Skocz do zawartości


Tajemnicze drzwi Wielkiej Piramidy wkrótce się otworzą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

#16

Świstak.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie się wydaje, że jesli je otworza to i tak nie poznamy całej prawy o tym co jest za nimi.. jesli naprawdę coś będzie. Chyba, że będą to kolejne drzwi.
  • 0

#17

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szada dynamitu używali w XIX wieku, teraz już znamy bezpieczniejsze metody, nie martw się.

Mam tylko nadzieję, że jak nie znajdą tam nic ciekawego to nie pojawią się "forumowi prorocy" twierdzący, że źli naukowcy wszystko zatuszowali...
  • 0

#18

EmilSm.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze piszesz Świstak. To samo mi się nasunęło na myśl jak przeczytałem pierwsze zdanie w tym temacie... Bo myślę że i tak jest już dużo tajemnic ukrywanych odnoszących się do Wielkiej Piramidy, a to co my wiemy to jest tylko kropla w morzu - takie moje zdanie. I jak tu wierzyć "wielkim panom" skoro tyle rzeczy jest ukrywanych na całym świecie.
  • 0

#19

Old.
  • Postów: 12
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem to niby Polacy mają tam pracować, więc jest jakaś nadzieja że dowiemy się tego co zostanie tam odkryte (jeśli coś tam znajdą).
  • 0

#20

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

według mnie tam są jakieś dokumenty


Dołączona grafika
  • 0

#21

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że teoria wielkiego wszędobylskiego spisku dotarła nawet tutaj... do wielkiej piramidy.

Już nie przesadzajmy...
to tylko archeologia
  • 0

#22

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tylko, czy aż - oto jest pytanie... w dodatku co jak co, ale archeologowie to mają po co spiskowac he he
  • 0

#23

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe widzę, że dalej na forum powszechna jest mania teorii spiskowych...
Tak, tak, archeolodzy wszystkich oszukują, trzymają w piwnicach latające statki Egipcjan, a po pracy bawią się mieczem świetlnym Cheopsa.
  • 0

#24

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

150 kg ładunek kumulacyjny "otworzy" nawet 10 metrowe drzwi ze skały.
  • 0

#25

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tu nie chodzi o teorie spiskowe, tylko o brak właściwego zaangażowania i determinacji.
Wejście do tej piramidy da odpowiedź na wiele nurtujących ludzkość od wieków pytań.
Tylko nie rozumiem dlaczego obchodzą się z tą piramidą jak ze świętą krową?
  • 0



#26

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Raczej jak z bardzo ważną świętą krową, której mleko ma sporą wartość informacyjną :D
  • 0

#27

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko nie rozumiem dlaczego obchodzą się z tą piramidą jak ze świętą krową?

I Święta Krowa jest tylko Krową..
  • 0

#28

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hehe widzę, że dalej na forum powszechna jest mania teorii spiskowych...
Tak, tak, archeolodzy wszystkich oszukują, trzymają w piwnicach latające statki Egipcjan, a po pracy bawią się mieczem świetlnym Cheopsa.

No wiesz, nie ma to jak popodniecać się "faktem", że zna sie jakieś wielkie "tajemnice", lub przynajmniej jest się na krawędzi ich odkrycia. W końcu należenie do tej nielicznej grupy "uświadomionych w prawdzie" to olbrzymia nobilitacja. ;)

Wejście do tej piramidy da odpowiedź na wiele nurtujących ludzkość od wieków pytań.

A ja cały czas byłem święcie przekonany, że do piramidy ludzie ery nowożytnej już dawno weszli...
Codzienność jednak potrafi zaskakiwać. ;)
  • 0



#29

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jarecki heh obyś się nie zawiódł.
Otworzenie takich drzwi to nie jest prosta sprawa. Trzeba skonstruować robota, zdobyć zgodę rządu egipskiego, znaleźć sponsorów, zebrać ekipę specjalistów itd. ...
  • 0

#30

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jarecki heh obyś się nie zawiódł.
Otworzenie takich drzwi to nie jest prosta sprawa. Trzeba skonstruować robota, zdobyć zgodę rządu egipskiego, znaleźć sponsorów, zebrać ekipę specjalistów itd. ...


Akurat w tym wypadku wszystko jednak potoczy się szybciej niż gdyby miała się za to zabrać jakaś grupa archeologów z innego kraju.
Jeżeli dobrze wyczytałem, to owe drzwi chce otworzyć "papa boss" Zahi Hawass, więc powinno pójść zdecydowanie szybciej i sprawniej.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych