Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przerazajace OOBE


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#31

Ravandil.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak. Słyszałem, że tą metodą wychodzi się bez problemu, ale ja znam takie coś. Kładziesz się na przykład o 21(jeśli chcesz, to później), śpisz 3 godziny, budzisz się, przez godzinę czytasz książkę,grasz na pc, oglądasz TV albo coś podobnego, potem się kładziesz, starasz się o niczym nie myśleć i powinneś wyjść :D

EDIT:
I jeszcze przeczytaj Traktat o Projekcji Astralnej , tam jest wszystko wyjaśnione, żeby się później nie zdziwić.
  • 0

#32

Illuminati.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję. Zabieram się za lekturę.
  • 0

#33

vulkan.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczytajcie sobie o Antonim . Antoni Przechszta .. to jest ten polak co opanował oobe do perfekcji
  • 0

#34

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta metoda jest dla mnie za bardzo pracochlonna ;p nie chce mi sie wstawać nad ranem i lazic gdzies godzine a pozniej usnąć, znając siebie wstalabym ale.. nie usnela :)
co do poruszania sie w oobe, na początku mialam tak że mnie wyrzucalo z ciala i nie umialam chodzic, przewracalam sie o wlasne "nogi" potem juz normalnie bylo i znowu po dluzszej przerwie nie moglam chodzic, :) chyba sie zapomina....w koncu oobe mielismy jak bylismy dziecmi.
  • 0

#35

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm... nie wiem czy to wymysł chorej wyobraźni kolegi ale mówił mi że można stworzyć w astralu coś takiego jak kula PSI i to odstrasza demony i duchy

PS... Kolega jest już doświadczony ale często zmyśla :P
  • 0

#36

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno możliwe są spotkania w astralu... Więc może ta czarną postacią był to jakiś kolo który robi za astralnego killera?
  • 0

#37

Razzy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wedlug mnie to byl zwykly byt astralny , ktory sie przyczepil , poniewaz kolega nie mial zadnego doswiadczenia , i ochrony...
Byt zamienil sie w jakiegos potwora , w celu wywolania strachu ktorym sie zywi... Cala historia...

@Five
Chyba chodzi Ci o tarcze, rzeczywiscie jest mozliwe wytworzenie takiego pola ochronnego , lecz wymaga to duzej umiejetnosci wizualizacji. Prawidlowo utworzona powinna ochraniac cie przed zagrozeniami (do pewnego stopnia)...

btw: starszny offtop sie zrobil...
  • 0

#38

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Razzy skąd to wiesz? Twój poprzedni post był pytaniem, co złego możemy spotkać w astralu... :sux:
  • 0

#39

Razzy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha, ciekawe... Mozesz mi powiedziec , w ktorym temacie o to pytalem ?? Bo tak sie sklada ze na tym forum napisalem dopiero 2 posty...
A po za tym forum jest miejscem wymiany opinii , wiec swoja przedstawilem ;)

edited:
OK nie bede sie sprzeczac , ale chyba sie nie zrozumielismy w tamtym temacie (tzn moj post nie byl do
Ciebie... - po prostu wyslalismy posty w tej samej chwili... )
  • 0

#40

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Właściwie to trzy : ten o który chodzi Wildensowi to chyba ten http://www.paranorma...t...=153&st=540 nieprawdaż ? Tzn gdzieś tam jest ten post :) .

Aha - i wracać do tematu :D .
  • 0

#41

Hannibal King.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też dopiero zaczynam na tym forum. Twierdzę że ta czarna postać to zła energia Yin którą posiada każdy człowiek i została uwolniona po przez otwarcie czakry. Wydostała się nazewnątrz i przybrała postać tego czego się podświadomie najbardziej boisz. Taka jest moja opinia.
p0zdro.
  • 0

#42

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wedlug mnie to byl zwykly byt astralny , ktory sie przyczepil , poniewaz kolega nie mial zadnego doswiadczenia , i ochrony...

2 lata doswiadeczenia co po tym 'wypadku' poszlo na nic. :( Ale mimo wszystko bylo to samo doswiadczenie w projekcjach astralnych, nie probowalem wczesniej nic poza tym oprocz medytacji i LD, az tu wymyslilem sobie, ze czakrami sie zabawie :/

Hannibal King: A wiesz...wlasnie zawsze najwieksze leki odczuwalem przed nieznanym. Czyli czym nieokreslonym. Cieszylbym sie gdybym wiedzial chociaz jak to wyglada :)
  • 0

#43

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właściwie to trzy : ten o który chodzi Wildensowi to chyba ten http://www.paranorma...t...=153&st=540 nieprawdaż ? Tzn gdzieś tam jest ten post :) .

Aha - i wracać do tematu :D .


Tak, o ten.

Twierdzę że ta czarna postać to zła energia Yin którą posiada każdy człowiek i została uwolniona po przez otwarcie czakry. Wydostała się nazewnątrz i przybrała postać tego czego się podświadomie najbardziej boisz. Taka jest moja opinia.
p0zdro.


Mmm nie zgadzam się z tym, z tego co wiem, to z czakremów wydostaje się (jeśli sie nie zamknie) twoja energia, która nie ma raczej w planie nastraszyć właściciela :hmm: . Energia to źródło życia, więc nie wierzę w taką teorię :)
  • 0

#44

Hannibal King.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy człowiek ma nawet trochę złej energii i o nią właśnie mi chodziło.
  • 0

#45

Moon101.
  • Postów: 80
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HMMM ja już chba wiem co to było.

WYDAJE mi sie że to ....byłeś ty ty i nikt inny.

TO była próba może od niefizycznych przyjaciół

TO było lustrzane odbicie twojego strachu, lęku

A więc wychodząc do oobe nigdy nie miałeś pewności że jesteś bezpieczny przynajmniej podświadomie

Jak znów wyjdziesz do oobe i napotkasz tę postać to powiedz "nie boje sie ciebie , NIe boje się oobe" i zobacz czy to pomoże jeśli tak to napisz czy udało Ci sie
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych