Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krótka pamięć chrześcijan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
139 odpowiedzi w tym temacie

#136

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nawiązując do tematu Panowie to krótka pamięć właśnie do takich zachowań jak wasze prowadzi, weźcie sobie proszę poniższe słowa do serca i niech sie staną waszą myślą przewodnią zanim coś napiszecie.

„Słyszeliście, że powiedziane było praojcom: ťNie będziesz zabijałŤ, kto by zaś zabił, będzie winien sądu. Lecz ja wam powiadam, że każdy, kto się gniewa na brata swego, będzie winien sądu. (…) Słyszeliście, że powiedziane było: ťBędziesz miłował bliźniego swegoŤ, a będziesz miał w nienawiści nieprzyjaciela twego. Ja zaś wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych, dobrze czyńcie tym, którzy was mają w nienawiści (…)”.

Z całego serca życzę Wam rozmów na poziomie godnym człowieka z zachowaniem wszelkich zasad kultury osobistej, z zachowaniem szacunku dla poglądów innych i abyście w rozmowach kierowali się miłością nawet wówczas gdy macie daleko odmienne zdanie.
Zapomnieliśmy już dawno o miłości, która niesie nam zrozumienie, tolerancję, poszanowanie i człowieczeństwo.
  • 0



#137

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mortyr wypisuje bzdury w temacie o 11 wrzesnia wiec dolacza sie do choru klakierow bo nie potrafi podac sensowynych argumentow


To nie jest temat o 11 września. Sensowne argumenty jak najbardziej podałem.
  • 0

#138 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ej serio, golibroda ma trochę racji. muhad równie agresywne wypowiedzi (jak nie bardziej) zamieszcza tutaj, również pisze o tym, że golibroda jest bucem, a jakoś nie dostaje warna. 'trochę' to niesprawiedliwe.



Moje ostrzejsze wypowiedzi nastąpiły wtedy, gdy golibroda przegiął pałkę. Nie korzystam z żadnych wtyków, nie ubiegam się o moderowanie, o vipowianie ani o żadne inne. Zbyt długo jestem na tym forum, by pozwolić, by taki golibroda przypinał wszystkim plakietki będąc tu zaledwie procencik tego czasu.

golibroda niemal do wszystkich odnosił się z bezczelnym stosunkiem mało tego, gdy ktoś zwrócił uwagę mu uwagę, to przypinał owe plakietki...ja jestem pokemonem, Inga nieobiektywna.

Zresztą co ja Wam będę opisiwał, sami widzieliście.

Ma w nosie plakietki i wtyki. Korzystam z forum bo chcę się czegoś dowiedzieć. Ponieważ aspekt filozoficzny zawsze istnieje w rozmowach to po co się na to obruszać.
Już raz powiedziałem ,że osoba która ma pierwiastek nauczycielski będzie jego wypowiedzi zawsze będą treściwe. Zresztą, łatwo zauważyć kto zgłębia dany temat a kto bazuje na innych postach kalkując go lub co gorze zmieniając.

Cenię sobie ciętość języka i umiejętne stosowanie wulgaryzmów. jak powiedział nam Prof. Miodek - marnotrawstwem jest zubożać język.


a od kiedy post skierowany w moim kierunku jest do Ciebie?
  • 0

#139

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To się nazywa forum.
  • 0

#140

angelo.
  • Postów: 386
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biblia została w wielu miejscach zmieniona.KK nie uznaje faktu,że w każdym człowieku jest Duch Boży i Duch Chrystusowy,który jest Osobistym Zbawicielem .Ludzie nie znają tej podstawowej drogi swojego zbawienia,a o reszcie, to nie ma co mówić.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych