Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOTKANIA w astralu ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#196

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja wkleję dzisiaj wieczorem fotkę miejsca, w którym mieszkam i zapytam o jakiś istotny szczegół, którego akurat na zdjęciu nie będzie. Może komuś się uda.
  • 0

#197

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pytanie, czy będzie zainteresowany tym wyzwaniem. Wtedy, gdy Pazuzu składał propozycję, chęć wyrażał tabi i jakaś dziewczyna, zapomniałem nicka.
  • 0



#198

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Na skrzyżowaniu jakich ulic stoi ten dom? Jak komuś się zachce, to niech sprawdzi w niekonwencjonalny sposób.
  • 0

#199

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

3 maja i jakas jeszcze ;p
  • 0

#200

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ano. Podpowiem tyle, że źle trafione. Niech ktoś sprawdzi za pomocą OOBE, ponoć da się prawdziwe miejsca odwiedzać, gdy zobaczy się jak wyglądają. Zapraszam na to skrzyżowanie ;) .
  • 0

#201

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie podoba mi się to wyzwanie. Na maksymalnym powiększeniu prawie da się odczytać nazwę ulicy, do tego jest szczegół, że gabinet. Niech ktoś da bardziej charakterystyczne miejsce, ale trudniejsze wyzwanie np. jakiś obiekt, koło którego jest powiedzmy słup, a na nim coś napisane pisakiem typu M+K=WNM :P . Samo znalezienie w internecie, gdzie znajduje się dany obiekt nie da możliwości napisać, co jest na słupie, chyba, że ktoś się pofatyguje i tam pojedzie, ale nie sądzę.
  • 0



#202

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet jeśli ktoś odczyta co jest na tablicy z gabinetem, to i tak nie jest to właściwa nazwa ulic ;) . Mogę dać bardziej charakterystyczne miejsce, jeśli to się nie podoba. Jednak jestem przekonany że i tak nikomu nie uda się w niekonwencjonalny sposób tego rozwiązać.
  • 0

#203

jaceek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jak tam te wasze spotkania się mają ROTFLMAO :D
kiedy otrzymamy dowód na istnienie oobe :D
  • 0

#204

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W sumie, skoro to jest tak niezwykła rzecz, a tak prosto ją udowodnić, to chyba powinno mi na tym zależeć ? W takim razie napiszę na gg do tych osób co wtedy się deklarowali [tabi i artaya], bo juz przestali odwiedzać forum, a wy lepiej przygotujcie jakies zdjęcie bardzo charakterystycznego obiektu, względem którego będzie coś do sprawdzenia/odczytania. Tak jak mówię - chyba ważne jest to żeby obiekt się bardzo wyróżniał, a już sama rzecz do sprawdzenia nie musi być niezwykła - np wspomniany napis na pobliskim słupie/drzewie. Chodzi tylko o ten obiekt, żeby nikt nie marudził, że wygląda jak tysiące innych.

PS: i tak czuję, że nic z tego nie będzie, jak z całą resztą paranormalnych rzeczy.
  • 0



#205

MesaJah.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kiedy otrzymamy dowód na istnienie oobe biggrin3.gif

Powiem Ci. Kiedy krowy zaczną latać.
  • 0

#206

GhOsT9991.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda że nic z tego nie wyszło sprawa była ciekawa ale jakoś...
ciekawe czy ta grupa ludzi się w końcu spotkała?:-/
  • 0

#207

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co za bzdury. Temat istnieje jakieś 6 lat i od tamtego czasu nic nie ruszyło. Nie myślcie również, że cokolwiek ruszy. Ten kto trenował pod LD, czy OOBE powinien wiedzieć, że takie coś jest niemożliwe. To jest po prostu doświadczenie kompletnie innej natury i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością jaką znamy, więc nici ze spotkań w astralu. Wszelakie opisy takich spotkań to bzdury. Jeśli ktokolwiek chce dać minusa mojej wypowiedzi, to uprzedzam - udowodnij mi najpierw te twoje spotkania w astralu.
  • 2

#208

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co za bzdury. Temat istnieje jakieś 6 lat i od tamtego czasu nic nie ruszyło. Nie myślcie również, że cokolwiek ruszy. Ten kto trenował pod LD, czy OOBE powinien wiedzieć, że takie coś jest niemożliwe. To jest po prostu doświadczenie kompletnie innej natury i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością jaką znamy, więc nici ze spotkań w astralu. Wszelakie opisy takich spotkań to bzdury. Jeśli ktokolwiek chce dać minusa mojej wypowiedzi, to uprzedzam - udowodnij mi najpierw te twoje spotkania w astralu.



Przesuń się trochę z pozycji ignoranta i udowodnij że jesteś, że doświadczyłeś chociaż w najmniejszym zakresie to o czym piszesz. Może wtedy pogadamy ^^,



  • 1



#209

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Co za bzdury. Temat istnieje jakieś 6 lat i od tamtego czasu nic nie ruszyło. Nie myślcie również, że cokolwiek ruszy. Ten kto trenował pod LD, czy OOBE powinien wiedzieć, że takie coś jest niemożliwe. To jest po prostu doświadczenie kompletnie innej natury i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością jaką znamy, więc nici ze spotkań w astralu. Wszelakie opisy takich spotkań to bzdury. Jeśli ktokolwiek chce dać minusa mojej wypowiedzi, to uprzedzam - udowodnij mi najpierw te twoje spotkania w astralu.



Przesuń się trochę z pozycji ignoranta i udowodnij że jesteś, że doświadczyłeś chociaż w najmniejszym zakresie to o czym piszesz. Może wtedy pogadamy ^^,

Nie jestem ignorantem. Po prostu zaciekle rok trenowałem do OOBE i stwierdziłem, że jest to mocniej dostrojone LD, które z kolei miewałem bez treningu. OOBE jest o wiele bardziej rzeczywiste jeśli można tu mówić o jakiejkolwiek rzeczywistości, doświadczenie zdecydowanie dziwniejsze. Granica pomiędzy tymi jest cieniutka. LD miewałem nawet takie, że można było brać je za OOBE - widziałem własne ciało, ale nie doznawałem drgawek przed "breakthrough", natomiast inaczej sprawa miewała się z OOBE. Miałem dwa... maksymalnie trzy wyjścia. Wiązało się to z dużym niewyspaniem i treningiem specjalnie do OOBE. Pojawił się ogromny strach przed śmiercią i nigdy nie zapomnę drgawek, w pewnym momencie przestały to już być nawet drgawki. To Ja poczułem się jak skupisko wibracji, czułem się jakbym uderzał w jakąś granicę, coś jakby tafla wody, po tym doświadczeniu nastąpiło uderzenie i przeniknąłem przez tą taflę - Ja to brałem z początku jako tunel, z którego końca wydobywał się promień światła.

Nie mam co prawda pewności do tego, czy to na pewno było takie OOBE jak opisują Ci którzy wykreowali świat OOBEManii, ale na podstawie tych doświadczeń mogę stwierdzić, że miewałem świadome sny, jak i te przesławne i naprawdę straszne "wyjścia". Właściwie nie chcę do tego nawet wracać, bo zmarnowałem na to naprawdę ogrom czasu... Stało się to dla mnie irytujące i wytrącające mnie z rzeczywistości. OOBE i LD to co prawda dobra zabawa i być może nawet na głębszym dostrojeniu się można doznać stanu mistycznego, czy coś w ten deseń, aczkolwiek Ja uważam, że jeśli stoi za tym świat astralny, to i tak go nie sięgniemy, bo stoi przed nami duża brama, a tą bramą jest oczywiście śmierć. Po co zakrzątać sobie tym głowę ?. Nie jestem ignorantem, konkretnie to nawet chcę powiedzieć, że nie neguję tego, iż można się jakoś spotkać. Do tego jednak trzeba poświęcić naprawdę dużo rzeczywistości, a sądzę, że ona jest najważniejsza i to tam powinniśmy spotykać przyjaciół, a nie w innych światach, które nie są jeszcze dla nas przeznaczone...
  • 0

#210

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spotkanie w OObe jest tak samo niemożliwe jak spotkanie kogoś w trakcie snu. Jedno i drugie będzie tylko wytworem mózgu.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych