna nic nie zauważyła?? To dopiero sztuka
  • 0

#6

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Takie rzeczy to tylko w USandA :D A swoją drogą to trzeba być debilem skończonym, żeby nie poznać się na swoim partnerze ... ;D

Chyba że obie są Lesb i się dogadały że jak już to zauważą to ona nie wsypie swojej miłości ;]
  • 0

#7

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiecie ten gwałt to mógł być dodany tylko żeby wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie.
a nie wiem czemu mówicie że nie możecie sobie wyobrazić że ona tego nie poznała.
przecież ona udawała 17lata, czyli nie musiała dochodzić między nimi do stosunku.
ale naprawdę szkoda mi tej dziewczyny.
  • 0

#8

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O żesz kurde, co się dzieje na tym świecie ...
  • 0

#9

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak tak można?!

Kurde, jak tak można?


Jak widać można :) Przypominają mi się kultowe "Poszukiwany, poszukiwana" i "Zmiennicy" :rotfl:
  • 0

#10

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie umiem tego pojąc, i potem się ludzie dziwią że wszyscy uwarzają amerykanów za głupków.

:lol a co do tego ma narodowość "bohaterki"?!
  • 0

#11 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Narodowość ma tyle o ile z Amerykanami są związane różne paskudne stereotypy...i właśnie w związku z tym artykułem są one w umysłach wielu przypominane prawdopodobnie ;)
Co do ogólnej sprawy to jest to ohyda na skalę międzygalaktyczną....powinni ją wsadzić za kratki na dożywocie ez możliwości odwołania, bo na prawdę szkoda ludzi co mieszkają w jej okolicy...... :omfg:
  • 0

#12

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie rzeczy to tylko w USandA

borat <3

###

tylko nadal mnie troszke dziwi, jak mozna, do jasnej ciasnej, nie rozpoznac, ze 17 chlopak to nie 17 chlopak a 30 letnia kobieta? mieszkajac z nia w jednym domu ?
takie rzeczy to tylko w er... ameryce : )
  • 0

#13

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam ochotę napisać ( bez komentarza) ale po co pisać tylko tyle :D moim zdaniem to każdemu w rodzinie ofiary okulary po drugie 30letnią kobietę za kratki a po trzecie zakazać ofierze spotykania się z 17 letnimi chłopakami wyglądającymi na 30 letnie kobiety :D
  • 0

#14

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Narodowość ma tyle o ile z Amerykanami są związane różne paskudne stereotypy...i właśnie w związku z tym artykułem są one w umysłach wielu przypominane prawdopodobnie ;)

A w mieście Łodzi kobieta rodziła dzieci i wkładała je następnie do beczek. Czyli Polacy to debile i mordercy czy tylko łodzianie są takowymi? :P Analogia do sytuacji poruszonej w temacie chyba aż nadto widoczna?
  • 0

#15

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszędzie są psychole..co nie znaczy, że cały naród taki jest..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych