Skocz do zawartości


Zdjęcie

Technologie Trzeciej Rzeszy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#1

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zainteresował mnie temat o technologii trzeciej rzeszy.Więc nie musze wam tłumaczyć co macie robić.
  • 0

#2

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://haunebu.hotnews.pl/"][url="http://haunebu.hotnews.pl/"][url="http://haunebu.hotnews.pl/"]http://haunebu.hotnews.pl/[/url][/url][/url]
  • 0

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Statek "Andromeda - Gerat" :

Dołączona grafika

Jego istnienie nigdy niezostało potwierdzone - są tylko projekty ...
Zaznaczone przeze mnie obszary pokazuja pomniejsze pojazdy w środku ...
Statek matka ? :(
  • 0



#4

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawa srawa... po przeczytaniu tego co na tej stronce było nie moge wyjś z podziwu... jak to możliwe że niemieccy naukowcy w latach 40 umieli zastosować napęd magnetyczny/grawitacyjny a teraz tego nie porafią... lub po prostu nie jest to podane do wiadomości publicznej :D
  • 0



#5

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

akurat o magnokrafcie już czytałem... ale chodzi mi o to że nikt się tym oficjalnie i czynnie nie zajmuje, bo myśle, że gdzyby NASA kupiła ten pomysł, to już byłyby tego efekty... a tak to lipa i stoimy w miejscu :D
  • 0



#6

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy ja wiem... zależałoby od okoliczności :D ale denerwuje mnie to że USA trzyma na wszystkim swą "plugawą" łapę :(
  • 0



#7

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Traper przeciez takie informacje moglyby zaszkodzic rzadowi USA, straciliby wiarygodnosc przez to ze ukrywali to od lat, ludzie przestaliby wiezyc w ich slowa twierdzac ze ukrywaja przed nami o wiele wiecej.

a co do tych pojazdow kosmicznych, to sadze ze sa proby tego sprzetu, tyle ze juz dawno udoskonalonego. nie zapominajmy ze to juz 60 lat od zakonczenia wojny.

pamietajmy jedna zasade, "Nie wolno igrac z przeszloscia, a kazda zmiana moze miec fatalny skutek w terazniejszosci." dlatego sadze ze kazdy naukowiec zdrowy umyslowo zbudowawszy takie urzadzenie zastanowilby sie kilka razy zanim by go uzyl
  • 0



#8

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Traper przeciez takie informacje moglyby zaszkodzic rzadowi USA, straciliby wiarygodnosc przez to ze ukrywali to od lat, ludzie przestaliby wiezyc w ich slowa twierdzac ze ukrywaja przed nami o wiele wiecej.


I tak w dla coraz wiekszej liczby ludzi to co wyczyniają rządzący w USa to curk na kółkach :D

A co do tego, że normalny naukowiec by sie zastanawiał to masz racje, ale w przypadku tajnych projektów rządowych to nie sądze żeby pracowali z własnej woli...
  • 0



#9

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

STENY... to dopiero technologia :(

albo MP40 :D
  • 0

#10

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale to nic w porównaniu z tymi pojazdami :? bo przecież i tak powstału już duuużo więcej, mocneijszej i nowocześniejszej broni, a jak chodzi o pojazdy? Lipa, albo totalny zastój, albo ukrywanie prawdy, a przecież dzieki nim mogli by tyle zdziałać. Np. Załogowy lot na inne planety układu słonecznego :D
  • 0



#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

gdyby zdolali uzyc tych pojazdow Niemcy mogliby i wygrac wojne
  • 0



#12

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie tylko wojne.Opanowaliby cały świat.
  • 0

#13

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

według obiegowej opinii, gdyby wojna potrwała kilka miesięcy dłużej, to wygrana Niemiec stałaby się faktem... aż strach pomyśleć co by było wtedy :shock:
  • 0



#14

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A może Hitler był jednym z "nich" tylko wyjątkowo podłym ... ? (Wiem ... trochę to kuriozalna myśl ... ale wszelkie hipotezy warto poruszyć) :D
  • 0



#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hmm co by bylo wtedy ??

byc moze odbywaly sie jakies bardziej zaawansowane podroze kosmiczne i technika rozwijalaby sie szybciej, ale sadze ze nawet jesli Hitler uzylby tych "prototypow" broni i statkow powietrznych to i tak predzej czy pozniej obalilibysmy tyrana, nie zapominajcie ze Polska strasznie dawala Niemcom znac o sobie podczas okupacji Polski
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych