Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lustro


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#16

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie ma zadnych gosci, to malo prawdopodobne... Nie wmawiac mi, ze mnie duchy nawieszily czy cos...
  • 0

#17

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wmawiać ? są gośćie, oj są. I trudno się ich pozbyć czasami, prysznic jak to mówią nie wystarcza. Polecam głęboką medytację z chakrami, aż do 'rozzażenia' by nieproszeni goście (prawdopodobnie wampiry energetyczne - już zacząłem w nie wierzyć ;p - to do paru wtajemniczonych w moje wcześniejsze posty ;p ) wynieśli się z naszego ciała.
  • 0



#18

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o czym wy mowicie ? jacy goscie ? przecierz Kolega nie wywoływał duchów ... tylko patrzył w lustro , ja jestem za tym ze to sen na jawie sam wielokrotnie mialem podobne sytuacje i moge zapewnic ze taki sen bardzo łatwo pomylic z rzeczywistoscią
  • 0

#19

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ludzie proszę was,duchy i inne bajki <lol> i to zwyczajnie patrząc na lusto? ehh.. Nie macie pojęcia co kolega doświadzczył to się poprostu nie odzywajcie i tyle,bo takie niektóre durne posty są już po mału męczące...
Pozdrawiam!
  • 0

#20

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wczoraj powtórzyłem <patrzenie w lustro> nic takiego sie nie stało a gapiłem się dłużej... Dziś wieczorem jeszcze raz to zrobię, zobaczymy co będzie...
  • 0

#21

madafaka_spod_krzaka.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coż duchy podczas patrzenia w lustro... Z równie dobrym powodzeniem moglibyśmy powiedzieć, że zaraz z lodówki wydzie taki zielony stworek.
A wampiry energetyczne bywają, ale naprawde nie ma ich się co obawiać. Było mówione, że dobre istoty przyciągają dobre. Pomedytuj troszkę, a niebawem zobaczysz efekty.
  • 0

#22

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rozwinąłem ten temat ;p o poltergeistach nie mając na myśli 'techniki z lustrem' tylko ogólnie przy różnych 'obrzędach' może to się przytrafić każdemu, ale najczęściej są to niegroźne przypadki.
  • 0



#23

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że to zwykły błąd oka. Jeśli człowiek wystarczająco długo wpatruje się w jeden punkt nie poruszając oczami, obraz zaczyna się zamazywać. Odrzucenie od lustra, to poprostu efekt nagłego wyrwania się ze stanu między snem a jawą... Czasem w nocy, tuż przed zaśnięciem tak mnie zrywa. Zupełnie naturalne:)
  • 0

#24

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Co się strachu najadłem x.X!!! Wpatruję się w lustro tak z 15 min (ale ze mnie narcyz xD ) a tu nagle łup coś w domu!!! I drugie łup... Mi już pikawa niemal wysiada... Chowam się pod biurku (no co?!) I... Kot pojawił się w mym pokoju... Mam nadzieję, że to on coś zmajstrował... Chociaz nic stluczone nie jest x.X
  • 0

#25

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nic takiego, mogles osiagnac maly trans patrzac tak dlugo w lustro, i dostales paralizu, po takim paralizu czesto ma sie jakies zwidy (Patzr temat o Paralizu Sennym).
Albo wmowiles sobie ze cos sie dzieje od tego (patrz: autosugestia) :)
  • 0

#26

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wasza ignorancja jest właściwie typowa, czyli związana z brakiem jakiejkolwiek wiedzy i bardzo młodym wiekiem , podkreślam bardzo młodym wiekiem.
Irytują mnie głupawe zabawy w stylu wywoływanie "duchów" , próby ze zmianami stanu świadomości.
Czy nie widzicie do wokół was się dzieje. Skąd bierze się zwiększona agresja u ludzi , stany lękowe konieczność wspomagania się używkami, szukanie odskoczni po za swoim ciałem.
Więcej pożytku by z waszych zabaw było gdybyście na warsztat wzięli te tematy.

Gadki typu dawniej młodzież była taka a teraz jest kompletnie zepsuta to próba usprawiedliwienia braku jakichkolwiek chęci do zmiany tego stanu. Młodzi ludzie są zawsze tacy sami niezależnie od pokolenia. Już Babilończycy pisali rozprawy o zepsuciu młodzieży. A jest to wina wyłącznie dorosłych którzy nie potrafią, właściwie nie chcę kierować młodych ludzi na inne ciekawsze tory. Wierzcie mi, taniej wychodzi wybudować basen niż więzienie - na basenie można zarobić pieniądze.

Dlatego też przestrzegam was przed głupawymi zabawami i marnowaniem czasu na rzeczy które kompletnie nie są wam potrzebne do szczęścia.
Najbardziej tajemniczą i zadziwiającą ścieżką jest poznawanie samego samego siebie, uczenia się do życia w zgodzie z samym sobą, białej drogi z licznymi postojami i wspaniałymi zakątkami.
Jeżeli któryś z was zapragnie poszerzyć swoją wiedzę po za byt fizyczny to proponuje tak za 20 lat , najlepiej po 40 kiedy człowiek ma już w pełni ukształtowany charakter , ustabilizowaną sytuację materialną, emocjonalną, duchową.
Pamiętajcie ,że jesteście bardzo łatwym kąskiem dla wszelkiego rodzaju oszustów i naciągaczy zarówno fizycznych jak i "niematerialnych".
  • 0

#27

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

redfive a ty to co? nauczyciel parapsychologi?? jeżeli ludzie już w młodym wieku interesują się życiem astralnym itp.itd to wydaje mi się że to bardzo dobrze. odskocznia od rzeczywistości? a medytuje się w jakim celu? . Z tym wywoływaniem duchów sie zgadzam,bo to nie jest jakaś głupia zabawa.
Pozdrawiam i bez obrazy redfive:)
  • 0

#28

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi to brzmi raczej jako "darujcie sobie te głupoty, kłamstwa i bajeczki, zajmijcie się czymś realnym" - dajcie mi znać, jeśli się mylę...
  • 0

#29

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Kilka spraw, chcę "osiagnac" OOBE by zobaczcy czy cos takiego istnieje... Zawsze lubie doswiadzczyc czegos zanim sie o danej rzeczy wypowiem... A jeśli chodzi o odskocznie od codziennosci to co w tym zlego? Mam patrzyc jak politycy rujnuja nasz kraj, mam sie denerwowac kazda blachostka? Moze jeszcze zostane EMO i sie zabije? x.X W duchy wierze, ale nie przypuszczam, by mnie jakis nawiedzal...
  • 0

#30

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

+Fenix być może o to redfive'owi chodziło,może to kolejny sceptyk na tym forum :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych