Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyprawa na opuszczony cmentarz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#91

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli wierzysz, ze pomoga, to pomogą...


Ja w to wierze całym sercem, bo za życia chcieli dla mnie jak najlepiej i oddaliby je za mnie.
Muszę pożyczyć od wujka analogową lustrzankę i przekonać się na własnej skórze czy to prawda.
btw: Czy woda święcona może być? :)
Bo jak tak to zaopatrzę się w flakonik jeśli zajdzie taka potrzeba...
  • 0

#92

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

btw: Czy woda święcona może być?
Bo jak tak to zaopatrzę się w flakonik jeśli zajdzie taka potrzeba...

A co ty diabły idziesz wypędzać? Marne szanse że cokolwiek zobaczysz a ty bierzesz ekwipunek jak na wojne.
  • 0

#93

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już taki jestem. :P
Myślę jak programista, czyli muszę być przygotowany na każdą ewentualność. ;)
A nóż jakiś zły byt będzie miał kaprys mnie zaatakować... :/

Jeszcze można się na czarną mszę natknąć i wtedy zacznie się robić "ciekawie" :)
  • 0

#94

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Piotrek podziwiam, cię...bo już od dawna ja sam w moim mieście planowałem wyjście na taki cmentarz z kolegami interesującymi się tymi zjawiskami...między innymi z użytkownikiem AdZiU . Ale zabrakło czasu ; P. My z kolegą trochę wiemy, ale jak ty nie to polecam przeczytać sobie przykazania łowców duchów ; P
  • 0

#95

Pauline.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W życiu chyba nie słyszałam o głupszym pomyśle. W ogóle lustro? I co, myślisz, że weźmiesz lustro i Ci się na zawołanie będą duchy w nim pokazywać? Chyba się za dużo horrorów naoglądałeś. A osoba pisząca na pierwszej stronie, o tym jakich kłopotów możesz sobie narobić ma całkowitą rację. Tym bardziej, sam napisałeś, że jest to cmentarz zniszczony, więc szczerze wątpię, by owe duchy były przyjaźnie nastawione do ludzi. Zresztą myślisz, że jak nie wywołujesz ich przez tablicę, to masz do nich większy szacunek? Co za głupota! Nie słyszałeś o czymś takim, jak naruszanie spokoju zmarłym? Nawet jeśli teraz nie będzie się nic działo, to może równie dobrze zacząć za kilka lat. Będziesz sobie w brodę pluł przez głupotę ,,dzieciństwa,,. Tylko potem nie płacz, że coś nie chce dać Ci spokoju, bo Ty go nie chcesz teraz dać zmarłym. Należy im się szacunek, a Ty nie masz go ani trochę, mimo iż uważasz, że jest inaczej.
  • 0

#96

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ostatnie wpisy w temacie były w 2007 roku, więc...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych