Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nawiedzone mieszkanie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1

Seleucyd.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może się przedstawię - jestem Selcio i planuję na tym forum spędzić dłuższy czas... :)

Więc tak. Na wstępie zaznaczam, że nie jestem całkowicie pewien prawdziwości historii (ech... sąsiedzi nie mają pamięci miesiąca) ale postanowiłem poruszyć ten drażniący mnie temat.

Otóż czasem, gdy leżę w łóżku na drzwiach (może to nieważne, ale mają szklany środek) pojawia się czarny kształt, coś jakby sylwetka dorosłego mężczyzny. Zaznaczam, że i tak zawsze jest tam czarna plama (na szkle), ale czasem układa się w ten kształt. Często podczas grania na kompie w nocy (ech... wiadomo, te nocki) słyszę coś jakby walenie w ścianę. Zainteresowałem się tym tematem i usłyszałem od moich sąsiadów ciekawą informację.

Jest tak: jakieś 20 lat temu moje mieszkanie i mieszkanie sąsiadów, którzy są starym małżeństwem nie było oddzielne. Było to jedno mieszkanie. To stare małżeństwo mieszkało tam już wtedy, ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że małżeństwo miało dorosłe dziecko. Gdy ten chłopak (bo to był chłopak) nagle dowiedział się, że matury nie zdał powiesił się w łazience. Przez jakiś czas był spokój (choć oczywiście rodzina chłopaka rozpaczała), do czasu gdy podjęto decyzję o stworzeniu z jednego wielkiego mieszkania dwóch średnich. Mój pokój znajduje się tuż obok tej ściany... boję się, gdyż małżeństwo planuje się wyprowadzić. Jak sobie poradzić z tak niezręczną sytuacją?

Chciałbym podkreślić jeszcze, że nie jestem całkowicie pewien prawdziwości tej historii, gdyż wiadomo - małżeństwo obchodziło już srebrne gody i mają po 70 lat.
  • 0

#2

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja jako pierwszą czynność wybrałabym dowiedzenie się nazwiska tego chłopaka.
pójście na cmentarzy i sprawdzenie czy ktoś taki w ogole istniał.

wiesz nie raz jest tak że przy ciemnościach nasza wyobraźnia podświadomie tworzy obrazy których się boimy więc najprawdopodobniej to co widzisz to jest ciągle ta sama plama, która jest w dzień.
Radziłabym zmienić drzwi.
  • 0

#3

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ustal wiecej informacji o tym chłopaku, jak jestes wierzący to możesz się za niego pomodlić. Może to co da. A wymiana drzwi to dobry pomysł, wymień na takie bez lustra to nie bedziesz nic widział.
  • 0

#4

Seleucyd.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wymiana drzwi to dobry pomysł, wymień na takie bez lustra to nie bedziesz nic widział.


Niestety możliwość wymiany drzwi odpada. Jednak jedyne, czego mogłem się dowiedzieć, to fakt, iż ściankę działową postawili dokładnie tak, by przedzielić jego pokój na pół.
  • 0

#5

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hmmm Bardzo trudne bedzie rowiazanie tej zagadki. Wiesz ja jak byłem mały to tez miewałem rózne postacie i tez najczesciej ukazywały sie one na drzwiach:) . Zazwyczaj ta postac miała kapelusz i nie wiem dlaczego ale paliła fajke (to sie moze wydac glupie ale tak bylo) I z wiekiem przeszlo ( moze dlatego ze sie przeprowadziłem). Jezeli jednak to co ty opowiadasz jest znane nawet sasiadom to juz powazniejsza sprawa.
  • 0

#6

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ż ściankę działową postawili dokładnie tak, by przedzielić jego pokój na pół.

Może dlatego jakby on nie może się z tym pogodzic że jego pokoj został usunięty i jest na to zły. Boże ale dziś głupoty gadam.
  • 0

#7 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

A dlaczego wymiana drzwi odpada? To są drzwi do twojego pokoju? To może chociaż samą szybę wymień na taką, która nie ma czarnej plamy :)
Bardzo możliwe, że sam podświadomie wywołujesz takie zwidy :) ja mam czasami tak, że w nocy kwiatek który stoi na szafce przed łóżkiem kojarzy mi się z jakimś stworem czającym się do skoku ;)
  • 0

#8

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiem chłopie, zrób coś z tym, powieś na drzwiach plakat, zamaluj to szklo. Cokolwiek żebyś nie musiał obawiać sie ze coś tam zobaczysz bo od tego można zwariować.
  • 0

#9

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na aktualny moment nie mam żadnego rozsądnego pomysłu, ale jak coś wymyśle to napisze :)
  • 0

#10

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Elkojotle dziękujemy że nas poinformowałes o tak znaczacym fakcie, który niewątpliwe odgrywa najważniejsza rolę.
  • 0

#11

eros_14.
  • Postów: 86
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wymiana drzwi to raczej biedny pomysł bo jak by nie patrzeć chłopak słyszy stukanie w ściane więc to raczej mu nic nie da.
Ale tak jak mówią inni zdobądz informacje i może się za niego pomodlić.
  • 0

#12

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chopok się wkurzył że mu pokoik rozwalili na pół :D wiem że nic nowego nie wniosę ale jeżeli jest taka możliwość to wymień te drzwi albo jak już było wcześniej napisane zawieś na nich jakiś plakat a co do pukania to to nie koniecznie musi być duch...
  • 0

#13

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a co do pukania to to nie koniecznie musi być duch...

Własnie, została pominięta ta kwestia, zorientuj się czy czasem w tej scianie nie ma jakis rur itp? A może scianka to pustak skoro była dobudowana?
  • 0

#14

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie mi o coś w tym stylu chodziło Żbik albo może jakaś gałąź jak jest drzewo przy domu
  • 0

#15

Głupiec.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja raczej nic nowego nie wniose ale zakryj ta plame na tych drzwiach zeby nie bylo jej widac i sprawdz co moze walic w ta sciane , zobaczymy czy ta plama pojawi sie jak ja zakryjesz :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych