Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lustro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#106

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fenix, wiec jak wezme kawalek plytki aluminiowej i zestaw papierow sciernych i sobie wyszoruje z tego "lustro" to bedzie ono gdzies prowadzic? kiedy wiec zacznie? przy jakim wspolczynniku odbijalnosci? przy jakim stosunku odbitych fal rownoleglych do rozproszonych? czy jak piszac tego posta widze swoje odbicie w monitorze, moge uznac, ze siedzie przed lustrem?

jesli nie wziales teorii o lustrach-portalach "na tacy" to pewnie znasz odpowiedzi na te pytania.
  • 0

#107

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poczekaj, zaraz ci powypisuję wzory. Oczywiście wy wiesz bardzo dobrze, że skoro piszę, że miałem ciekawe doświadczenia z lustrem to jednocześnie muszę potrafić przedstawić ci wszystkie takie dane bez zająknięca, tak ?

Tak swoją drogą - wskaż mi miejsce, gdzie powiedziałem, że uważam teorię lustr-portali za prawdziwą. Jak wskażesz to ci postawię piwo.
  • 0

#108

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak wogóle to według takiej teorii to wszystko powinno prowadzić wszędzie. Bo przecierz wsystko odbija światło tylko dlatego widzimy kolory i wogóle cokolwiek widzimy. Czy patrząc w związku z tym w ściane przez 2 godziny wejde w inny wymiar? W tym momencie też otwiera się kolejna rzecz którą pięknie nadużywanie nie wiedząc co to takiego wogóle jest, mianowicie wymiar ciekaw jestem jaka jest twoja jego definicja.
  • 0

#109

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pozwolę sobie nie gadać o wchodzeniu do innych wymiarów, bo nie ja wymyśliłem tą teorię i nawet w nią nie wierzę, więc...
  • 0

#110

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cały czas mówimy o tym przypadku z lustrem? :) Ciężko to powiedzieć, ja wiem np, że to co przeżyłem nie było żadnym złudzeniem.


Zdaje mi się że ta odpowiedź zasługuje na piwo.
  • 0

#111

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak - oczywiście mówiłem w tym momencie o tym, że przeszedłem do innego wymiaru - buahahhahahah ! Za to to najwyżej soczku się napijesz.
  • 0

#112

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze pytałeś o miejsce gdzie popierasz "teorię lustr-portali". A to nie ważne gdzie prowadzą bo nie koniecznie do innego wymiaru tylko naprzykład do wszystkich naraz naszych 3 tylko gdzie indziej.

Tak swoją drogą - wskaż mi miejsce, gdzie powiedziałem, że uważam teorię lustr-portali za prawdziwą. Jak wskażesz to ci postawię piwo.


A soczek to też dobrze może być jabłkowo miętowy.
  • 0

#113

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm... twoja interpretacja mnie rozbraja. Szkoda klawiatury na ten przypadek.
  • 0

#114

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie wiem, co niektórzy robią na tym forum, jak w nic nie wierzą ; p Tu już nawet nie chodzi o lustro, tylko chyba w moim przypadku ludzką psychikę...
  • 0

#115

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie tobie oceniać w co wierze a w co nie. To moja sprawa, a w twoim przypadku masz racje chodzi o psychikę.
  • 0

#116

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Blokada mentalna - siedzą, aby pokazać swoją wyższość w postaci trwania w jedynych słusznych poglądach, bo przecie nic, o czym nie mówili w szkole nie może być prawdą. Ale dobra, nie róbmy off-topu.
  • 0

#117 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

O matko... teoria portali w lustrze to (z całym szacunkiem dla autora) największa bzdura o jakiej słyszałem.

Tak wogóle to według takiej teorii to wszystko powinno prowadzić wszędzie. Bo przecierz wsystko odbija światło tylko dlatego widzimy kolory i wogóle cokolwiek widzimy. Czy patrząc w związku z tym w ściane przez 2 godziny wejde w inny wymiar?

Czyż to nie logiczne?
  • 0

#118

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu już nawet nie chodzi o lustro, tylko chyba w moim przypadku ludzką psychikę...

cieplo, cieplooo ;)
jesli ktos doznaje mistycznych wrazen patrzac na dlugopis, nie oznacza to, ze ten dlugopis jest mistyczny sam w sobie.
  • 0

#119

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Blokada mentalna - siedzą, aby pokazać swoją wyższość w postaci trwania w jedynych słusznych poglądach, bo przecie nic, o czym nie mówili w szkole nie może być prawdą. Ale dobra, nie róbmy off-topu.


Nie znasz mnie i nie możesz mnie oceniać, pozatym z czysto elegenackiego punktu widzenia ja Cię nie obrażam, zadaje tylko konstruktywne pytania oraz podaje argumenty na jakie ty nie masz sensownych odpowiedzi, rozumiem denerwujesz się. A tak na marginesie to w szkole chrzanią mase bzdór i są lepsze miejsca na zdobywanie rzetelnych informacji ale ta sprawa akurat jest wyjaśniona bez dwóch zdań idealnie w szkole.

O matko... teoria portali w lustrze to (z całym szacunkiem dla autora) największa bzdura o jakiej słyszałem.


Nie martw się przeczytasz tutaj jeszcze większe, poza wartościowymi artykułami jest masa takich że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Ja wole płakać .. nad głupotą.
  • 0

#120

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba nie twierdzisz, ze oznacza to chorobę psychiczną ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych