Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nawiedzone mieszkanie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#31

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Qłak bo kiedy przychodzi czas na dowody u większości dziwne zjawiska zanikaja albo to oni zanikaja a raczej znikaja z forum. Ale mam nadzieje że w tym przypadku bedzie inaczej.
  • 0

#32

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Seleucyd: może ten chłopak chce ci coś powiedzieć? postaw się na jego miejscu, chociaż to chyba trudne. uwarzam ,że zazdrości ci ,że żyjesz.
A jak zdasz maturę to dopiero będzia masakra... w czasie kiedy puka odmawiaj Zdrowaś Mario. Moja pani katechetka mówi ,że to jest najlepsza broń na złe duchy.
  • 0

#33

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moja pani katechetka mówi ,że to jest najlepsza broń na złe duchy.

Przepraszam ale pojawił sie po tym tekscie na mojej twarzy wielki usmiech. Z ta modlitwa to może nie jest zły pomysł nawet nie ze wzgledu na pania katechetke.
Ale ja cały czas skłaniam sie do rozwiązania tej sprawy na bazie normalnych wydarzen, bez czegos paranormalnego.
  • 0

#34 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

No w pierwszym momencie myslalem, że to jakaś marna prowokacja z tą katechetką ;)

Czy ta ściana jest sama? Tzn nie jest niczym obita itd?
  • 0

#35

Seleucyd.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej nikogo w niej nie zamurowali...

Co do tego czy ściana jest sama - ściana była budowana na szybko, z lanego betonu bo tak jest najprościej. Ściana jak ściana, pomalowana z obu stron (blisko niej przechodzą rury z ciepłą i zimną wodą, ale to chyba nie ma związku) wygląda jak z cegieł. Jedyne co zrobili z tą ścianą dodatkowo to pomalowanie; poza tym nic.
  • 0

#36

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie możesz zrobić tego zdjęcia, czy nie chcesz? Właśnie...Aparat można od kogoś pożyczyć, napewno jakiś Twój znajomy/znajoma ma. A plame możesz zalepić taśmą klejącą, taką "Makgajwer" ;] I dopiero potem nalep plakat...

Co do różnych cieni, gdy panuje półmrok zawsze coś widze. Najgorzej jest, gdy kątem oka spojrze na obraz maryji z dzieckiem...obie postacie są zielone (coś jak ufoki) i mam złudzenie, że ciągle na mnie patrzą... :mrgreen:
  • 0

#37

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jak ten chłopak będzie dawał o sobie znać to zacznij z nim rozmawiać i nagraj to na dyktafon (EVP). A co do drzwii i światła. Hmmm zapewne nic nowego niewniosę ale możesz sprubować popatrzeć na to światło pod różnymi kątami lub rzucić butem, może zgaśnie :/
  • 0

#38

Larkin.
  • Postów: 111
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam Pomysł. Wezwij Egzorcystę.
  • 0

#39

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

według mnie w tej historyjce nie ma nic paranormalnego...
ktoś mu nagadał ze tam się jakiś łepek powiesił i od tej pory wyobrażnia zaczeła działać negatywnie...
a stuki to normalna rzecz zawsze jest jakieś wytłumaczenie tylko trzeba dokładnie zbadać..
a co do ducha to napewno to niejest duch bo jak sens by miał w tym zeby ciebie straszyć jak juz coś to coś przekazać......
nie schizuj sie bo nie ma sensu..
  • 0

#40

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

obu stron (blisko niej przechodzą rury z ciepłą i zimną wodą,

Jesteś pewien że to rury nie wydaja jakiś dzwiękow, wielokrotnie jest tak że rusry powoduja dźwięki, którym potem przypisujemy paranormalne wyjaśnienia.

Najgorzej jest, gdy kątem oka spojrze na obraz maryji z dzieckiem...obie postacie są zielone (coś jak ufoki) i mam złudzenie, że ciągle na mnie patrzą

Zdejmij obrazek i po problemie.
  • 0

#41

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam Pomysł. Wezwij Egzorcystę.


Tak tak, egzorcysta dobry na wszystko. Nawet na ból głowy :wall:


Zdejmij obrazek i po problemie.


Żbik, chciałbym. Ale jeszcze starsi pomyślą, że opętany jestem :mrgreen:

Kłoniec łoftopa.
  • 0

#42

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Seleucyd: Przeciez ci co popelniaja samobojstwo ida do piekla, wiec jakim sposobem jest w twoim pokoju.... chyba ,ze....
  • 0

#43

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według wiary chrześcijankiej idzie sie za taki czyn do piekła. Ale my nie jestesśmy pewni co jest pośmierci, więc nie mozna dokładnie powiedzieć że on jest w piekle czy w pokoju obok.
  • 0

#44

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dźwięk to rury a plama to zwyczajna jakaś plama na drzwiach tylko że wydaję Ci się że ma ona jakieś właściwości... takie jest moje zdanie ;)
  • 0

#45

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałeś: boję się, gdyż małżeństwo planuje się wyprowadzić. Jak sobie poradzić z tak niezręczną sytuacją?
Czyli chcesz się pozbyć tego ducha,tak?
Są dwa rozwiązania:
1. Egzorcyzmy, jeżeli to jest duch a nie wyobraźnia.
2. Wyprowadź się ;p
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych