Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyprawa na opuszczony cmentarz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#1

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od pewnego czasu planuję zobaczyć lub poczuć ducha na opuszczonym Żydowskim cmentarzu. Wcześniej tylko chodziłem teraz będę używał jakiś sposobów. (Traktuję to na serio) jutro wezmę ze sobą lustro.Podobno coś daje. Ten cmentarz składa się ruiny kaplicy a nagrobków niema ,ponieważ w II wojnie
światowej niemcy zabrali w celu zrobienia ulicy... .Wracając do tematu. Co kilka dni będę dodawał nowe posty czy coś widziałem itd. .Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś pomoże mi dając jakieś uwagi.
Zostawiam również gg: 2649362 może ktoś będzie zainteresowany i mi pomoże*
  • 0

#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja ci dam uwagę..nienormalny jesteś........ :doom2: przecież nieświadomie możesz takiego ducha wywołać a o późniejsze kłopoty nietrudno.....
jednak nie przeczę, że z ciekawością będę śledziła twoje dalsze posty w tym temacie :roll:
  • 0

#3

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

radziłbym Ci się nie zajmować tym bo jak duch się Tobą zajmą to będzie gorzej...
  • 0

#4

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zawsze podziwiałem ludzi którzy na siłę utrudniają sobie życie :D jednak uważam że takie coś nie jest w 100% bez sensu przynajmniej poczujesz ducha na własnej skurzę ( tylko uważaj żeby to nie była ostatnia rzecz jaką poczujesz w swoim życiu :) ) czekam na dalsze informacje ( aha i radził bym pójść z krzyżem w sumie cmentarz żydowski ale zawsze warto mieć znak odkupiciela przy sobie :D
  • 0

#5

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam w duchy nie wierze, ale twe opowiadania o postępach z duchami będe śledził :D
  • 0

#6

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lepiej uważaj, byś nie przyprowadził "nikogo" za/ze sobą, nawet nie świadomie-bo będzie się działo.. Ale nic przyjemnego.. Lepiej zamiast lustra weź coś, czym możesz zarejestrować ew. dźwięk, zadaj jakieś pytanie i wrzucaj wszystko na forum-ale najpierw poczytaj o nagrywaniu EVP ;) Czekam na relację :D
  • 0

#7

peyton777.
  • Postów: 147
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawa jestem, w jaki sposób masz zamiar wywołać ducha?

lustrem, to sie skaleczyć możesz:P
  • 0

#8

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W wielu kulturach uważa się, że lustro to wrota do innych światów :)
  • 0

#9

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W równie wielu kulturach uważa się, że lustro potrafi uwięzić duszę zmarłego. Dlatego w domach, w których ktoś umarł na pewien czas zasłania się lustra.
  • 0

#10

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oby tylko cie jakis duch nie nawiedzal potem ( ja sie juz przyzwaczailem, ale to nic przyjemnego na poczatku)
  • 0

#11

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie lepiej wziąć jakiś aparacik, może być komórka i postępować zgodnie z przykazaniami łowców duchów?
Imho to jest najbezpieczniejsze rozwiązanie i najłatwiejsze...
  • 0

#12

eros_14.
  • Postów: 86
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wy tak po Nim jedziecie a ciekawe czy sami byście tam poszli.
Jak dla mnie ten chłopak wykazuje się dużą odwagą i chce zdobyć doświadczenie.
Przecież wiecznie nie można uciekać przed strachem.
Ps. Piotrek skąd jesteś ?
  • 0

#13

Darth_Luk.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh u mnie w mieście jest kilka cmentarzy (najbardziej mnie intryguje cmentarz radziecki :P )
jestem ciekaw czy coś lub kogoś spotkasz
  • 0

#14

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wy tak po Nim jedziecie a ciekawe czy sami byście tam poszli.
Jak dla mnie ten chłopak wykazuje się dużą odwagą i chce zdobyć doświadczenie.
Przecież wiecznie nie można uciekać przed strachem.
Ps. Piotrek skąd jesteś ?



Wykazuje się głupotą do n-tej potęgi. Cmentarz to nie jest miejsce na durne wycieczki a co gorsze opuszczony.
jakiego typu chce zdobyć doświadczenie. Osobistego popuszczenia zwieraczy. Może na filmach wygląda to zabawnie jak coś wychodzi z telewizora czy macha 20metrowym językiem.
Problem polega na tym ,że tego się nie widzi tylko czuje.

Najpierw zanika kontakt z otoczeniem, człowiek ma uczucie osaczenia, Robi się strasznie zimno, a umysł tak spowalnia jak gdyby czas zaczął iść w bardzo zwolnionym tempie. Potem zaczyna się jazda. Zaczynają się czepiać na wszystkie strony. To tak jakby wrzucić kość miedzy zagłodzone psy. Bardzo niemiłe przeżycie. Nie pomagają żadne złote kule czy zaczytane na internecie wskazówki.
Chyba,że facet ma szczęście i jest "głuchy" na tego typu projekcje.

Proponuję spacer z panną do lasu wieczorkiem. Znacznie bardziej pouczające i rozwijające przeżycie niż szwendanie się po cmentarzu, nie mówiąc o tym ,że można zarobić w pysk po nocy.

Oni nas nienawidzą. Zazdroszczą nam tego ... że żyjemy. Niech nikt nie liczy na ich życzliwość. Zostali tutaj bo nie mogą się pogodzić ze śmiercią i samym sobą. To bardzo groźnie istoty.
  • 2

#15

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Piotrek jeśli udało ci się przeczytać post redfiva to zastanów się jeszcze nad tym w co sie pakujesz. Może nic się nie stanie ale lepiej dmuchać na zimne. Chłopie zastanów sie bo zdorwia szkoda.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych