Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOTKANIA w astralu ;]


  • Please log in to reply
223 replies to this topic

#16

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale projekt o jakim piszesz wymagal by posiadania tejze umiejetnosci na niesamowitym wrecz poziomie

Za duzo ksiazek :D
tu nie ma wcale zadnego poziomu, tylko doswiadczenie, mysle ze to wcale nei ebdzie problem.

czy ktoś był w nocy w tym spodku ? niestety mnie udało sie rano(...)

to znaczy ze udalo ci sie znalesc w katowickim spodku?

ps: dla tych ktorzy maja problem z doleceniem do spodka, to jak juz mowilem, nie za pomoca zyczenia, tylko sprobujcie poprostu wejs do zdjęcia :)

jeszcze raz zamieszczam zdj na wszelki wypadek.
http://stuff.mit.edu.....ce spodek.jpg
Dołączona grafika
Lub wejdzcie do grafiki na google.pl i wpiszcie *spodek katowice* :)
  • 0

#17

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przemo, czytałem książki Moena, najciekawiej miał z duchem w czołgu na terenach pustynnych ;D. Dla niedoświadczonych polecam jego zbiór. Więc widzę narazie zgrana trójka gotowa do akcji. Co do odzyskań - chciałbym by stało się to dla Nas priorytetem - pomożemy wielu duszom oraz ludziom. Będziemy wspólnie się też wybierać do istot, które są na wyższym stopniu duchowym (z innych galaktyk, UFO jak kto woli ;p może też się nadarzy.)
  • 0



#18

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chetnie coś zrobie konstruktywnego, ostatnio sie strasznie obijam ;) (żart)
hm, nie ma wiecej chetnych osob? może ktoś jeszcze sie zglosi :) ? im wiecej osob tym lepiej, wieksza szansa na spotkanie kogoś w umowionym miejscu... jak narazie medytuje.. pomaga oczyscic mysli i czesciej LD sie zdarzają.. a przez to OOBE :) ciekawa jestem czy to wszystko wypali..
ależ jestem gaduła, wiec sie juz zamkne ;] pozdrawiam
  • 0

#19

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to ja z wielka chęcią jestem z Lublina :mrgreen:
Ale proponuje najpierw poćwiczyć spotkania, a dopiero po jakimś czasie wystartować z tak ambitnym planem.
  • 0

#20

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie :) tu nie chodzi o akcje już.... ostatnio mam problemy ze spaniem, a wlasciwie ich nie mam- tylko nie spie ;] tak mi sie wydaje że to jest zwiazane z głęboką medytacją wczesniej, może napelniam sie energią i wystarcza mi na dluzej? no dzis spalam 2 godz i czuje sie niezle..
ale niewiem co z astralem.. może musze sie wykonczyc fizycznie żeby isc spać.. ? wczoraj ubzduralam sobie punkt na suficie i chcialam sie w niego wpatrywać jak najdluzej, (może powieki będą zmeczone to usne..) no i tak.. wpatrywalam sie 4 min i musialam siłą zamknąć oczy, ale nic.. ktoś mial problem z bezsennością? jak sie zmeczyć żeby isc spać? tak to nie osiagne LD a z medytacji udalo mi sie tylko raz :/
  • 0

#21

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie musisz spac, medytacja ci wystarczy :)
chyba ze czujesz duzą potrzebe snu :)
  • 0

#22

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Polecam 10 km po lasku... zaśniesz do strzału... Bieg dobry na wszystko...
  • 0

#23

Korin.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym bardzo chętnie wam pomógł..gdybym tylko potrafił, a wydaje mi się że przede mną długa droga.. Tak poza tym, myśleliście może o takiej szkółce dla nowicjuszy, składającej się ze wskazówek, nakierowań na dobrą drogę przy wchodzeniu w oobe i uświadomieniu popełnianych błędów? Taki zbiór doświadczeń tych, którzy mieli z oobe styczność wiele razy, powiedzmy dla osób zainteresowanych np waszym przedsięwzięciem?
  • 0

#24

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tema na forum "wasze doświadczenia OOBE" jest w pewien sposób taką szkółką ktoś pyta o coś, a ten kto zna odpowiedź stara ci się odpowiedzieć ;) czy chodzi ci o coś innego :hmm:
  • 0

#25

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hej hej, pamietajcie że dzisiaj też spotykamy sie w spodku :) godz 23:30
ja będę, na pewno mi sie uda.juz zaczelam być spiaca (a to dobry znak) ;] w koncu bede mogla normalnie usnąć, i miec LD. Szkoda że tak medytując rzadziej mi sie zdarza.. chyba że użyć dzwiekow Hemi Sync? dzisiaj w nocy był tylko Tabi w tym spodku.. im wiecej osob tym wieksza mozliwość że nie będzie ktoś sie czul osamotniony :)
  • 0

#26

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to ja mam nadzieje ze ci sie uda, ja tez dzisiaj znow spróbuje :)
Spotkamy sie na glownej sali po srodku, spodka :)
  • 0

#27

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przylaczam sie! to jest..dzisiaj sprobuje wejsc w oobe, mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze (znacie chyba moj problem :( ). Jesli sie uda to wchodze w to. Jesli nie, to mialbym prosbe, ale o tym jutro. ;)

ps. mam jeszcze jedno pytanie- nigdy nie spotkalem sie w oobe z inna 'podrozujaca' osoba. Jak taka osoba wyglada?
  • 0

#28

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

NoNaMe - ta osoba wygląda tak jak ty w tym stanie ;p zależy to po części od Ciebie. Może ona w twoich oczach się zmaterializować i wyglądać jak w realu, jak duch, jak kulka energii.

Dziś czekałem na Was o 01:30 xD ;p dopiero o1:00 zasnąłem, nie wiem czy ktoś był.
  • 0



#29

lukasz.8881.
  • Postów: 95
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lista osób uczestniczących w projekcie:-
Refused (Starachowice, Świętokrzyskie)
-tabi (Olkusz (ok krakowa-katowice), Małopolskie)
-artaya (Częstochowa , Śląskie)
- lukasz189 (Jasło , Podkarpackie)
  • 0

#30

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiecie co ;] ja juz niewiem co mam ze sobą zrobic ale chyba zauwazylam że moja podswiadomosc gra ze mną w jakąś okropną zabawe..
o godz 23 zaczelam medytowac i po jakims czasie wyszlam z ciala, bylam obok, niestety tata mnie obudzil, bo mial coś waznego do zapytania ;] jak to on.... no jak juz wszystko ucichlo, postanowilam drugi raz wyjsc z ciala, uspokoilam sie, weszlam w glebszy stan i.... nic- przez pol godz przekrecalam sie z boku na bok w koncu wstalam i czytalam książki, zasnelam kolo 3, ale nie czuje zmeczenia. Może też ktoś tak ma, że nie moze po prostu usnąć? w ogole nie czuje sie spiacy? aha.. co do wczorajszych cwiczen- jezdzilam na rowerze przez poltorej godziny, i cwiczylam- ale nic.. zero zmęczenia. Troche jestem wkurzona na tate, no ale to nie jego wina :) heh, może ktoś ma jakiś złoty srodek? :) :roll:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych