Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poltergeist w mieszkaniu ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

Galkas.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Chciałem przytoczyć wydarzenia mające miejsce w mieszkaniu mojej dziewczyny ponieważ ostatnio bardzo sie nasiliły, ale zacznijmy od początku....
Rodzina mojej dziewczyny wprowadziła sie 2 lata temu do mieszkania w którym jak sie okazało wcześniej umarł jakiś staruszek najpewniej alkoholik, spotykamy sie od 3 miesięcy opowiadała mi o tym co sie u niej dzieje ale jakoś nie wierzyłem w to do czasu gdy zostałem na pierwszą noc.
Wracałem z łazienki przez kuchnie , patrzę sie na blat kuchenny a na nim zaczynają poruszać sie wszystkie przedmioty papierki,szklanki,kubki, itp , wróciłem do niej ze strachem w oczach ale nie mówiłem jej, nie chciałem jej straszyć.
Do czasu gdy zaczęliśmy słyszeć kroki dochodzące z kuchni , spaliśmy w tym czasie byłem przekonany ze to włamywacz czy ktoś w tym stylu wziąłem nóż wojskowy( zawsze go nosze przy sobie z powodu moich zainteresować) i wchodzę do kuchni i widzę tylko wielki cień wijący sie na ścianie a potem znikający za rogiem ściany.Po prostu już nie miałem siły tam być, gdyby nie to że nie chciałem zostawiać dziewczyny samej wyszedłbym, teraz każdej nocy jest gorzej coraz więcej trzasków , cieni, samowolne otwieranie drzwi,szafek.pieca ,lodówki.Po prostu strach spojrzeć w lustro gdyż zawsze pojawi sie jakiś biegnący cień.
martwię sie o nią i tutaj pytania jak można temu zaradzić?
Dodam tylko że gdy jest tam jakaś kłótnia rodzinna to te zjawiska sie nasilają, więcej emocji = więcej sie dzieje.
  • 0

#2

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wtakich wypadkach trza poradzić się proboszcza ze swojej parafii,ksiądz powinien egzorcyzmy przeprowadzić to powinno pomóc....
  • 0

#3

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czasem też wystarczy, jak zwykły ksiądz się pomodli w mieszkaniu-nie koniecznie egzorcysta-ale tak, czy tak, trzeba udeżyć do księdza z najbliższej parafi
  • 0

#4

Głupiec.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dałbys rade cos nagrac albo zrobic zdjecie ? a tak wogóle to do ksiedza chyba najlepiej pojsc
  • 0

#5

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem ci ze zwykly ksiadz tu nie wiele pomoze, powinen to byc prawdziwy egzorcysta.
Jak wiemy, ksieza zazwyczaj odprawiajac egzorcyzmy nie wiele działają :)
  • 0

#6

psycholix.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm... cień tak czytając to , to mi się przypomniał film pt. "oszukać przeznaczenie" tam też był cień jednak w tym filmie zwiastował on śmierć :P oczywiście śmierci nikomu nie życzę tylko tak jak już zostało wspomniane trzeba iść do księdza pobliskiej parafi i przedstawić sprawę.


EDIT: Tabi ! jesteś w błędzie bo nie zawsze musi to być prawdziwy egzorcysta zwykli księża tez mogą wiele zdziałać.
  • 0

#7

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale wielu juz zawiodlu.
Powiem inaczej, malo ktory cos zdziałał, albo mial zwyczajne szczescie :P
  • 0

#8

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprzedaj tą Historie do tv tvn jeszcze zarobisz na tym..
a ja ci radze zaadoptuj dziewczyne do siebie niech się tam nie schizuje... bo na dobre jej to napewno nie wyjdzie..(mieszkać w opętanym domu)
  • 0

#9

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podpisuję się pod poprzednim komentem. Albo egzorcystę wezwij poprostu.
  • 0

#10

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuje zgłosić się do TVN'ku, oni będą wiedzieć co robić (^^) ale pamiętaj, abyś na tym zarobił ;p bo na takich sytuacjach można nieźle uciułać.. respect ^^ ja bym tracił przytomność ze strachu, i jeszcze ten cień, brrr ;p
  • 0

#11

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

sprubuj coś nakręcić to by był niezły dowód dla niedowiarków
  • 0

#12

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Egzorcyzmy ?! Ludzie bez mięty... no dobra, zacznijmy od początku. Mówisz - staruszek... no to tego skreślamy. Twoja dziewczyna - a jaki to jest wiek ? Tzn ile lat ma ta dziewczyna ?
  • 0

#13

Galkas.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbuje pobawić się za 2 tygodnie w EVP , niestety wcześniej nie będę u niej .Może coś się złapie.
  • 0

#14

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nic nie złapiesz, bo to żaden duch :) . No to ile ona ma lat ??
  • 0

#15 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Oj Fenixie. Pytaj o takie rzeczy na gg lub na PW. ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych