Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rzad USA wie o Planecie X


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

#76

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Serio? Tutaj jest właściwy link :cafe:
  • 0

#77

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytając te wasze wypowiedzi z pierwszej strony, naszła mnie myśl, że skoro nie ma ŻADNYCH oznak istnienia tej planety to być może ona nie istnieje, a wymyślona została przez rząd USA, który planuje w roku 2012 zniszczyć jakiś procent cywilizacji by nie doszło do przeludnienia itp. ? Wtedy cała wina zeszłaby na niby-planetę która nigdy nie istniała, a rząd USA miałby czyste rączki...

... biorąc pod uwagę wasze teorie mam wrażenie że moja jest bardzo prawdopodobna.
  • 0

#78 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

jest, ale niczego nie można wykluczyć...jak inaczej wyjaśnisz ogromne oddziaływanie jakiejś ogromnej siły na Nasz układ słoneczny??
  • 0

#79

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"A zatem powiadam wam,iż koniec się zbliża, bowiem kiedy prawdziwia wiara w Odkupiciela upadnie, co stanie się ponad 2 tysiące lat po jego śmierci, zagrzmią niebiosa. Niczym stado koni przez świat przebiegną kataklizmy. Najpierw ziemia wyda swój płomienny okrzyk, a niebo stanie w odcieniu czerwieni, wiatry zadmą, a woda się podniesie. Ludzie ujrzą swe błędy, kiedy słońce zacznie ich palić. Zapłoną wtedy bowiem dwa Slonca, a po zgaśnięciu jednego z nich woda zaleje lądy. Strzeżcie się, bowiem będzie to śmierć, której nikt jeszcze nie doznał. "


Erafryt Elezjusz, 1572 r.p.n.e
  • 0



#80

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jak inaczej wyjaśnisz ogromne oddziaływanie jakiejś ogromnej siły na Nasz układ słoneczny??

Jakiej ogromnej siły? Nic mi o tym nie wiadomo.
Mógłbyś podać jakieś konkretniejsze informacje?
  • 0



#81

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Erafryt Elezjusz, 1572 r.p.n.e

Ciekawe. Widać, że przeprowiednia Erafryta ma trochę wspólnego z Planetą X. Tylko, że dlaczego google (za wyjątkiem paru polskich stron) milczy o nim. Można coś bliżej się dowiedzieć o autorze?
link
  • 0

#82

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ponieważ Elazjusz brzmi mało uniwersalnie, zupełnie jakby było przetłumaczone, lepiej wpisać samo Erafryt (i różne tego kombinacje).
Niestety google daje wyniki (zaledwie 6) tylko dla Erafryta, i to jedynie na polskich stronach paranormalnych, z tą samą treścią. Innymi słowy, nie ma źródła. Zresztą na jednym forum jakiś uzytkownik pisze, że znalazł to w jakimś księgozbiorze. Oczywiście nie pisze jakim, bo jakby inaczej.

Konkluzja: bzdura wyssana z palca.
  • 0

#83

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mariush ja mam jakiś link gdzie coś tam o tym mówią - proszę :)

WHAT IS GOING ON IN THE SOLAR SYSTEM AND IS "PLANET X" APPROACHING?

Zbadaj to swoim astronomicznym okiem i napisz co oni tam wymyślają...

Nie wiem o co chodzi muhadowi... ja tylko widziałem coś takiego...
  • 0



#84

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To wkońcu będzie ten koniec świata czy nie?
  • 0

#85 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakiej ogromnej siły? Nic mi o tym nie wiadomo.
Mógłbyś podać jakieś konkretniejsze informacje?


Czytałem to gdzieś i nie pamiętam gdzie. Pamiętam jedynie, że oddziaływanie tej siły powoduje wzmożoną aktywność słońca i powoduje dziwne zaburzenia na wszystkich planetach. Są zmiany ciśnień i temperatur i takie tam...
  • 0

#86

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szkoda że nie pamiętasz muhad - czyli przeczytałeś coś gdzieś tam - na twoim miejscu dodawałbym sobie takie strony do zakładek :)
  • 0

#87

olor.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"A zatem powiadam wam,iż koniec się zbliża, bowiem kiedy prawdziwia wiara w Odkupiciela upadnie, co stanie się ponad 2 tysiące lat po jego śmierci, zagrzmią niebiosa. Niczym stado koni przez świat przebiegną kataklizmy. Najpierw ziemia wyda swój płomienny okrzyk, a niebo stanie w odcieniu czerwieni, wiatry zadmą, a woda się podniesie. Ludzie ujrzą swe błędy, kiedy słońce zacznie ich palić. Zapłoną wtedy bowiem dwa Slonca, a po zgaśnięciu jednego z nich woda zaleje lądy. Strzeżcie się, bowiem będzie to śmierć, której nikt jeszcze nie doznał. "
Erafryt Elezjusz, 1572 r.p.n.e



Skoro Ponad 2000 lat , to raczej nie będzie 2012 bo Jezus Zmarł około 25 chyba (Na Wieku się nie znam)
Czyli jeśli mu wierzyć to będzie gdzieś 2025 - 2035


Na Marginesie Jestem Nowym i wszystkich witam
  • 0

#88

zakra.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm... może ja napisze tak:
może zamiast szukać tej planety nie wiadomo gdzie ktoś by się zainteresował pasem asteroid między ziemią a marsem to w sumie jedyne miejsce gdzie mogło powstać życie a nie gdzieś na peryferiach .... w XXI wieku mamy technologie dzięki której możemy oglądać inne galaktyki a nie możemy zobaczyć planety na naszym podwórku?;/
a co do tych fantastycznych teorii z inną gęstością...to większej bzdury nie słyszałem...
no i na koniec kilka słów o tym cudownym roku 2012... przewidzieli to niby Majowie którzy biegali na golasa i jak przybyli do nich cywilizowani ludzie to poumierali... mam dziwne przekonanie że te ich teorie są tak samo trwałe i prawdziwe jak ich cywilizacja (oczywiście wiem że byli dobrymi matematykami ale co z tego skoro zostały po nich tylko przepowiednie).
  • 0

#89

OBAR.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może zamiast szukać tej planety nie wiadomo gdzie ktoś by się zainteresował pasem asteroid między ziemią a marsem


A nie przypadkiem między Marsem i Jowiszem?

Dołączona grafika
  • 0

#90

Krzysztof.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obecne obliczenia potwierdzają zaburzenia orbita Urana i Neptuna. Dr. Thomas C. Van Flandern, astronom z United States Naval Obserwatory twierdzi, że mogą być powodowane przez pojedynczą nie odkrytą planetę. Obliczył on, że planeta ta powinna być dwa do pięć razy większa od Ziemi i mieć bardzo eliptyczną orbitę za orbitą Plutona.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych