Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOTKANIA w astralu ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#46

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

SPOTKANIA w astralu, nazwa tematu jest dobra!
Project Astral? jaki project? :P
Próbowalem dzis w wyjsc o 14.30 z ciala, ale niestety widzialem tylko swiatlo, i mialem drganie i nie moglem sie skoncentrowac.
Spróbuje jeszcze dzis wieczorem :)
  • 0

#47

lukasz.8881.
  • Postów: 95
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie chodzi mi o nazwe tematu , tylko zeby dac taki nagłówek i zeby te spotkania tak sie nazywaly i zebysmy mieli jakies cele , oczywiscie jeszcze nie teraz ale za jakis czas jak juz wszystko opanujemy...
  • 0

#48

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak narazie wiecej pomyslow niz sama ich realizacja :) moze jak sie zbierze wieksza ilosc ludzi i uda sie w koncu nam spotkać w odpowiednim czasie to zaczniemy prace nad jakims konkretnym projektem. Czuje po sobie że bede mogla w najblizszym czasie wstawic sie o umowionej godz ;) zawsze mam to uczucie i potem faktycznie zaczynają sie te "serie" wchodzenia codziennie albo co dwa dni, a potem znowu STOP, przerwa na jakis czas. Ktoś ma podobnie ?
  • 0

#49

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez tak mam :)
Ale moge nad tym zapanowac, takie serie trwaja u mnie przez pare miesiecy jak chce, potem stop na miesac albo dwa, i potem znowu te serie :)
  • 0

#50

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mam pytanie do tych którzy mają już doświadczenia z OBE.Słyszałem kiedyś o pewnej dziewczynie którą obudzono gdy była w OBE i zmarła czy to prawda czy tylko plotka? A i jeszcze jedno czy gdy opuszczam ciało jakiś duch lub inna istota może w nie wejść wbrew mojej woli? I jeszcze jedno jak powrócić z takiego stanu?
  • 0

#51

lukasz.8881.
  • Postów: 95
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałem kiedyś o pewnej dziewczynie którą obudzono gdy była w OBE i zmarła czy to prawda czy tylko plotka?

Raczej plotka ale mogla umrzec np sie baardzo wystraszyla jak ja ktos obudzil i zmarla ale to raczej nie mozliwe. A po drugie skąd wiedzieli że była w oobe ?? :)

czy gdy opuszczam ciało jakiś duch lub inna istota może w nie wejść wbrew mojej woli?

Nie nikt nie może wejść w twoje ciało.

jak powrócić z takiego stanu

Tego pytania nie zrozumiałem ... Chodzi Ci o to jak powrucić do ciała ? Jesli tak to jak bedziesz w oobe to sam sie dowiesz jak powrucić do ciała :)
  • 0

#52

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na pyatania odpowiedzial ci lukasz :)

Ja mam pytanie do tych którzy mają już doświadczenia z OBE.Słyszałem kiedyś o pewnej dziewczynie którą obudzono gdy była w OBE i zmarła czy to prawda czy tylko plotka?


A gdzie to slyszales?
Dziewczyna mogla miec zawal lub cos innego, oobe nie wywoluje w ciele nic takiego co moglo by zabic, wiec mysle ze to raczej plotka :P
  • 0

#53

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Słyszałem to od osób trzecich więc to pewnie plotka tak jak sądzicie.Ale niezaszkodzi zapytać bardziej doświadczonych no nie.
  • 0

#54

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm, w oobe mozliwa jest smierc, oczywiscie .. jak ktoś fizycznie tą osobe zamorduje :)
wlasnie... ciekawi mnie skąd Ci ludzie wiedzieli że ona była w oobe? skoro umarla w trakcie :hmm: :hmm: baardzo dziwne...
  • 0

#55

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proszę o nie offtopowanie, najlepiej to napisać petycje by moderator bardziej się zajmował tematami parapsychologii... xD

nie da się zginąć bezpośrednio w OOBE ! ;p (btw ofcourse)
  • 0



#56

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nie ja ;]
dzisiaj sproboje wejsc wczesniej, może dlatego mi sie nie udaje bo koncentruje sie na czasie... grr
  • 0

#57

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jak? Dzisaj 23.30 - 0.30 przy spodku :D
  • 0

#58

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja dziś może się spóźnię :/ jak coś to poczekajcie jeszcze (jeżeli ktoś wogóle będzie ;p i o ile tam przybędę). Odszukam Was jak będziecie niedaleko.
  • 0



#59

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, ja nie wiem czy wogole trafie :D
Jak nie to pospaceruje sobie przy placu wolnosci :P
Mam jeszcze pytanie dla bardziej doswiadczonych - nigdy nie zauwazylem tramwaju, autobusu czy jadacego samochodu w oobe, czy one powinny tam byc? O.o
  • 0

#60

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Poprostu nie zwracasz na to uwagi :) Skup się na tym, leć na autostradę i już ;D
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych