Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne doświadczenie znajomego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzień dobry, cześć i czołem.

Eh...kurcze. Chciałbym opisać pewne doświadczenie mojego przyjaciela, lecz...Jestem tu króciutko, więc pewnie będe posądzony o zmyślanie jak Sebastian lat 11 (Taa, klient Neo) Z osobą, która mi to opowiedziała znam się praktycznie..od przedszkola. Sądze, że to co teraz opisze, to prawda...No, w każdym bądź razie, jak mi to opowiadał, to był trzeźwy... :D Ok tak na serio-znam go tyle lat, że poznałbym, kiedy kłamie...


Tą osobę będe nazywać Jakubem.

Jakub był wtedy na koloniach. Godzina zdarzenia-gdzieś tak 22. W pewnym miejscu w lesie odbywała się zbiórka dla osób, które nie mogą spać (bezsens troche, swoją drogą) Jakub i jego kolega postanowili udać się na nią. Wychowawczyni zatrzymała jego kolege, ponieważ chciała coś od niego. Jakub wyruszył sam, kolega miał go dogonić...Na zbiórke biegł przez las, ścieżka często skręcała. W pewnym momęcie podczas biegu podniósł głowe. Akurat przebiegał bardzo blisko drzewa, które wchodziło troche jakby w tą ścieżke. Na pniu pojawiłą się...twarz. Kobiety. Pytałem się go o szczegóły-twarz miałą wyraz...jakby czegoś chciała, jakby czegoś jej brakowało...Po sekundzie twarz zniknęła, on wystraszył się strasznie, wywrócił na plecy i zaczał krzyczeć...po pewnym momęcie przybiegł jego kolega, pomógł mu wstać i zapytał co się stało...Jakub wskazywał na drzewo...opowiedział co widział i poprosił aby nikomu nie powiedział. Jakub zawrócił do budynku, do pokoju i postanowił wziaść prysznic. W pokoju był jeden chłopak, młody, już dawno spał. Jakub po wyjściu spod prysznica chciał powiesić ręcznik na lince na balkonie...Wszedł na balkon, ręcznik mu spadł.
Schylił się po ręcznik. Gdy się wyprostował...no właśnie.. Na jego wysokości...jakby to ująć, "zmaterializował się" chłopak, młody, z 16 lat? Pojawił się, ale nie cały, tylko głowa i kawałek korpusu...I znów wypytałem się go o szczegóły. Był biały, lekko przeźroczysty. Jakub krzyknął, budząc śpiacego "młodego" i rzucił się pod kołdre...Owy duch, czy co to tam było, zniknął.

Jakub nie był wtedy zmęczony, nic ciężkiego podczas dnia nie robił...Obijał się tylko. Więc zmęczenie odpada...Prosze, wyraźcie swoje opinie na ten temat.

Ps. Gat Demet. Ciągle dręczy mnie to, że pewnie będe uznany za kolejną osobe z bardzo bujną wyobraźnią.. :/
  • 0

#2

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no wiesz jeżeli tak ci kumpel opowiedział to jeżeli mieli byśmy kogoś posądzać to jego ( no chyba że ty to wymyśliłeś :) ) ale jak dla mnie to noc pełna wrażeń mogła być próba duchów skontaktowania się z twoim kolegą tylko nie mam pojęcia po co i to jeszcze dwie oddzielne postacie, aha i skąd on wiedział że ta druga postać miała 16 lat??
  • 0

#3

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiciu, on nie wiedział, że to coś ma 16. Po prostu dłuugo się dopytywałem o szczegóły, między innymi na ile lat mniej więcej wyglądał ;p No ale wtedy się wystraszył, więc to coś mogło wyglądać tak naprawde na lat np. 40 :D
  • 0

#4

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może duch chciał przez niego załatwić jakąś sprawę, ale dał sobie spokój gdy zobaczył jaki z niego straszek xD
  • 0



#5 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja bym takiemu koledze pogratulował: niezwykle rzadko jest spotkać taki rodzaj ducha... A może gdzieś w pobliżu zdarzył się wypadek (np samochodowy), kto wie...
Varq, piszesz, że był trzeźwy ale istnieje tez możliwość, że wziął coś (mógł o tym nie wiedzieć np koledzy mu dosypali. takie rzeczy się zdarają, bo mój qmpel dostał dawkę w napoju) i miał halucynacje, albo cuś...
  • 0

#6

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jajecznica z grzybkami :P ( wiadomo jakimi :D ) sprawdź na internecie czy w tym miejscu nie zdarzył się jakiś wypadek a zwłaszcza w ośrodku gdzie nocował
  • 0

#7

NOVA.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to wszystko tez zalezy od klimatu i wogole...sadze ze jedno zdarzenie bylo nastepstwem drugiego :) czyli na pniu mogl cos zobaczyc <nie koniecznie glowe, a moze jakas chmare owadow> chociaz bardziej jak dla mnie pasuje to poterk, ktory zywi sie strachem, bo i po co mialby sie pokazywac tylko raz twojemu koledze??Jakby to cus mialo do niego sprawe to napewno by mu od tak nie dalo spokoju, tylko widzial by to jeszcze czasem az dopuki by nie zalatwil sprawy...

ja tez mam dziwne doswiadczenia tzn moja znajoma ktora pracuje w szkole jako wozna
Pani Jadzia

mamy w szkole sale gdzie kiedys byla silownia i przyrzady gimnastyczne, kiedys <ja bylem malym berbeciem> dziewuszka ktora nie zdala matury sie tam powiesila... na kolku do podciagania, od tamtej pory dziwne rzeczy tam sie dzieja, zawsze jest echo<chociaz uwierzcie sala jest zagracona i jest to jedyne miejsce w szkole z takim echem> i co najbardziej dziwne, zawsze jest tam masa ale to masa pajakow, jak sie wejdzie o godz 6 rano po nocy to normalnie czarne sciany... i to wszystko jest zabijane <ale skad sie bierze??> no ale sytuacja miala miejsce na wieczor jak pani J myla korytarz obok sali, w pewnym momencie uslyszla jakby ktos biegal po sali... myslala ze ktos nie zdarzyl wyjsc i go zamkneli <zdarzylo sie raz:P> otworzyla kluczem sale weszla... stanela na srodku i nic... nikogo, pusto, wyszla znowu i zajela sie myciem... po chwili znowu wyrazne tup tup tup, pomyslala ze druga sprzataczka sobie zarty robi i gdzies sie chowa, weszla do sali i cisza... porozgladala sie i nic, pusto.Mowi do mnie w tym momencie "Marcin, no dala bym sobie reke odciac ze ktos tam byl, to bylo tak wyrazne chodzenie,wrecz bieganie"wyszla znowu... i po kilku minutach znowu biegi wtracila mi "Pomyslalam ze to moze parkiet trzeszczy bo wode wciaga po myciu,i wtedy zdalam sobie sprawe ze nie mylam tam podlogi jeszcze" rzucila wszystko.. i pobiegla po druga sprzataczke, mowi do niej "zdejmij buty zeby nie bylo ze idziesz i choc" uslyszala, "ale po co" wiec mowi "nie gadaj tylko na palcach i choc" podeszla do drzwi sali nr 58 i mowi do pani J "kogo tam zamklas" no to pani jadzia mowi " nikogo, masz klucze zobacz" druga sprzataczka weszla i tez nic, wtedy ostatni raz tego wieczoru tam weszly, i wlasnie najlepsze... wtedy ta druga sprzataczka dopiero opowiedziala pani Jadzi o tej dziewczynce... bo nie znala tej histori... i kto wyjasni takie cus??
  • 0

#8

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kto wyjasni takie cus??

Ja mogę wyjaśnić ci jedną rzecz nie pisze się : "zdejmij buty zeby nie bylo ze idziesz i choc"
tylko chodź , pomijając to masz bujną wyobraźnię , ew. p.Jadzia ?

Ok , ok to chodzące duchy prastarych Indian
  • 0

#9

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe pająki co dziennie rano się pokazują i nadal tam ćwiczą dzieci... no fakt tego nie da się logicznie wytłumaczyć :D
  • 0

#10

NOVA.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie cwicza dzieci :) bo jest tam sala histori zrobiona, i to technikum wiec "dzieci" to raczej w podstawowce i gimku :) a i moze napisalem choc <mam dysfunkcje, i nie jest to odemnie zalezne> a P. Jadzia jest dosc stara i powazna osoba, a bedac na tym forum czytalem juz rozne inne rzeczy "dzis np ogladalem zdjecie ducha bez ducha" niema co sie smiac napisalem co slyszalem, myslalem ze bedzie tu ktos madry kto chociaz da jakias namiastke wytlumaczenia, no coz, czytalem juz duzo o takich rzeczach i jestem sceptykiem dlatego myslalem ze wy mi to wytlumaczycie. A pajaki to akurat prawda na 100% <wiem bo w szkole jestem o godz 7.10 przed lekcjami i kilka razy pomagalem to swinstwo zabijac.... nie wiem moze z dworu jakos przylaza?? ale okna sa zamykane i to nie sa tarantule.. bo zaraz ktos tak napisze widzac wasze wypowiedzi... to sa pajaki wielkosci 2-3cm i jest tego tyle ze mozna sie pogubic liczac>
  • 0

#11

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aha no to... hmm ja bym się upewnił czy sala nie stoi na jakiejś wylengarni i czy nie ma kompletnie żadnego sposobu żeby one dostały się na sale a jeżeli nie będzie kompletnie ale to kompletnie żadnej możliwości żeby wytłumaczyć te pająki racjonalnie to wtedy zastanowił bym się nad skontaktowaniem się z tym teoretycznie duchem...
  • 0

#12

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A mozesz zrobic zdjecie tym pajakom?
  • 0



#13

NOVA.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

postaram sie, ale po tych akcjach z fotkami w szkole nie zabardzo wpuszczaja z aparatami... ale moze przemyce, napewno sie postaram
  • 0

#14

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A to robią u was w szkole rewizje kieszeni i plecaków?
Czekamy na zdjęcia.
  • 0

#15

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zawsze mozna telefonem zrobic... Swoim albo czyims...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych