Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOTKANIA w astralu ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#31

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

artava: Polecam wlaczyc przed snem Trwam TV albo cos w tym stylu. Potrafi zameczyc czlowieka a i jeszcze przy 'rozmowach niedokonczonych' od razu sie zasypia. :D

Mialem wczoraj sprobowac, ale stwierdzilem, ze to kiepski pomysl, troche tylko pomedytowalem. Dzisaj rano natomiast z calych sil probowalem, uzylem metody z hamakiem. Caly zdretwialem i zaczalem czuc lekkie drgawki, wizualizowalem sobie, ze coraz mocniej sie bujam, prawie 360 stopni, nagle zatrzymalem hamak, oczekujac, ze moje cialo astralne 'wypadnie' i...nic. Siedzi i nie chce wylezc. :D Dzisaj jeszcze sproboje kilkoma innymi metodami.


EDIT:
Przypomnialem sobie cos co mialem jeszcze napisac. :)
Mam dobre miejsce do spotkan! I nie wybralem go dlatego, ze mieszkam blisko, ale dlatego, ze bardzo latwo sie tam odnalezc - jest to Plac Wolnosci w Lodzi. Daje linka do zdjec:
http://www.ga.com.pl/wolnosc1.htm
Zwroccie uwage szczegolnie na zdjecie drugie od gory w lewej kolumnie! :D
ps. w sieci dostepna jest tez kamera internetowa ukazujaca dokladnie plac wolnosci, wszystko dokladnie widac, z kazdej strony, wiec... :)
  • 0

#32

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hihi ;] NoNaMe, żebyś wiedzial ile razy probowalam użyć metody z hamakiem :lol
nigdy mi sie nie udalo.. :) jakos nie znalazlam swojej ulubionej metody, wiem tylko że częściej wchodzilam do astrala przez LD. Przy medytacji nigdy nie zasnelam, i w tym mam problem, bo nie moge zejsc na pogranicze jawy a snu, pewnie tkwie w glebokim stanie ale nie na tyle by moc wyjsc.. pare razy przytrafilo mi się że nie czulam kompletnie nic tylko widzialam ciemną otchlan, ale ani nie moglam przejsc w LD ani w OOBE, zostawalam sama ze swoimi myslami, tylko... nudno troche :) ale poprawia samopoczucie,
  • 0

#33

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja dzisiaj byłem w Spodku xD znów xD ale nikogo nie było :) Ale w efekcie odzyskałem dusze trzech zmarłych osób z wypadku - nieświadome ;p jeszcze policja resztki zbierała... :( Niedaleko Rudek :/ Rodzice i małe dziecko.
  • 0



#34

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co do placu wolnosci...hmm, no ciekawe miejsce :) ale jak narazie musimy sie nauczyc kontrolowac nasze wyjscia.. i ustalić gdzie konkretnie sie spotkać, bo jedni wylądują tu a drudzy w spodku, aj.. ten tata :)

hmm.... moglam pomoc, a tu nici.. w kazdym razie, jestesmy coraz blizej tego by sie udalo
  • 0

#35

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a moze ktos bedzie chetny dzisaj za jakas godzinke\pol godziny do 14-tej przy spotku, niech bedzie. :)
Jedynie w celu 'proby', bo nie mam i tak dzisaj nic do roboty :]
  • 0

#36

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm, napisz do mnie na gg-w profilu mam
  • 0

#37

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam pytanie do tych co byli na spotkaniu w spodku, chciałem spytać jak tam się dostajecie przez zdjęcie czy wyobrażacie sobie :hmm:
  • 0

#38

mishi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam pod spodek mogę dojechać tak w realu ;)

Szczerze.. to się boję tego wychodzenia z ciała.
  • 0

#39

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ladd18 - ja ani to ani to xD szukałem katowic, a później poprosiłem opiekuna o drogię, sam nie wiedział xD szukałem dalekowzrocznie (umysłowo;p) i dotarlem.

mishi - tu się nie ma czego bać ;p (yes, yes, yest się czego bać ;p ) na 100% nic nie zrobi Ci krzywdy, jedynie krzywdę psychiczną :D
  • 0



#40

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam wchodze przez zdjęcie :)
Narazie zostanmy przy spodku, jak juz nam sie uda, to zmienimy lokalizacje :)
  • 0

#41

mishi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Refused - no właśnie chodzi o to że jest się czego bać.
Ja nie wchodzę w astral, uno, że wpakowałam się w takie bagno, że nawet tarcze mnie nie chronią, due, odczuwam pewien dyskomfort już na samą myśl :P
  • 0

#42

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozesz napisac jasniej?
zaatakowalo cie cos? :P
  • 0

#43

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Opisała to w innym poście, ale nie jestem co do prawdziwości przekonany xD . Raczej niedoświadczona osoba zwalająca to co jej się dzieje na rzeczy paranormalne typu: święte księgi i inne rzeczy nie mające znaczenia materialnego dla ludzi xD .

Co do spotkan - moze tu bedziemy komentowac, a tam pisać posty generalne?
  • 0



#44

lukasz.8881.
  • Postów: 95
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuje przykleić ten temat :) I nazwać to jakoś np PROJEKT ASTRAL ;)
  • 0

#45

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zrobi się może ;) ale narazie są to przymiarki do projektu, może w kwietniu w połowie gdzieś. Narazie poczekamy, zobaczymy.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych