Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skąd te gwoździe...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bow Wow.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam...

Więc tak, jestem chory na astmę i jeżdżę do sanatoriów... I gdy byłem w sanatorium ostatnim razem działy się bardzo dziwne rzeczy...

W każdą sobotę o godz. 00:00 słychać było jak ktoś się bawi prysznicem... Następnie o godz. 00:25 słychać było krzyki dobiegające z końca korytarza... A o godz. 01:00 było słychać jak na ziemie spada metal co nie pozwalało zasnąć lecz po około 30min wszystko cichło... Gdy budziliśmy się rano przed każdymi drzwiami leżało
po trzy strasznie zardzewiałe gwoździe... Zabrałem jeden z nich do domu ale pewnego dnia znikną a na jego miejscu zostało pełno rdzy...
Nie wiem co o tym myśleć...
  • 0

#2

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze ktos po prostu ten gwozdz wyrzucil, a rdza sie skruszyła...
a co do historii w sanatorium to ktos mogl sobie jaja robic, nic wielkiego (chyba), no nigdy nei wiadomo, i tak tego nei udowodnisz, wiec nie ma sensu spekulowac :/
  • 0

#3

Illuminati.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Liczy się kasa - to taki motor napędowy obecnej klasy politycznej i nie tylko...obie grupy społeczne w tym duchowni liczą na zyski. Dla tych pierwszych to także gierki polityczne, mające na celu nie zajmowanie się tym co leży w ich obowiązku wobec państwa.



Też tak myślę. Każdy z nas może wymyślić podobą historię lub ktoś robił sobie jaja :)
  • 0

#4

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro to działo się noc w noc, czemu tego nie sprawdziliście, ani nikomu nie powiedzieliście? Jak na moje zmyślasz.
  • 0

#5

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie rozumiem jak znikną gwózdz......
szukałeś pod meblami
a moze mamusia wywaliła.....
gwozdzie same tak nie znikają....... :wall:
Dołączona grafika
  • 0

#6

Illuminati.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sądze że to zmyślenia :) Tak jak napisał kolega wyżej, powinienś sprawdzić. Może samemu nie ale z kimś pujść i zobaczyć co to było ?
  • 0

#7

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co to za sanatorium? W jakiej miejscowości?
  • 0



#8

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Totalnie wymyślona historia.
  • 0

#9

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli zakładasz taki temat to sprobuj dowiedzieć się jak najwięcej o tym miescu gdzie dzieja sie taki rzeczy, o jego historii itp. Więc może sprobuj się czegos dowiedziec i jesli okaze sie to znaczące dla sprawy to wtedy napisz.
Bardzo prosze koelgów komentujacych na forum, aby bez sensu nie pisali tekstow w stylu " zupelnie zmyslone" itp. Bo to troche zalosne, nie macie nawet argumentów.
  • 0

#10

KocicaXX.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zabrałem jeden z nich do domu ale pewnego dnia znikną a na jego miejscu zostało pełno rdzy...

Moze ktos po prostu ten gwozdz wyrzucil, a rdza sie skruszyła...

Więc uważasz, że rdza kruszy się w pare dni?! Ciekawe :roll:
  • 0

#11

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro byłw sanatorium to znaczy że leżał cały czas w łóżku i nie mógłz niego wychodzić, może dlatego nie sprawdził? ;] Choć i tak uważam że historia taka z deczka dziwnie zmyślona, każda z wymienionych rzeczy może znależdź sensowne wyjaśnienie:
a)Prysznic- hydraulika.
b)Krzyki- cóż, sanatorium ból te rzeczy ;)

Itd itd itd...

Czekam na jakieś odpowiedzi ze strony założyciela topicu=]
  • 0

#12

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Buffalo Soldier szczerze mówiąc to dziwnie piszesz o tym że w sanatorium są krzyki, takie ośrodki tworzone są do zaleczania pewnych dolegliwości, to nie są hospicja i szpitale gdzie się z bólem umiera.
Tak poza tym to w sanatorium nie lęży się ciągle w łożku o ile w ogole sie lezy procz nocy.
  • 0

#13

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niech się wypowie założyciel tematu, bo coś nie bardzo widzę ma ochotę podyskutować-niech poda więcej szczegółów... :roll:
  • 0

#14

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to sciema.
Wymyslona historyjka, gosc ktory zalozyl ten temat juz sie nawet nie wypowiada.
Nawet jesli to prawda, to nie jest to nic wielkiego :P
  • 0

#15

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mój wujek pojechał do kolegi do sanatorium a na drugi dzień miał takiego kaca że hej :D ( to a propo po co są sanatoria) żart :D a co do tematu to ile byłeś w tym sanatorium bo jak kilka dni to ja już bym nie wytrzymał i spróbował bym sprawdzić co się tam dzieje ( ciekawość by mnie zeżarła )
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych