Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyprawa na opuszczony cmentarz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#16

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie straszcie chłopaka, niech przeżyje co chciał przeżyć. Odważnym człekiem on jest i nie warto mu tej odwagi odbierać.
  • 0

#17 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak dla mnie to nie jest zbyt dobry pomysł. Ale jeśli już koniecznie chcesz to zrobic, to ja bym sugerował, żebyś wziął kogoś ze soba, najlepiej zaufanego człowieka. We dwójkę zawsze raźniej...

Ale życzę powodzenia.
  • 0

#18

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Qłak chcesz aby były dwie ofiary? Daj spokój, niech idzie sam. Pozna prawdziwe przerażenie i juz więcej nie przyjdzie mu do głowy taki głupi pomysł.
  • 0

#19 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Żbik - w poprzednim poście napisałem, że to nie jest dobry pomysł. A kolega może się przydac chocby ze wzgledu na to, że samemu można w pysk dostac od przypadkowo spotkanego dresa ;)

Poza tym sprecyzuj pojęcie "ofiary", bo nie wiem, co dokładnie masz na myśli :)

Pozdrawiam.
  • 0

#20

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poza tym sprecyzuj pojęcie "ofiary", bo nie wiem, co dokładnie masz na myśli :)


Gdy duch kogoś opęta to ta osoba jest jego Ofiarą..

Piotrek-
radze ci zastanów się co robisz bo z duchami niema żartów mój kolega wylądował juz w Branicach przez duchy...
a ty za wszelką cene chcesz sobie udowodnić ze one istnieją.. pewnie ze istnieją!!!! i zawsze będa...
  • 0

#21 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli ofiara w tym znaczeniu to zwracam honor.
W pierwszym momencie myslalem ze ofiara w sensie losu ;)

Koniec offtopa
  • 0

#22

mishi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co ciekawe...
Słyszałam z zaufanego źródła, który 'badał' [na własną rękę] takie zjawiska, że duch jako dusza, są stosunkowo 'niegroźne, bo żadnej krzywdy [fizycznej] nie mogą Ci zrobić. Za to psychicznie potrafią wiele. Przede wszystkim strach.

Wszystkie 'opętania' przez ducha, nie są typowymi opętaniami przez duchy, lecz przez byty wyższego rzędu.

Inna sprawa, że jeśli chce poszukać duchów, to ja nie wiem po cholere na cmentarz iść, gdyż te co nie chca iśc grzecznie do nieba, nie siedzą na cmentarzu, tylko tam, do którego miejsca są przywiązane.

Tak czy siak, życzę mu szczęścia.

A poza tym, skoro się nie ozywa, to chyba nie jest wynikiem tego, że ktoś/coś mu zrobiło kuku?
  • 0

#23 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Mishi, a może właśnie z tego powodu się nie odzywa...ewentualnie pozostaje opcja, że chciał tylko zwrócić na siebie uwagę forum tym postem, a na żaden cmentarz nie miał zamiaru iść :/
Co do cmentarza jako nie najlepszego zbiorowiska duchów to wydaje mi się, że w sumie każde miejsce jest dobre...a cmentarz zwłaszcza dla maniaków, bo wywołuje dodatkowy dreszczyk emocji.......
  • 0

#24

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od pewnego czasu planuję zobaczyć lub poczuć ducha na opuszczonym Żydowskim cmentarzu. Wcześniej tylko chodziłem teraz będę używał jakiś sposobów. (Traktuję to na serio) jutro wezmę ze sobą lustro.Podobno coś daje. Ten cmentarz składa się ruiny kaplicy a nagrobków niema ,ponieważ w II wojnie
światowej niemcy zabrali w celu zrobienia ulicy... .Wracając do tematu. Co kilka dni będę dodawał nowe posty czy coś widziałem itd. .Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś pomoże mi dając jakieś uwagi.
Zostawiam również gg: 2649362 może ktoś będzie zainteresowany i mi pomoże*



Zanim opiszę to co dziś robiłem to odpowiem na wasze pytania:
1.Z duchami miałem już kontakty.Dokładnie to mój tata umarł i jego duch został przez jakiś czas w domu.
2. Moim zdaniem cmentarz ten jest dobrym miejscem, ponieważ w II wojnie światowej niemcy go zdewastowali zabierając wszystkie nagrobki na budowę ulicy. Osoby ,które tam spoczywają napewno chcą by ktoś "żywy" odbudował ich miejsce spoczynku.
3. Traktuję to naprawdę serio, a przed wejściem i po wyjściu się modlę.
4.Niechcę iść z innymi kolegami gdyż duchy by wyczuły ,że nie są przekonani w 100% w istnienie duchów.
5. A jeżeli chodzi o lustro to na www.discoverychannel.pl było coś o lustru.

Tak więc wracając do głównego wątka.Wyruszyłem z rana na cmentarz. Wziąłem ze sobą lusterko i dyktafon.
Przed wejściem pomodliłem się chwilę.Następnie wszedłem. Powiedziałem głośno: "czy mogę coś dla was zrobić?, czy jest jakaś rzecz?" . W tym czasie miałem właczony dyktafon. Po kilku minutach nagrywania wyłaczyłem i powiedziałem : "dziękuję". Odszedłem by wysłuchać. Ale nic niebyło słychać oprócz mojego głosu i szumu wiatru... cóż trudno. Następnie wyjąłem lusterko. Popatrzyłem przez nie ale nic nadzwyczajnego niezobaczyłem.
Jak pujdę jeszcze raz to opiszę czy coś dziwnego się stało.

Od pewnego czasu planuję zobaczyć lub poczuć ducha na opuszczonym Żydowskim cmentarzu. Wcześniej tylko chodziłem teraz będę używał jakiś sposobów. (Traktuję to na serio) jutro wezmę ze sobą lustro.Podobno coś daje. Ten cmentarz składa się ruiny kaplicy a nagrobków niema ,ponieważ w II wojnie
światowej niemcy zabrali w celu zrobienia ulicy... .Wracając do tematu. Co kilka dni będę dodawał nowe posty czy coś widziałem itd. .Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś pomoże mi dając jakieś uwagi.
Zostawiam również gg: 2649362 może ktoś będzie zainteresowany i mi pomoże*



Zanim opiszę to co dziś robiłem to odpowiem na wasze pytania:
1.Z duchami miałem już kontakty.Dokładnie to mój tata umarł i jego duch został przez jakiś czas w domu.
2. Moim zdaniem cmentarz ten jest dobrym miejscem, ponieważ w II wojnie światowej niemcy go zdewastowali zabierając wszystkie nagrobki na budowę ulicy. Osoby ,które tam spoczywają napewno chcą by ktoś "żywy" odbudował ich miejsce spoczynku.
3. Traktuję to naprawdę serio, a przed wejściem i po wyjściu się modlę.
4.Niechcę iść z innymi kolegami gdyż duchy by wyczuły ,że nie są przekonani w 100% w istnienie duchów.
5. A jeżeli chodzi o lustro to na www.discoverychannel.pl było coś o lustru.

Tak więc wracając do głównego wątka.Wyruszyłem z rana na cmentarz. Wziąłem ze sobą lusterko i dyktafon.
Przed wejściem pomodliłem się chwilę.Następnie wszedłem. Powiedziałem głośno: "czy mogę coś dla was zrobić?, czy jest jakaś rzecz?" . W tym czasie miałem właczony dyktafon. Po kilku minutach nagrywania wyłaczyłem i powiedziałem : "dziękuję". Odszedłem by wysłuchać. Ale nic niebyło słychać oprócz mojego głosu i szumu wiatru... cóż trudno. Następnie wyjąłem lusterko. Popatrzyłem przez nie ale nic nadzwyczajnego niezobaczyłem.
Jak pujdę jeszcze raz to opiszę czy coś dziwnego się stało.
  • 0

#25

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Troche nie pokolei w głowie? Chłopie nie probuj uszcześliwiac duchów i daj sobie spokój. Całego świata pozagrobowego nie zbawisz, a przy tym jeszcze sobie jeszcze nagrabisz u tych ewentualnych istot.
  • 0

#26

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie są moderatorzy i osobistości tego forum. To nie jest pierwszy post tego forum gdzie należy natychmiast zareagować. Jakiekolwiek podpuszczania powinny być surowo karane. Nieważne czy młodzian robi to dla czystego zgrywu, czy tylko teoretyzuje. W takich sprawach stanowisko powinno być jednolite.
  • 0

#27

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie są moderatorzy i osobistości tego forum. To nie jest pierwszy post tego forum gdzie należy natychmiast zareagować. Jakiekolwiek podpuszczania powinny być surowo karane. Nieważne czy młodzian robi to dla czystego zgrywu, czy tylko teoretyzuje. W takich sprawach stanowisko powinno być jednolite.


Daj mi argumenty bym tego nierobił, jak mnie przekonasz to przestane.
  • 0

#28

Mankovitch.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Daj mi argumenty bym tego nierobił, jak mnie przekonasz to przestane.

Masz ich bardzo dużo w całym topicu...
  • 0

#29

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedz nam wszystkim DLACZEGO CHCESZ TO ZROBIĆ. Bez wykrętów będę wiedział czy kłamiesz.
Uważasz ,że jest to dobry pomysł na zakład.
  • 0

#30

eros_14.
  • Postów: 86
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie straszcie chłopaka, niech przeżyje co chciał przeżyć. Odważnym człekiem on jest i nie warto mu tej odwagi odbierać.

Masz racje.
Ma kto z Was ma pewnie odwagę żeby takiego czegoś dokonać.
Wy sie poprostu boicie i jesteście zazdrośni że to o Was tak głośno nie ma.
No ale cóż jak chcecie uciekać przed strachem to nie moja sprawa ja staram się z nim wlaczyć.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych