Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lustro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#121

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Próbowalem tą metode, i dostalem paralizu lustrzanego :)
Ale nie znalazlem sie po drugije stronei lustra :P

wiec chlopak mowi prawde :P
  • 0

#122

mAc_cm.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak tak, ja byłem u kolegi kiedyś w Klubie nocnym (towarzysko)
i tam było takie duzze łózko, on coś tam sprzątał a ja sie położyłem było ciemno...znaczy sie jakaś lampka paliła...i sie wpatrywałem w moje czoło...nagle ciało z lustra zniknęło, normalnie jak za dotknięciem rozczki ale wystarczyło sie zdekoncentrować i wszystko wracało do normy
  • 0

#123

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mAc cm - geez.... przecież to jest wiadome i naukowo wytłumaczalne xD całe otoczenie może zniknąć, 'zmyć się'. Nie pisz takich bezsensownych postów xD
  • 0



#124

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pimpuś - po co się wypowiadasz na forum?
Jeszcze nie prubowałem metody z lustrem i w najbliższym czasie raczej nie zrobie. Co mam powiedzeć w domu jak ktoś wejdzie a ja będe gapił się przed lustrem z świecami ;p ja wogóle mam pecha, zawsze jak próbuję oobe to ktoś mi musi przeszkodzic. Wtedy mówię, że prónuję wykorzystać metodę szubkiego zasypania :P .
  • 0

#125

Elkasei.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piotrek a co wstydzisz się przyznac do prawdy?
  • 0

#126

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chce tego mówić w domu bo i tak mi w to nie uwierzą więc po co mam tłumaczyć się, że właśnie próbowałem wyjść z siebie.
  • 0

#127

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

,,probowalem wyjsc z siebie" jak to smiesznie bo dwuznacznie brzmi :D co do wpatrywania sie w lustro i znikania otoczenia to prosze was, tutaj akurat nie ma nic niezwyklego i zadnych swiec nawet do tego nie trzeba, identycznie sie dzieje jak wpatrujesz sie w lustro w dzien bez zadnych kadzidel, to normalna reakcja oka i mozgu jak najbardziej.
  • 0

#128

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu na każdym forum, nieważne o jakiej tematyce ludzie kłócą się bez sensu?? Przepychanki kto mądrzejszy.. zdolniejszy i bardziej doświadczony.. a co z wewnętrznym rozwojem? achh :roll:
  • 0

#129

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wewnętrzny rozwój ? Hmm, to forum o tematyce paranormalnej, a nie o rozwoju duchowym. Zauważasz różnicę ?
  • 0

#130

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To się w pewnym sensie ze sobą przeplata :P

Fora są po to aby dyskutować, dyskusje po to, aby wyrazić swoje poglądy, poglądy bo to, aby mieć się o co kłócić ;D
  • 0

#131

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wewnętrzny rozwój ? Hmm, to forum o tematyce paranormalnej, a nie o rozwoju duchowym. Zauważasz różnicę ?

Przez wewnętrzny rozwój rozumiem pracę nad sobą, poszerzanie horyzontów i doskonalenie się np. w oobe, wewn. wyciszaniu, medytacji, praca z czakrami.. Teraz widzisz różnicę? ;) a że jest tu na forum o ufo..yeti.. jest ale w innym dziale..
  • 0

#132

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do tego "wychodzenia z siebie" :rotfl: to proponuje zatrudnic do domu mojego chlopaka i pobyc z nim z tydzien czasu - "wyjscie z siebie" gwarantowane :victory:
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych