Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nawiedzone mieszkanie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#16

Seleucyd.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc tak. Dowiedziałem się, że to ściana z czystego betonu, więc to co mówicie odpada. Co do drzwi - ech... dzisiejszej nocy przez parę minut znowu widzialem to "coś", tylko że tym razem się... poruszyło (nieznacznie, w sumie też mogłem kiepsko widzieć) :o no cóż, niestety byłem w stanie paraliżu sennego (k***a, za często mi się to zdarza) i nie mogłem jakoś cudownie zobaczyć plamki. Drzewa - nie ma, okolica jest tak przemysłowa, że już prędzej postawiłbym na to że to dym uderza w ścianę :roll: .

Z góry dziękuję za dalszą pomoc.
  • 0

#17

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A rury? Wiesz w którym miejscu biegna? Wcale nie muszą być umiejscowione dokładnie w tej ścianie. A pomysł z plakatem czemu nie wprowdzasz w życie?
  • 0

#18

Seleucyd.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo niestety ta #%#!$&$@ plama prześwituje przez każdy możliwy plakat... :(
  • 0

#19

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prześwituje czy pojawia się na plakacie? Bo jesli to drugie to mamy problem, kojarzy mi się to zjawisko z twarzami z Belmez, które mimo ich usuwania lub zakrywania wychodzily na nowo.
  • 0

#20

Seleucyd.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej to drugie.
  • 0

#21

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a możesz zrobić zdjęcie tej plamy i umieścić na forum? :)
  • 0

#22

Seleucyd.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niestety nie mogę ze względu na zepsuty aparat :(

Chociaż cicho... rzeczywiście, po 10 plakatach w jednym miejscu plama stała się niewidoczna :) tylko jeszcze to stukanie... :/
  • 0

#23

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może jak nie będziesz widział tej "Zjawy" to i pukanie stanie się czymś normalnym.
i nie zauważalnym.
  • 0

#24

Mankovitch.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dla mnie to jakaś prowokacja. Nie możesz pozyczyć aparatu? A moze to jakiś cień, skoro go widać na wszystkim.

Powiem wam, że kiedyś miałem tak, że siedziałem w pokoju przy bardzo słabym świetle i spojrzałem na zdjęcie, na którym byłem ja i moja dziewczyna. Zdjęcie było troszkę przekrzywione i pierwsze co zobaczyłem jak na nie spojrzałem, to twarz Jezusa w koronie cierniowej... Przestraszyłem się jak cholera, podbiegłem do włącznika, zapaliłem światło i wtedy zobaczyłem, że to właśnie to zdjęcie. Było tak ułożone, że moja wyobraźnia sobie dopisała resztę. Może i ta plama to jakiś cień, albo cokolwiek innego.
  • 0

#25

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Piszesz tutaj, że często masz paraliż senny, a jak wiadomo widzimy wtedy różne dziwne rzeczy (ja nawet bardzo dziwne :D ). Jeśli zdarza się to przede wszystkim w czasie paraliżu, to moim zdaniem pierwsza zagadka rozwiązana. Co do tej ściany... Mówisz że jest z betonu, o ile mi wiadomo to ścian zwykle z betonu się nie buduje... Może jest tam wmurowane ciało tego biednego chłopca, a ten wcale nie powiesił się z własnej woli, tylko wkurzeni rodzice mu pomogli... No sorki za to ostatnie zdanie :D
  • 0

#26

Mankovitch.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to teraz napędziłeś mu stracha na następne noce....
  • 0

#27

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w sumie Berith to jest bardzo możliwe.
Przecież rodzice mogli zdenerwować się na syna i wmurować go w ścianę,
i przebudować mieszkanie żeby o tym zapomnieć.
A chłopak teraz musi straszyć innych i być może ma zabić następną osobą którą jesteś ty?!


moim zdaniem to co robisz to jest owijanie w bawełnę to nie robisz nic tylko wielce panikujesz może zaczniesz zaklejać drzwi?!
  • 0

#28

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta a teraz ci rodzice są parą miłych staruszków rozpowiadających o synu na prawo i lewo... coś w to wątpię :D jak dla mnie morderstwo odpada ale spróbuj zrobić to zdjęcie np. aparatem z telefonu komórkowego albo kup aparat jednorazowy za 8zł w dzisiejszych czasach zrobienie zdjęcia nie jest aż tak trudną rzeczą :) a co do stukania to czy odbywa się ono jakoś systematycznie o jakiś określonych porach?
  • 0

#29

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To był tylko żart, ale kto wie, kto wie... Może teraz po prostu wypierają się tego, wmawiając sobie, oraz innym że on to zrobił sam (próbują zagłuszyć sumienie w ten sposób.

Może mi ktoś powiedzieć najpierw, czy ściany są robione z betonu? Bo mnie to najbardziej zaintrygowało w tej historii :D
  • 0

#30 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Berith jak dla mnie to dosyc niesmaczny żart.

Nie chcę nic mówic, ale to już kolejna sensacja, która jest omawiana, a gdy pojawia się prośba o zdjęcie, to dziwnym trafem nie ma możliwości...

Nie twierdzę, że to ściema, ale za dużo ostatnio takich zdarzeń.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych