Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch Teresy Hidalgo Przyczyną Tragicznego Wypadku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lasocki- to, że ty przeżyłeś doświadczenie z duchami to jeszcze nie oznacza, że doskonale wiesz, jak odróżnić idealnego fake'a od prawdy...nikt nie potrafi na 100% przyznać że to prawda...

Zazwyczaj wierzę w taki rzeczy, ale w tym przypadku napiszę:
Jak zobaczę na własne oczy to uwierzę.
  • 0

#17

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Film rzeczywiście robi wrażenie, mało z krzesła nie zleciałem przy koncowce.
Lasocki ja wiem że ludzie po spotkaniu z duchami wierza nawet w zmyslone historie ale daj sobie troche luzu i oceniaj obiektywnie, nie z perspektywy tego co ciebie spotkało.
  • 0

#18

Elkasei.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezu ludzie to jest fake. Jak jest napisane na jednej ze stron gdzie jest ten film sam producent filmu przyznaje ze go nakręcił. A ta niby Teresa to aktorka. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Można nawet kupic płytę dvd jak robili ten film. :rotfl: To jest coś w stylu Blair Witch Project
  • 0

#19

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Elkasei daj się ludziom troche popodniecać że to prawda, bo fajny dreszczyk emocji każdemu dobrze służy :)
  • 0

#20

j.z.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widziałam to kiedyś na jołtubie .. btw, po co by mieli nagrywać jazdę samochodem?
trochę dziwne, co nie? i jeszcze w środku wycięli kawałek filmu. Ta twarz trochę jakby nieprawdziwa ..
niestety, nie wierzę w to; )
  • 0

#21

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

po co by mieli nagrywać jazdę samochodem?

Żeby jeszcze bardziej utwierdzić widza w przekonaniu że to nie jest wyreżyserowana scena.
  • 0

#22

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

z tym ze po co mieli by nagrywac jazde samochodem to powiem tak szczerze ze mnie to nic nie daje do myslenia....sam czasem nagrywam cholera wie co....chociazby nawet nauczycielke na lekcji nie wiadomo po co....duzo osob IMO tak ma jak dobra jakosc nagrywanego filmiku....no ale szkoda ze fake....jezeli by nikt sie nie przyznal np nie znalazla by sie taka osoba jak rzekomy autor tego filmu to nie watpie ze jeszcze nie jedna i nie dziesiec osob by nad tym filmikiem rozmyslalo.....jak to sie mowi creeeepy:P
  • 0

#23

Mankovitch.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie na końcu widać, że to jest fake, bo ktoś kto by usłyszał od obcej osoby zabranej z ulicy, ze "tutaj zginęłam", przestałby kręcić i przestraszył się trochę jej słów. Tak jak to zazwyczaj ma miejsce w przypadku kręcenia dramatów np. WTC. Było kilka filmów jak pierwszy samolot wbija się w wieżę, ale po chwili kamery się telepią, nic nie widać, bo ludzie patrzą wtedy oczami, a nie przez kamerę, na takie zdarzenia. Poza tym nie widać samego wypadku, jest tylko twarz dziewczyny, huk i nagle już po wywrotce. Widać, że nakręcone później.

Poza tym już wiadomo, że to fake, zapisałem tylko moje spostrzeżenia jak oglądałem film nie wiedząc, że jest wyreżyserowany.
  • 0

#24

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jest zabawne, jak ludzie filozofują, kiedy się im przytoczy stwierdzenie, że to było poprostu nakręcone i reżyserowane-ja kiedy pierwszy raz widziałem ten filmik, stwierdziłem, że jest świetny, szkoda, że to fake, bo ogłąda się to fantastycznie-wolałem pierwsze swoje wrażenie i tą nie wiedzę, że jest to poprostu film :roll: Śmiać mi się chce z ludzi, którzy wypisują, że to widać, czy tamto, jak dla mnei to był do tej pory real :o
  • 0

#25

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mankovitch piszesz ze przestał by kręcic i przestraszyl by sie jej slow....przeciez od razu praktycznie po wypowiedzianych slowach ze zginela w tym miejscu nastepuje wypadek....wiesz piszesz ze to dziwne ze dalej nakrecal jej twarz.....wedlug mnie mimo iz to film rezyserowany to jakby to byla prawdziwa sytuacja w ktorej ty bys sie znalazl to nie wiem cyz bys tak reagowal jak powiedziales ze odlozyc telefon itp....przeciez od chwili...hmm kolizji czy co to bylo a wypowiedzenia slow ze zginela w tym miejscu byly sekundy.....film wedlug mnie momentami bardziej realistyczny od blair witch nawet gdyby......gdyby nie te za przeproszeniem świństwa z kamera.....na pierwszy rzut oka widac ze to ani nie jest naturalne ani paranormalne tylko sztucznie wygenerowane....nie trzeba sie nawet dowiadywac iz ten filmik to tzw fake....chociaz w glebi pewnie nie jedna osoba tak jak ja chciala by zeby to bylo prawdziwe........
  • 0

#26

Vanja.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muszę przyznać, że przeszły mi ciarki po plecach i do teraz mi serducho bije po pobejrzeniu tego filmu :P
Pomimo, że to nie autentyk to wywarł mi wpływ na psychike :mrgreen:
  • 0

#27

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak sie ogląda to po raz pierwszy to naprawde robi wrażenie. Ale wydaje mi sie że jest to fake...
  • 0

#28

renu.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kochani,
jestem tu od kilku chwil, ale czytałam i czytałam..Teresa nie dawała mi spokoju...i w końcu znalazłam :brawo:
wejdźcie sobie :D

http://blog.s0ulless....php?itemid=141
http://www.acurva.net/index2.php
  • 0

#29

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uwazam ze w tej sprawie bylo cos nadprzyrodzonego...ale co ??
Nie potrafie tak na 100 okreslic... :(
  • 0

#30

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ah nicolle czemu odrazu negujesz wypowiedz Lasockiego. Kiedy zrobilas psiball tez ci nikt nie wierzyl wiec czemu nie mozesz zaakceptowac wersji lasockiego ?? Skoro sa psiballe to czemu ma nie byc duchów ?? Ehh...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych