Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przywoływanie duchów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1

muszka.
  • Postów: 58
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłem na internecie ową strone http://www.zakida7.r.../spirytyzm.html
Próbowałem według jej sposobu przyzwac ducha ale nic z tego..Ciekawi mnie to czy jest ważne aby w pokoju nie było mebli i by jedyne światło padało ze swieczki..
  • 0

#2

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz co... głupie zabawy Ci w głowie ? i jeszcze szukasz na fanowskich stronach n00bów ? Najpierw poczytaj trochę o spirityźmie i się doedukuj, a później zajmij się ich wywoływaniem (duchów).
  • 0



#3

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez względu na to czy duchy isteniją czy nie i czy można je wywołac nie powinno się tego robić dla głupich zabaw. Zakładając że są i się da to co chciałbyś żeby ci ktoś dla zabawy przeszkadzał w zaświatach? Skąd możesz wiedzieć jak to dla nich jest. A może to bardzo nieprzyjemne?
  • 0

#4

muszka.
  • Postów: 58
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poedukowałem sie tyle ze nie moge znalezc nic konkretnego na temat wywoływania duchów.Dla zabaw tego NIE robie mam ku temu konkretny powód.Macie jakies linki?
  • 0

#5

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Percepcia - duchy istnieją xD (załóżmy), i dlaczego sądzisz że istnieją one tylko w zaświatach ? na ziemi też są i sobie egzystują i często manifestują. One (duchy) raczej chcą aby je wywoływać i im 'przeszkadzać', też niektóre duchy które mają świadomość że umarły tęsknią za ziemskim życiem (możliwe), albo poprostu chcą się werbalnie skomunikować z bliskimi w świecie fizycznym, a to jest jedyny sposób dla nich :) .
  • 0



#6

muszka.
  • Postów: 58
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra wrócmy do tematu.Co z tym przywołanie macie jakieś 'sprawdzone' metody?
  • 0

#7

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam jeden, 100% pewny, bezpieczny, ale można się przestraszyć.
Spotkanie z duchami w świecie astralnym :) podczas projekcji astralnej. Tylko czasem jest to nieprzyjemne bardzo (w 70% przypadków) a czasem duchy emanują taką sympatią i zyczliwością że aż dech zapiera (jakby taki był w tym stanie ;p ). OOBE - dzięki temu możesz komunikować się ze światem duchów.
  • 0



#8

muszka.
  • Postów: 58
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam problemy z oobe nigdy nie udało mi sie w niego wejsć.A co z tymi 'innymi' sposobami?
  • 0

#9

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

xD Masz problemy ? To medytuj, nie będziesz miał problemów, stopniowo możesz zbliżyć się do projekcji i to bardzo. Co do innych sposobów to seanse spiritystyczne, na których kompletnie się nie znam. Więcej nie pomogę niestety.
  • 0



#10

muszka.
  • Postów: 58
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy masz cos na temat medytacji?Albo jakbyś mógł to pogadalibyśmy na gg moj numer 7539929
  • 0

#11

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Percepcia - duchy istnieją xD (załóżmy), i dlaczego sądzisz że istnieją one tylko w zaświatach ? na ziemi też są i sobie egzystują i często manifestują. One (duchy) raczej chcą aby je wywoływać i im 'przeszkadzać', też niektóre duchy które mają świadomość że umarły tęsknią za ziemskim życiem (możliwe), albo poprostu chcą się werbalnie skomunikować z bliskimi w świecie fizycznym, a to jest jedyny sposób dla nich :) .


Skąd niby możesz być tego taki pewien a już w szczególnosci zdania zaznaczonego.
  • 0

#12

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie zmienie swojego zdania percepcja i jestem w 100% tego pewien - spotykałem duchy, lecz zwykle są one bardzo nieprzyjemne i nie rozmowne ;) Ale są.

Percepcja, patrz. Jakbyś był duchem i byłbyś świadomy swojej śmierci, tułasz się po ziemi zostając przy najbliższych, którzy Cię nie widzą, nie możesz zamanifestować swojej obecności. Jedynym sposobem jest właśnie ich 'wywoływanie' w różnoraki sposób.
  • 0



#13

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Percepcja, patrz. Jakbyś był duchem i byłbyś świadomy swojej śmierci, tułasz się po ziemi zostając przy najbliższych, którzy Cię nie widzą, nie możesz zamanifestować swojej obecności. Jedynym sposobem jest właśnie ich 'wywoływanie' w różnoraki sposób.


Tak na to patrząc to tak. A co wogóle warunkuje to czy zostaniesz duchem czy nie.
  • 0

#14

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do przylowywania duchow... mam sprawdzony sposob. Ogolnie jezeli chcesz wywlowac ducha, a nie masz podstawowych informacji o magii ceremonialnej (jest pomocna do wywolywania), badz male pojecie i ogolna swiadomosc o ezoteryce etc. mozesz zapomniec, bo owe byty nie przychodza do byle kogo... i oczywiscie dla jaj jak juz cos wywolasz to moze sie zle skonczyc, lecz to wiadome.

btw. szukanie nie boli
  • 0

#15

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Zapytam szanowne grono, czy wy wszyscy zdajecie sobie sprawę, w co się bawicie?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych