Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lustro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#91

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to do mnie ten niedoswiadczony? xD
Jesli tak, to ja jestem bardziej doswiadczony niz myslisz ; p Czego ja juz nie probowalem x.X Tylko do lutro jest ciekawe, bo kiedys gapilem się w lyzke i nic takiego mi sie nie stalo :P A zjawisko, niezaleznie do tego na co sie gapic bedziemy, jest ciekawym zjawiskiem



No nareszcie.
Mam typowy przypadek. Fachowiec i specjalista... w ściąganiu kłopotów na siebie. Oj sprzątania. Jest cała masa po takich eksperymentach. Prysznic z solą nie pomaga. Trzeba dom dokładnie obejrzeć, kwiatki poobserwować i zrobić dokładny wywiad z domownikami, no chyba, że ktoś chce mieć tak jak jakiś czas temu w Nie Do Wiary na TVN.
Ciekaw jestem kto im pomagał. W sumie to moje podwórko. Najchętniej zabrałbym "licencję" takiemu specjaliście i kazał kasę oddać bo na pewno wziął.
  • 0

#92

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Mam dziwne wrażenie, że mamy fanatyka na forum x.X Albo siedzi dzieciak po pijaku przed monitorkiem i bzdury wypisuje x.X :rotfl: :cafe:
  • 0

#93

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam dziwne wrażenie, że mamy fanatyka na forum x.X Albo siedzi dzieciak po pijaku przed monitorkiem i bzdury wypisuje x.X :rotfl: :cafe:


Oj uważaj sobie.
Odrobinę kultury osobistej.
  • 0

#94

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wyczuwasz ironię? Jak nie polecam lekki dystand do siebie... I zastopowanie z ... A z resztą, rób co chcesz xP
  • 0

#95

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Coraz więcej nieuków :D i pozerów ;D ale cóż... Nie wnikajmy w to i nie przejmujmy się (?).
Falkolpet - powiedziałeś ze jesteś doświadczony i czego już żeś ty nie próbował, a więc na tym nie polega doświadczenie na próbowaniu, tylko na robieniu własnych doświadczeń. Ty wszystko opierasz (całe swój experience) na tym co usłyszysz/przeczytasz i myślisz że jest już dobrze, jesteś obeznany i masz doświadczenie (innych). To nie jest żaden popis poczytać, lecz wysunąć własne wnioski, stworzyć własne rozwiązania/drogi do danego zagadnienia.Gap się na łyżki ile chcesz, a skutku to i tak Ci nie przyniesie ;D
  • 0



#96

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To, żę OOBE nigdy nie mialem to nie powod do dyskriminacji ; d Za to często mam LD, więc też mam się czym pochwalić ;]
  • 0

#97

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a czy ja Cię dyskryminuję ? xD Kto tu mówi o OOBE, bo ja jakoś nie wspomniałem i nie wytykałem Ci że nie miałeś OOBE xD ... Nie masz się czym pochwalić. To potrafi każdy człowiek xD I nie podniecaj się tym. Offtop no more.
  • 0



#98

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To, że każdy może to wiadomo, ale nie każdy z tego korzysta i nie każdy umie ; p A OOBE też każdy może, teleportować też każdy się może, więc bez takich mi tu! o.O :P
  • 0

#99

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Każdy umie i każdy z tego korzysta nieświadomie xD .... bez takich mi tu. KONIEC OFFTOPU !
  • 0



#100

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta metoda z lustrem troche mi przypomina moje sny na jawie z dziecinstwa :)
może to byla wyłącznie twoja fantazja, albo przysnilo Ci sie w LD :))
może czekałeś na coś naprawde wyjątkowego i wyobraznia zrobila swoje...
  • 0

#101

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć Aexalven. Jak tam?

Wszystko jest na właściwym miejscu
  • 0

#102

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lustra sluza jako przejscia do innego wymiaru... mozna z nimi robic wiele ciekawych rzeczy i zaprawde kazde lustro jest interesujace, bo kazde prowadzi gdzie indziej.

Czym to moze grozic? Sprawdz na wlasnej skorze...


Następny temat i następny człowiek co nie uważał w szkole. Ostatnio Falkopet tworzył jakieś straszliwe teorie lustrzane teraz ten, boże straszne brak wiedzy zionie. Powtórze więc w skrócie.

Lustro jedynie odbija fale świetlne spowrotem dzięki temu możemy zobaczyć odbicie. Z punktu widzenia fizyki obiektu jest to nic szczególnego zwykły zlepek substancji jak każdy innym, tylko ma dla nas ciekawe właściwości w zakresie fal widzialnych bo od połowy ultrafioletu i podczerwieni już nie odbija fal dalej. Więc błagam was, nie wymyślajcie teori że lustro przenosci w inne wymiary albo jak Falkopet że odbija energie bo to jest przerażające.
  • 0

#103

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przerażające nie jest to, że oni to wygadują tylko to, że ty wiesz lepiej swoje... Ale może jestem przewrażliwony. Lustro wcale nie jest takie proste jakby się z początku wydawało, ale faktycznie - trzeba tego doświadczyć na własnej skórze...
  • 0

#104

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwykła materia, niz szczególnego. Wszytko co widzisz dzięki niemu to są twoje wyobrażenia.
  • 0

#105

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z utartym schematem poszli w świat... gdybym wszędzie widział tylko materię i utarte stereotypy to już dawno bym sobie strzelił w głowę z przerażenia nad prostotą i bezsensownością tego świata. Ale cóż, jeśli "prawdy naukowe" ci wystarczają to trudno... niektórzy wolą szukać niźli brać wszystko na tacy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych