Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szaleństwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opowiem teraz historię, nie wiem czy do konca prawdziwą, bo wiecie, jak te plotkary wiejskie lubia podkoloryzowawywac ;-). Ale przejdzmy do rzeczy:

Rzecz się dzieje we wsi ''Komory". Rzecz jest straszna. Około dziesiec lat temu wydarzylo sie cos dziwnego,
umarla mloda matka, osierocając dziewczynkę i z męża swego wdowca uczyniła. Niedługo po tym w domu zaczęły dziac sie dziwne rzeczy- jeki, glosy, lataly szklanki... Corka, nie mogla wytrzymac, postanowila wyjechac do dalszej rodziny, jak najdalej od nawiedzonego domu. Ale z ojcem stalo sie cos dziwnego. On nie chcial wyjezdzac, pragnal zostac, jak mowi, ze swoja ukochana. I tu konczy się opowiesc. Bo on naprawde oszalał... Miał wierne psy ktore chodzily za nim krok w krok, nie odpuszczaly go nawet na chwilę. Swoje ''lokum'' opuszczal niezwykle rzadko, zdechły wszystkie zwierzeta w gospodarstwie... Byl nawet pomysl, aby mu je zabrac, bo kto marnuje pieniadze i pozywienie w dzisiejszych czasach? On na to nie pozwolil, awanturowal sie, wrzeszczal, az w koncu wies dala mu spokój. Z tego co mi wiadomo, to odwiedza go czasem corka, swoja drogą ladna z niej dziewucha ;-). Wlasciwie to nawet nie wiem czy ten szaleniec jeszcze zyje...

I to cała historia, opowiedziana przez moja babcie i dziadka. Dodam tylko, ze na wsiach niemal wszystkie domy maja wiecej niz liczy sobie lat jedno pokolenie :hmm: i co o tym myslicie? Na wielkanoc jade do babci (nie bylem dawno) i dowiem sie jeszcze. Mogę porobc pare zdjec domu, moze sie przydadza.
  • 0

#2

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Poprostu ona została na ziemi xD i on o tym wie i jakoś z nią się tam kontaktuje, lecz duch jego żony wywiera na niego zbyt duży wpływ - do tego stopnia że gość zwariował xD . niebezpieczny duch. Może go stamtąd wypędzisz xD ? Pomożesz wsi i zrobisz dobry uczynek.
  • 0



#3

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem Ci jak wypedzic ducha. Wchodzisz i sie smiejesz na caly dom. Bardzo szybki, prosty i skuteczny.
  • 0

#4

asdqwe.
  • Postów: 77
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

historyjka dosc ciekawa :P
zdjecia moga dodac troche wiecej wiarygodnosci tej historii :P
wiec jak bedziesz mial mozliwosc, strzel ze dwie foty :P


poprostu zbyt kojarzyl mu sie ten dom z jego zona,
zwariowal przez smierc ukochanej (to czesto spotykane...)
a ducha sie potem dodalo w plotkach :P
moglo i tak byc, choc nie mowie, ze duchy nie maja prawa istniec :P
  • 0

#5

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzyć, może i wierzę, ale brzmi jak historyjka do ogniska ;)
  • 0

#6

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brzmi jak jeden z odcinków Supernatural :D
oczywiscie bez akcji, sama i deana :)
  • -1

#7

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Supernatural r0x - btw. Szkoda że winchester senior dead'nął xD Zrób te fotki, może nagraj coś na kamerę w środku w nocy to się pomyśli xD albo daj jakieś namiary a wybiorę się tam w astralu, zobaczymy co tam może być.
  • 0



#8

stawberry.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzyć, może i wierzę, ale brzmi jak historyjka do ogniska ;)

..."ogniska już dogasa blaska,braterski wznieśmy krąg..." :D
W sumie jestem skłonna zgodzić się z którąs z powyższych opinii,że motyw duchów został dodany dla urozmaicenia historyji.. no..i tyle :P
  • 0

#9

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety, wczesniej niz przed Wielkanocą zdjęć nie zrobię. Ale obiecuje ze jak wroce ze swiat to zamieszcze zdjecia!

Rzecz działa/dzieje sie w tej wsi- http://pl.wikipedia......_mazowieckie)
  • 0

#10

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

brzmi jak powieść MASTERTONA :) ale może fotki coś powiedzą
  • 0

#11

Głupiec.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczekamy na foty :)
  • 0

#12

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Brzmi jak jeden z odcinków Supernatural



Co to jest ?? Na jakim kanale?? O której ??
  • 0

#13

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na SCI FI, jesli masz sateltite :P

Ale ja to sciagam z neta, tak samo jak Stargeta, Grays Anatomy, Lost itd

Film jest o dwoch gosciach ktorzy walcza z duchami, mozna sie wiele nauczyc, chociaz wiekszosc ich technik to sciema, ale serial jest naprawde extra, i ma fajne efekty specjalne :)
  • -1

#14

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

[...] Miał wierne psy ktore chodzily za nim krok w krok, nie odpuszczaly go nawet na chwilę. Swoje ''lokum'' opuszczal niezwykle rzadko, zdechły wszystkie zwierzeta w gospodarstwie... Byl nawet pomysl, aby mu je zabrac, bo kto marnuje pieniadze i pozywienie w dzisiejszych czasach? On na to nie pozwolil, awanturowal sie, wrzeszczal, az w koncu wies dala mu spokój. [...]

 

Dziwi mnie postawa mieszkańców wioski, że tak dali zwierzętom zdechnąć. W takiej sytuacji wzywa się policję, a oni inny odpowiedni organ zajmujący się zwierzętami, którzy zabierają zwierzęta, bo to co koleś zrobił, to zwykłe znęcanie się nad zwierzętami, a to jest w naszym kraju karalne. W takiej sytuacji człowiek ten miałby guzik do gadania. Nie wiem, jak tam historia z duchem, ale już samo zachowanie mieszkańców mało wiarygodne. 


Użytkownik Agnieszka81 edytował ten post 03.08.2023 - 10:15

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych