Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przerazajace OOBE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#16

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzieki :) specjalnie pozniej sie poloze, bo wszystko mi wtedy lepiej wychodzi. Jutro sie wypowiem
  • 0

#17

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:) czasami gdy mam coś na sumieniu.. wchodze w taki głębszy stan i rozwiązuje na spokojnie problemy.. albo wizualizuje jak widzą inne osoby z innego punktu widzenia tą sytuacje o której myśle.. wtedy nachodzi nas wiecej pomyslow na rozwiazanie problemu :)
  • 0

#18

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

NoNaMe. jak tam, jak sobie radzisz?
  • 0

#19

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle, ze dzisaj sprobuje. Mam do przekorczenia tylko bariere leku. :(
  • 0

#20

Children of bodom.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmmm.......... ja czytałem (niewiem czy prawda więc sie nie czepiajcie jeśli wam sie nie zgadza) że pewien polak oobe doprowadził do perfekcji i wchodził w astral nazbyt często. Ta czarna postać pojawiała się w śiecie realnym i chodziła za nim i to nietylko on ją widział ale i wszyscy w otoczeniu...
  • 0

#21

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:o :wow: :o
masz jakies zrodla, gdzie to czytales??
  • 0

#22

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja z oobe nie mam problemów, często wychodze z ciała, ale przeważnie ide wstronę rzeki, wchodze pod wodę i szukam wraki statków, niedługo astralnie wybieram sie do helu by zbadać tam zatopiony wrak jakiegoś uboota bodajże u-2331 , kiedys tam byl moj znajomy z ktorym sie spotkalem w astralu, on byl a ja nie, ale dal mi dokladne namiary , w sumie bylem raz w świnoujściu i na dnie bałtyku natknąłem sie na wraki niemieckiego holownika , moze ktos sie znajdzie chętny do zbadania innego miejsca w wodzie ;>

ja uważam że te złe byty przeważnie przysysaja sie do nas by wyssać od nas cenną energie, napewno nie chcą nas zabić bo nie da sie w astralu zabić
  • 0

#23

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmmmm.......... ja czytałem (niewiem czy prawda więc sie nie czepiajcie jeśli wam sie nie zgadza) że pewien polak oobe doprowadził do perfekcji i wchodził w astral nazbyt często. Ta czarna postać pojawiała się w śiecie realnym i chodziła za nim i to nietylko on ją widział ale i wszyscy w otoczeniu...


Bujdy xD Wyssane z palca. Ta 'czarna postać' to tylko pojawia się podczas projekcji astralnej, nie może pojawić się w świeci fizycznym, bo to jest jedynie MYŚLOKSZTAŁT (i nic więcej).
  • 0



#24

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no tak, ale jakie to interesujace :)

Aha, powinienem sie wkoncu w moim temacie odezwac... mialem wczoraj OOBE! :) No wiec tak..bylem bardzo spokojny (tj. lek lekki zawsze byc musi ;) tymbardziej, ze bylo to raczej niechciane oobe), wokol mnie nie bylo juz tej 'zlej aury' czy jak mozna to inaczej nazwac, zadnej postaci itp.. jedyne co mnie zmartwilo to fakt, ze jakos ciezko bylo mi sie poruszac. Fakt, wstalem z lozka, ale jak podszedlem do drzwi to mialem uczucie, ze..przewrocilem sie. No nic..na tym zakonczylem projekcje bo mialem wczoraj tylko 3 godziny snu wiec chialem je wykorzystac w normalny sposob, czyli spiac spokojnie. Pomyslalem nawet o Spodku, wprawdzie byla juz jakas druga w nocy, wyobrazilem sobie jego wyglad, tak jak pamietalem ze zdjecia, wszystko pieknie i ladnie, ale jakos nie moglem tam wejsc. :\ Tak czy inaczej.. najpierw postaram sie znow nauczyc chodzic. ;)

ps. dzieki wam za porady, czuje, ze sie oczyscilem, wiec juz niewiele mi brakuje do spotkan :]
  • 0

#25

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:) no to gratulacje!! a co do trudnosci z poruszaniem sie po astralu.. to jest b normalne, z początku prawie kazdy sie obija albo przewraca, pare razy tak mialam że nie moglam sie poruszyc i sie wywracalam, chodzi o to że my sterujemy myslą a nie astralnym cialem, dojdziesz do wprawy :)
  • 0

#26

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziwne tylko to, ze wczesniej umialem... :)
to jednak nie jest, jak jazda na rowerze...mozna zapomniec :]
  • 0

#27

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aha.. nie musisz wchodzic do normalnego snu z astrala, wlasciwie nie czujesz sie zmeczony, a czasami nawet bardziej wypoczęty :) wiec nie obawiaj sie i doswiadczaj dalej ;)
  • 0

#28

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:] co innego, jak sie budzisz w srodku nocy w astralu (ot tak, nie wiedzciec czemu :)) , wcale nie chce mi sie wtedy myslec nad tym co sie dzieje, jedyne czego chce to seeeenn :D tak juz mam ;)
  • 0

#29

Illuminati.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich.

Z ogromnym zaciekawieniem czytałem wszystkie posty i powiem szczerze że pierwszy raz słyszę o OOBE. Chciałbym się dowiedzieć jak dokonujecie tego "doświadczenia poza ciałem" ? Co wam w tym pomaga ? I co musicie zrobić aby opuścić ciało ?

Znalazłem coś takiego, czy to się sprawdza ?

"Jedna z najskuteczniejszych technik. Jej zasada to: położyć się spać, nastawić budzik aby obudzić się po czterech godzinach, przez godzinę zajmować się czymś aby nie zasnąć, a następnie znów położyć się spać. W takim stanie bardzo łatwo doznaje się OOBE. Istnieją inne warianty tej metody, różniące się długością poszczególnych faz, np. 6 godzin snu - 2 godziny czuwania lub 5 godzin snu - godzina czuwania. Metoda ma tę wadę, że OOBE można osiągnąć tylko o odpowiedniej porze (nad ranem, po przebudzeniu) i nie nadaje się do częstego stosowania, gdyż powoduje niewyspanie."


Dziękuję z góry za odpowiedzi.
  • 0

#30

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:] Nowy na forum (w sumie ja tez), ale niech bedzie - w dziale parapsychologia masz dwa tematy "23 sposoby na OOBE" i "OOBE - Wasze doswiadczenia". Tam wszystko jest opisane.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych