Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Duch - Dziewczyny/Kobiety - Pytanie


  • Zaloguj siê, aby dodaæ odpowied¼
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pawe³_21.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam chcia³bym sie spytac czy rozsadna jest próba kontaktu z duchem lub czymkolwiek o ¿enskim g³osie.

Chodzi o to ze w wieku 10 latu plus minus dok³adnie nie pamietam us³yszalem g³os chyba dziewczyny moze kobiety góra 30 lat moze m³odsza na pewno po mutacji g³osowej wiec starsza niz 18...ten g³os by³ przyjemny fakt ze wymówi³ tylko moje imie 3-4 razy i znikn±³ dobrze nie pamietam ale chyba jeszcze mowi³a zebym wsta³.Teraz mam 21 lat i...

I prawde mówiac troche za³uje ze nie wsta³em ale mia³em tylko cos ko³o 10 lat ba³em siê jednak nie by³em pod rzadnym paralizem chyba (ale ba³em sie nie mozliwosc ruszenia sie wiec mozna uznaæ za paraliz...) i nie byl to sen tego jestem pewien na 100% dlatego ze sny jesli juz mi sie sni± moge je kontrolowac i gorsze rzeczy mi sie sni³y w wieku 10 lat (przez g³upie filmy) mimo to zdarzenie najbardziej zapad³o mi w pamieci.

Prawde mówi±c czuje ze straci³em jak±s czesc siebie...dlatego w wieku 21 lat my¶le czy przypadkiem to nie by³a moja pomocna dusza lub anio³ stróz... :( Dodam tylko ze s³ysza³em nie widzia³em ducha lub anio³a nie wiem co to by³o ale chyba nic z³ego bo nic mi nie zrobi³a.

Sam mam dobre serce moze nawet za dobre...fakt mam pare wad ale w porównaniu do wiekszosci ludzi moge byc uznawany za swietego...mimo to nie wierze zbytnio w boga mozna powiedziec ze moja wiara jest s³aba nawet bardzo...ale rowniez nie wierze w duchy,diab³a itp szybciej w UFO...dodam tylko ze ¶nie/my¶le o smierci honorowej...za jak±¶ kobieta niestety za ludzi tez chociaz na to nie zas³uguj±...i obawiam sie ze wp³ywa to na moja psychike nadal jestem dobry ale z roku na rok coraz bardziej czuje ze przepe³nia mnie z³o.

W skrócie normalne ¿ycie przejscie na ciemna strone i smierc honorowa w obronie ¿ycia ludzkiego nie wiem czy te sny/wizje maja jakies powiazanie ze zdarzeniem sprzed 11 lat...ale czuje ze tak bo pojawia sie kobieta.Wiec jesli dla kobiety poswiecam sie ona jest dobra i zalerzy mi na niej...prawde mówiac nie pragne smierci ¿yje mi sie dobrze wiec troche tego nie pojmuje.Za podsuniecie pare teori,odpowiedzi z góry dziekuje.

PS.Postaram sie odpisac na kazdy post.

PS2.Co do wieku dziewczyny/kobiety pewny nie jestem 10 lat mialem ale byla starcza odemnie wiec moze 15-30 ale zdaje mi sie ze 20+-.
  • 0

#2

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musisz wiedzieæ ze próba kontaktu z duchem moze byæ niebezpieczna. Znaczy sie nie koniecznie to co przybedzie ( je¿eli przybedzie ) bedzie tym kogo sie spodzewa³e¶. Je¿eli chodzi o Twoj± sk³onno¶c do my¶li o bohaterkeij ¶mierci...to powiem Ci szczerze ze czesto mam co¶ podobnego ;) Przynajmniej mia³em...
Wzdaje mi sie ze najlepsza smiercia jest ... wtedy gdy ma swoj owoc ;) To takie troche romantyczne jak by nie z tej epoki. Ale to ¶wiadczy poniek±d ze jestes dobrym czlowiekiem...jak ju¿ wspomnia³e¶.

Wracajac do glosu tej kobiety ... nie dziwi mnie fakt ze masz poczucie ze co¶ straci³es... pewnie bêd±c na Twoim miejscu stara³bym sie nawi±zaæ kontakt... Tylko ze nie jestem i dlatego patrze na to ch³odnym okiem i dobrze razde by¶ uwa¿a³ ;) Chocia¿ pewnie zrobisz tak jak bedziesz czu³ i nic ani nikt tego nie zmieni.

P.S. Co do pod±¿ania za tym "przyjemnym" glosem Spotka³em sie kiedy¶ z taka sentecncj±.../Nie id¼ za tym coCi siê podoba, nie uciekaj przed tym czego sie boisz/

Pozdrawiam sredecznie i ¿ycze powodzenia w poszukiwaniach :)
  • 0

#3

Pawe³_21.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziêki za odpowiedz.Jednak jak nadal nie mam pojecia co robic czytam forum bo jestem zielony w tym temacie i coz takie próby moga byc niebezpieczne fakt czuje sie mocny fizycznie i psychicznie ale nie wiem czy az na taka skale...jednego jestem pewien jesli sie zdecyduje to nie dla zabawy...coz czekam na wiecej odpowiedzi z góry thx.
  • 0

#4

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A spróbowa³e¶ po prostu mówiæ do tej kobiety... nie w jakim¶ seansie tylko po prostu stañ i spróbuj siê z t± osob± skontaktowaæ, wo³aæ j±. Jak dla mnie to seans to jest ju¿ konieczno¶æ do której trzeba siêgaæ jak najrzadziej. (osobi¶cie uwa¿am ¿e je¿eli jaki¶ duch ma co¶ ci do powiedzenia to sam siê z tob± skontaktujê ale to tylko moje skromne zdanie) Aha i jeszcze pytanie: czy to nie mog³a byæ ¿adna osoba? Nie wiem jaka¶ starsza kole¿anka albo kto¶ w tym rodzaju?
  • 0

#5

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak ma³a dygresja co do porównywania ludzi- nie powiniene¶ porównywaæ ludzi, bo nie jeste¶my jednolici...
Ka¿dy powinien byæ brany pod uwagê indywidualnie...

Co do sytuacji...My¶lê, ¿e to by³ twój Anio³ Stró¿...tylko nie wiem, czemu znikn±³, kiedy Ty nie wsta³e¶...
A mo¿e ka¿de dziecko ma anio³a stró¿a, a potem opuszcza go by móg³ ¿yæ jako doros³y, który powinien sobie dalej poradziæ...
  • 0



U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci oraz 0 u¿ytkowników anonimowych