Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przekaz dla ludzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słońce i księżyc w przestrzeni , woda i życie na ziemi ,ja istotka ludzka witam wszystkich miłych gości w tym zagadnieniu ! ;)


Zacząłem demagogię na różnych forach ,o rożnych porach ,na rożny temat , a różnie odpowiadałem ,aby być i się trochę udzielać .
Tematem w szczególności był temat związany z siłą Boskości , temat teraz ogólnie przyjęty na sposób każdego człowieka naborknięty ,przez wszystkich Nas cały czas omawiany ,opisywany i z tym związane- krytykowany.
Jest tematem przez wszystkich najbardziej omawianym i przez każdego człowieczka dokształcany ,na sposób nam pojęty i sposób nauczony .

Chcę tylko jeszcze dodać coś od siebie ,by później człowiek nie obarczył mnie o demagogię ,jaką jest krycie faktów .
Jestem z Wszechobecnym w rozmowie na sposób jego i przez niego mi mówiony , przekazywany ,ukazywany
i co się z tym wiąże rady mi udzielanej .
Dlatego piszę nowy temat ,by każda iskierka ludzka zobaczyła i przeczytała ,zapamiętała i wzięła z tego wnioski,
wnioski na swój sposób ,nie narzucony ,nie karzący ,nie wymagający aby czerpać z tego jakieś wnioski .

Jesteśmy wszyscy przez niego kochani , nieważne z jakiej jesteśmy przestrzeni ,z jakiego regionu świata ,
z jakiej rasy ,jakim językiem mówimy ,jak się nazywamy i jak życie na swój sposób pojmowany .
Jesteśmy teraz w czasach w najtrudniejszych i czasach uczenia się większej wiedzy ,wiedzy która się do Nas otworzy .
Wiedzą jest to miłość –jest to wiedza która musi być przez człowieka pojęta , pojęta na ludzki rozum i owe czasy,
by człowiek nie pogubił swoje dotychczasowe ideały ,które są przez wieki dopracowywane i na rozum ludzki
nie pojmowany .
Człowiek jest skryty sam w sobie i sam sobie zadaje bule ,o których nawet nie wie, że w nim się to wszystko gotuje .
Zapomniał o człowieku mu bliskim ,o rodzinie i miłości której teraz bardzo potrzebuje ,
a zapatrzył w świat materializmu, którego tworem jest papierek tzw. pieniądzem , brany bardziej od słów
danych przez Boga, mówione językiem posłańca Boga zwanym Jezusem .
Musimy miłość tworzyć teraz ,by przyszłość była o wiele piękniejsza ,by nasze przyszłe dzieci, nie miały tego co my sobie stworzyli.
Każdy powie że miłość to ogólne pojęcie i słusznie ,bo to jest słowo które Nas wszystkich uratuje .
Uratuję przed stratą moralną , przed pogardą ,przed hańbą, przed utratą swojej miłości ,przed wszystkim co Nas teraz pogłębia w tej codziennej mozolnności .
Każdy z nas ma iskrę Boża zwaną sercem ,by tym sercem kochać strzeże ,kochać w pełnym słowie tego znaczeniu ,by nie kłamać innych, że ich kochamy na swój sposób wymyślany .

Tyle teraz Wam mogę przekazać ,każda krytyka jest wskazana ,bo dzięki każdej opinii ,człowiek znajdzie
wszystko, czego będzie mu brakować .

>Zycie tu ,Zycie tam ,czy to ważne gdzie ja śpię < ;)

>Kochać słowem jest , ale dawać miłość cudem jest < ;)

>Dawać jest trudno ,bo łatwiej jest brać ,ale dawać miłość jest przecudne < ;)

Pozdrawiam >Przesyłam szczęście dla nie szczęśliwych ,przesyłam miłość dla nie kochanych ,
przesyłam wszystkim wiarę dla ludzi zabłąkanych >>> ;)

PS,Rysiek :]
  • 0

#2

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miłość tu ,miłość tam , tam gdzie ja tego chcę ,we wszystkim ze wszystkich ,tam gdzie nie wiem ,że jest w tym wszystkim ,
szukam ją wszędzie gdzie mogę ,wszędzie tam gdzie poniosą mnie myśli i słowa ,
tam gdzie człowiek zapomniał ze taka energia istnieje ,zapomniał o jej dawaniu i jej uszlachetnianiu ,
taka energia jest wszędzie we wszystkim ,tylko ten co szuka ją odnajdzie i powie że to jest ona .

Witam ponownie ! ;)


Cóż to za świat gdy nie miałby tyle wad ,tyle urozmaiconego życia ,tyle wdzięku , kolorów ,oraz ludzi którzy są rożni pod każdym względem ,względem charakteru ,koloru, wyglądu itp. itd. .
Co to za świat, gdy każdy z Nas jest myślą tylko w swoim otoczeniu , swoich myślach ,swoich doznawanych przebłyskach , swoim tylko materialnym świecie bez którego nie może się obejść.
Jestem tu, ty jesteś tam ,ale każdy z Nas buduje własny świat , świat na swoje możliwości ,na swoje wymyślone pomysły , na taki jaki każdy będzie chciał .

Ale czy tak właśnie ma być , by każdy swoje gniazdko wił ,by w nim tylko świat miał się kręcić i
z tym do końca życia żyć ? !

Trudno tu komuś swoją demagogię mówić ,bo każdy ma rozum i na sposób swój pojmuje układanki ,
każdy z Nas już ma dość wpajania jakiejś wiedzy ,która prowadzi w niewiadomym kierunku drogi ,
której nie będziemy w stanie pojąć, bo nie będzie to po naszej myśli i co z tego będziemy mieć w przyszłości .W przyszłości nam nie znanej ,której przyszły świat będzie światem młodego pokolenia,
zaś te pokolenie będzie budować swój własny świat itd. itd.
Stoimy teraz w trudnym położeniu ,bo dano nam szanse na tworzenie świata w miłości i braterstwie ,
w uczeniu innych i dawania przykładu ,by zaś nasze nauki były naukami dla przyszłych naszych dzieci,
były w budowaniu lepszego świata ,którego nienawiść i chamstwo będą słowami tabu ,będą przykładem
naszej miłości do swoich dzieci ,z której będą wnioskować że ich rodzice były idealnymi przykładami .
Taka nauka jest teraz najważniejsza w naszym życiu ,która przerodzi się w podziwie i pełnego przebłysku
do życia w innych wymiarach tego wszechświata i poznawania innych kultur .
Dawanie teraz przykładu dobrej woli i miłości -to nauka którą nie nauczycie się w szkołach ,na uniwersytetach itp. tylko w codziennym swoim życiu.
W życiu tworzonym na podobieństwo Stwórcy i jego syna ,które jest życiem w naszym zamyśle , na sposób nasz chciany i nasz obraz budowany ,takie które będzie pełnym zachwycie dla przyszłego bobasa
i tworzonego jego świata .
Mamy teraz dużo pracy by zdarzyć przed końcem naszych czasów ,czasów które były pełne grozy i braku miłości ,które stworzyli nasi przodkowie .
Ale nikogo nie można winić ,bo z wiekiem czasu człowiek uczy się i uczy innych ,
My też się czegoś nauczyli - nauczyliśmy się jakim może być zły człowiek !,
Mamy teraz dużo wiedzy ,by przekształcić ją w wiedzę życia dla całego świata i tworzyć braterstwo pojednania i miłości ,tworzyć i dawać przykład innym ,by nasze nauki nie zostały schowane do grobu .


Pozdrawiam>>> ;)
>Czy to ja jestem winien ,czy to mój ojciec jest winien ,czy to my tak chcieli, by świat pogubił swoje dni w pełnym zamętu i zgiełku>

>teraz żyję w materializmie , a co ja dam dziecku gdy mi to zniknie <

>ja jestem człowiekiem ,ty jesteś człowiekiem ,czy wiemy że żyjemy <

>jestem ,bo chciałem ,ty jesteś bo chciałeś , ale czy chcieliśmy w takim świecie żyć <

>kocham –nie rozumiem tego słowa ,bo nie nauczono mnie jak to pojmować <
  • 0

#3

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to Twoje przemyslenia...?
  • 0



#4

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem człowiekiem ,ty jesteś człowiekiem -czy my nie jesteśmy istotami przez Boga stworzeni ?!

Ja mam rozum ,ty ty masz rozum - każdy rozumuje po swojemu >

Ja pisze , ty piszesz -czyli każdy z nas wnosi coś w życie>


Czy to jest moje ?!To już do ciebie należy ocena ,bo czytając inne moje posty, sam się dowiesz i ocenisz na swój sposób !.


Pozdrawiam >

> jestem człowiekiem i mam swój rozum ,czyli myślę jak mi rozum podpowiada <
  • 0

#5

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

musisz mieć niezły tupet, żeby nazywać siebie wysłannikiem boga. sory, taka moja opinia :P
  • 0

#6

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

musisz mieć niezły tupet, żeby nazywać siebie wysłannikiem boga.


...i mocne dragi, aby być w stanie pisać cokolwiek w ten sposób ;)
Będę wredny, Wysłanniku Boga, ale:
Choćby na tym forum było wielu gości szerzących "miłość wprost od Najwyższego", więc nie czuj się kimś specjalnym, bo historyjki o naszym życiu w złych czasach i o konieczności dawania miłości były tu przewijane masę razy...czasem można pomyśleć, że posty na ten temat generowane i wklejane są przez jakieś spamboty, albo tworzone przez grupkę jakichś znudzonych ludzi...poza tym ciężko się czyta posty napisane w taki IMO bezładny sposób.
  • 0

#7

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam! ;)

Jezusowi tez Żydzi nie wierzyli i co z tego wyszło- to ze teraz ich cierpienia są cierpieniami przez Nich samych.
Niech nie narzekają na cały świat że jest przeciwko im ,bo tak nie jest!!!.
Ponoszą teraz skutki tego ,że zaprzeczyli istnienia istoty najwyższej ,która była wysłana na świat, by stworzyć świat w miłości , a także jedna religię, która głosi prawdę o życiu i stworzeniu człowieka , istnieniu życia po śmierci.

Nie będę odnosił się na wasze posty ,bo nie wiem jak mam do tego podejść ,
czy tak chciałem ,by tak było?- a czy wy chcieliście być ludźmi ,by być na tej ziemi?!

Teraz tylko powiem że tak miało być , a czas tego co będzie- będzie w niedługim czasie >>>

Pozdrawiam>Każdy ocenia i w tym jest rzecz,by człowiek mógł spostrzegać rzeczy nie pojęte dla jego umysłu< ;) ;)
  • 0

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wysłannik ja to się z Tobą w większej mierze zgadzam i myślę ,że mamy podobny tok rozumowania, ale nie wiem z kolei skąd Ty czerpiesz swoją wiedzę i skąd masz te przemyślenia. Ciekaw jestem poprostu.
  • 0

#9

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja cały czas mam wrażenie, jakbym czytał wypowiedzi bota. Weź człowieku w końcu naucz się normalnie pisać, bo już dawno byś warna dostał, gdybym był moderatorem...
Mowa do Wysłannika Boga.
  • 0

#10

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wysłannik Boga... haa dobre a ty jesteś Papieżem czy świętą Osobą za zycia ze sie tak nazwałeś.......??

ale nie wiem z kolei skąd Ty czerpiesz swoją wiedzę i skąd masz te przemyślenia. Ciekaw jestem poprostu.


AFORYZMY :rotfl:
  • 0

#11

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

Nie wiem co Wam przeszkadza moje logo - bo mogę się nawet nazywać Anioł Stróż- bo skąd możecie wiedzieć
kim ja tak w ogóle jestem ?!
W tym świecie jestem człowiekiem ,tak jak każdy z Was i tak samo udzielający się na różne tematy w różnoraki sposób,
Dla mnie nieważne jest, jak każdy z Was ma logo ,ważne jest jaką macie opinie na dany temat i jakie z tego mam brać wnioski ,a przy okazji doświadczam większego zrozumienia człowieka i jego życia na tej planacje,
przy okazji -też uczę sie i tym sposobem daje swoje spostrzeżenia pisząc tu na forum.

Jakiś macie obłęd do nazw związanych z Bogiem - ale na moje spostrzeżenia już nie możecie się doczekać czy
nadejdzie ten ,który jest przepowiedziany -słusznie!- ale czy na tyle słusznie by gardzić człowieka ,który chce przesłać coś co jest mu bliskie i bliskie jego Ojca w Niebie ?!

Tą decyzję zostawiam Wam -tak samo wiem jak do tego podejdziecie !
Chcielibyście znaków o nadejściu Syna Bożego - to raczej ich nie zobaczycie -bo to będzie inna forma przyjścia niż taka jaką sobie ludzie wyobrażają !.

Pozdrawiam>czy ja jestem tym co sie powołuje ,to wie tylko ten ,który na to paczy z góry< ;)
  • 0

#12

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm spodziewałem sie innej odpowiedzi..........


a tak propo....................
z kąd jesteś........??
masz lat 33.......??
dlaczego tak puzno wpadłeś na to forum zeby nas nauczać i przekazywać dobro..........??
  • 0

#13

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wg mnie to nie miejsce na ewangelizację - idź rozsiewać dobro gdzie indziej..
  • -1

#14

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dokladnie podzielam w tym miejscu opinie NamalowanyPrzezSmutek.

Nie mysl ze chce Cie w jakis sposob atakowac "Wysłanniku Boga" jednak Twoje posty brzmia strasznie sztucznie i troche bym powiedzial belkotliwie. Przynajmniej ja tam sensu znalesc nie moge... no moze nawet nie staram sie zbytnio znalesc bo strasznie zagmatwanie piszesz uzywajac slow i stylu takiego jakbym slyszal swiadkow jechowy, ksiedza dyrektora lub innego czarnego plaszcza *niepotrzebne skreslic.

taka jest moja opinia w tej chwili
  • 0



#15

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam ! ;)

>Słowa to te ,które coś wniosą ,które są przeze mnie napisane ,te co wniosą coś w życie,
bo -co to za słowa ,gdy wiatr je rozwieje i schowa pod kamień<

Miałem nie odpowiadać na te pytania ,ale wtedy powiecie że chce ogon schować pod siebie .
Jestem w tym forum ,bo wydał mi się bardziej oglądanym przez ludzi tu zaciekawionych różną tematyką,by coś tez się dowiedzieć i może nawet nauczyć , a przy okazji coś napisać od siebie ,
by wnioskować wasze przemyślenia i tak samo na nie udzielenia odpowiedzi .
Jestem jak każdy z Was ,by się udzielać i dokształcać , aby być w kontakcie z człowiekiem i czerpać z tego jakieś przyjemności z tym związane .
Ciekawi mnie temat rożny , a w szczególności zjawiska nie z tego świata i niepojęte na rozum człowieka ,które są w każdym zakątku naszego małego ziemskiego poletka.

Mieszkam tam -gdzie mieszkam ,czyli w południowej części polski ,w domu/bloku ,tak jak prawie każdy żyjący biedny człowiek ,który ma dach nad głową i to jest wszystko co do szczęścia jest potrzebne ,by mu niebo nie spadło na głowę .

Moje odpowiedzi może burzą tu niektórych ,bo nieraz mówią że piszę bzdury ,
każdy ma swoje zdanie i odpowiada tak jak jest mu to w głowie malowane i szeptane .
Pisze to co chcę , a chce pisać w taki sposób ,by niemieć dużo wrogów ,by coś wnieś te marne nasze życie i być może poprawić na lepsze i godniejsze .
Nie interpretuje żadnych ksiąg ,bo to nie w moim stylu ,tym bardziej ,ze ich większości nie znam i nie wiem co w nich jest pisane.
Wszystkie słowa są moimi przy pomocy ojca Boga ,który mnie prowadzi i doradza co mam czynić ,by nie popaść nałóg brzydki -taki co prowadzi w kręte drużki .

Może wam się wydawać ze chce tu być za misjonarza , ale to nie oto chodzi ,by was naprowadzać ,by wam pokazać która droga prowadzi do Boga ,
Rzecz jest w tym -że chcę pisać i dawać nieraz moje rady ,które mogą ,ale nie muszą do Was przemówić
.bo jak wiemy każdy ma swój rozum .
Tym bardziej że w dzisiejszych czasach ,każdy ma już dość nabuja łych
misjonarzy różnych wiar religijnych .którzy głoszą słowa Boże ,ale w wielkim niestosownym tonie i nie dającym ludziom zagubionym nadziei dla życia w lepszym świecie i braterstwie .

Wnoszę słowo ,bo to chcę robić i dawać przykład, jaki powinien dawać każdy Ojciec ,który daje miłość i szczęście na lepsze jutro ,które rodzi sie z każdym nowym dniem i dającym światło dla dziecka ,które będzie go uczyć i prowadzić ścieżkami do wiecznej miłości i mądrości .

Pozdrawiam> ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych