Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne sytuacje w nocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lardmen.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Chciałbym opowiedzieć pare dziwnych sytuacji które stały się tej nocy :

Położyłem się normalnie spać . Wyjątkowo szybko zasnełem . Koło 3 w nocy obudziłem się i zaczełem chodzić po domu w poszukiwaniu wody ( co jest dziwne bo w nocy po prostu boje się chodzić po domu , wczoraj mi akurat nic nie przeszkadzało ) , położyłem się spać . Później przyśniło mi się że wstałem z lóżka i usiadłem przy laptopie i zaczełem przeglądać neta , nagle słysze jak ktoś idzie po korytarzu . Okazało sie że szła to moja Mama , która wyjechała nie dawno . Przeszła koło moich drzwi , powiedziała do połowy moje imię i poszła do pokoju brata . Po tym jak przeszła , zaczełem panicznie się trząść i nie mogłem wymówić nic tylko jęczałem ( to wszystko we śnie a czułem to jakby naprawde ) . Zamknełem oczy , otworzyłem i już byłem w swoim łóżku .


Dzisiaj rano pytałem się brata czy to on chodził , powiedział że nie , ale też miał takie uczucie . Co jeszcze dziwne jego dziewczyna dzwoniła do niego w nocy kilka razy i wyslała mu jednego sms'a , później patrze , a zegarek który stał na biurku zatrzymał się dokładnie w czasie przyjścia sms'a . Tak przy okazji to zegarek zawsze stoi koło łóżka a stał na biurku z 4 metry dalej ...

Naprawde nie wiem co o tym myśleć . Doradzi mi ktoś ?
  • 0

#2

bialek.
  • Postów: 108
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co znaczy: "chodziłem po domu w poszukiwaniu wody" ? Śniło ci się to czy stało na jawie? Po drugie piszesz dosyć niespójnie. Słyszałeś kroki na korytarzu i głos swojej mamy. To dlaczego wydaje ci się to dziwne? Czyżbyś utożsamiał mamę z duchem?
  • 0

#3

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To był sen zwykły, świadomy a następnie pojawił się paraliż senny. Nic ciekawego xD też tak mam.
  • 0



#4

Lardmen.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co znaczy: "chodziłem po domu w poszukiwaniu wody" ? Śniło ci się to czy stało na jawie? Po drugie piszesz dosyć niespójnie. Słyszałeś kroki na korytarzu i głos swojej mamy. To dlaczego wydaje ci się to dziwne? Czyżbyś utożsamiał mamę z duchem?



Szukałem wody do picia , ale to nie był sen
  • 0

#5

bialek.
  • Postów: 108
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak pisze Refused był to paraliż senny, tylko zostaje jeszcze sprawa przestawionego zegarka i "zeznań" brata :> Naprawdę nie przestawiałeś go wieczorem? A może ktoś z domowników to zrobił? Jak dla mnie był to paraliż senny - zjawisko, które niepokoi większość ludzi niebędących w temacie parapsychologi. Pozdrawiam! :)
  • 0

#6

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

. Co jeszcze dziwne jego dziewczyna dzwoniła do niego w nocy kilka razy i wyslała mu jednego sms'a , później patrze , a zegarek który stał na biurku zatrzymał się dokładnie w czasie przyjścia sms'a . Tak przy okazji to zegarek zawsze stoi koło łóżka a stał na biurku z 4 metry dalej ...


nic nadzwyczajnego. tak samo zegarek mógł stanąć np. wtedy gdy ktoś spłukiwał wodę w łazience i co też byś to uznał za jakiś znak? :victory: a zegarek teleportował zordon :roll:
  • 0

#7

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Temat do zamknięcia ;p Wszystko jest wytłumaczone. co do tego zegarka to przypadek ;p też mnie zdarzają się takie przypadki.
  • 0



#8

Ludwik.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jak bylem chory poszedlem spac i po kilku godzinach poczulem jakbym wylazl z ciala i lazilem po domu bylem w wc poszeldem do kuchni nalalem sobie picia i wrocilem do luzka ale nie wiem czy to moglo byc oobe bo mialem wtedy 40 stopni goraczki ;(
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych