Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lustro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#61

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

redfive - albo się to nie stanie co sobie dana osoba zażyczy - istnieje też taka ewentualność.... xD bądźmy sceptykami w paru procentach.
  • 0



#62

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zazwyczaj sie stanie to co sobie zazyczy, mnie moje kochanie lustro nie zawiodlo... ;]
  • 0

#63

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cos jak sigile? :D

Tzn, zazycze sobie zeby dostac 200zł i tak sie stanie? :D
  • 0

#64

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cos jak sigile? :D

Tzn, zazycze sobie zeby dostac 200zł i tak sie stanie? :D


Teraz już wiecie dlaczego wiele osób ma niepowodzenia w próbach z OBEE.
Materialne podejście do tematu. Bez obrazy, to czysto techniczne zagadnienie. Jak można od świata niematerialnego wymagać materialnych rzeczy. Po prostu nie da się, chociaż nie do końca.
Można po takim seansie dostać odpowiedź jak dostać te 200 zł. To raczej przyziemne, ale skuteczne do rozwiązywania własnych problemów.
Zapytanie własnego JA, co robić dalej.
  • 0

#65

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz ja zadalem tylko takie pytanie.
Nie znaczy to ze mam takie podejscie, bo z oobe mam doswiadczenie, i duze powodzenie :)
  • 0

#66

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sigil nie ma nic wspolnego z lustrem... chyba za duzo sie onanizujesz, ze tyle o sigilach gadasz ^^. Lustro jest najbardziej uzyteczne, co widac nawet na drugiej karcie tarota, ktora przedstawia maga ^^
  • 0

#67

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czesto uzywam sigili, ale nie wprowadzam ich do podswiadomosci podczas oragazmu (no moze czasami) :D
Mam wlasne sposoby.

ps: czy jest mozliwe przelecenie z jednego lustra do drugiego, kiedy sie juz w nim bedzie? :)
  • 0

#68

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LOL
  • 0

#69

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

za tego posta powinienes dostac warna :D
ja pytam powaznie :P
wkoncu nie wiem wszystkiego ,a lustro to dla mnie cos nowego. (zresztanie bede sie tlumaczyl) :P
  • 0

#70

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze zacznij z nim praktykowac i sam nam powiesz?
  • 0

#71

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

11001011 - to po co wypowiedziałeś się 'LOL', lol ? jak nie potrafisz odpowiedziec i odsyłasz usera do praktyk o których pewnie nie masz pojęcia xD ? think before you reply.
  • 0



#72

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pojecie uber t3h psionie... pokazujesz sie coraz bardziej od zalosnej strony, a to nie pomoze Ci w rozwoju... To nie dragon ball aby sie teleportowac lustrem, jezeli jest ciekawy niech zacznie praktykowac z lustrem a nie zadawac beznadziejne pytania, ktore wlaczaja moj autobanshing LOL'a

imo Ty nie masz pojecia, siedz sobie w swoim oobe i psiballach (lolx1231541) jezeli nie chcesz poszerzac wiedzy jak i praktyk...
  • 0

#73

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hah ! nie znasz mnie więc się nie odzywaj.

1) ty pokazujesz siebie od swojej żałosnej strony
2) rozwijać się będę ciągle jak nadal to robię
3) nie interesuje się żadnymi lustrami i nie wypowiadam się na ich temat, bo nie mam pojęcia o nich, a user chciał się tylko zapytać, przecież na zajęcia praktyczne trzeba znać teorię, nieprawdaż ?
4) Nie siedzę w żadnych psiballach, nie praktykuję PSIoniki :) nic a nic.
5) Nie mów że nie mam pojęcia jak nawet o tym nic nie wiesz. Posługujesz się tylko swoją rzekomą uczonością. Sn0b.
6) chociażby jak ktos 'siedzi' w OOBE i w PSI to nie poszerza swojej wiedzy i nie praktykuje ? Nie powiedziałbym xD

Pozdrawiam. I tak te offtopy zostaną usunięte.
3)
  • 0



#74

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie 11001011, widac masz abrdzo male pojecie, jak anwet nie wiesz co to jest forum.
jest ono wlasnie po to zeby zadawac pyatnia jak sie czegos niewie.
np: jak soaiganac OOBE, techniki osiagania LD itd :P

Moze masz wiedze na temat okultyzmu... ale brane z artykulow i ksiazek :D
Czesto mowisz cos, nie wiesz nawet czy tak dokladnie jest, i nie poprzesz tego :P
Widza to nie wszytsko, trzba miec doswiadczenie zeby widziec sens swoich wypowiedzi.
  • 0

#75

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zatem jak sie nie interesujesz to dziwie sie, ze siedzisz w tym temacie i tak chetnie offtopujesz.

wracajac do luster... nelza do kategorii magii wody. Staram sie sprawdzic jakis dobry sposob na przewidzenie przeszlosci... o ile bedzie dosc bezpieczny i skuteczny to napewno zamieszcze.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych