Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje, gdy umieramy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#31

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no jeżeli nie było by nic po śmierci to jaki sens miało by mieć życie... ale jakoś nie pociesza mnie perspektywa bycia świnką morską więc nie wieże w reinkarnacje :)
  • 0

#32

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bah, czy sens życia zaraz musi mieć coś wspólnego ze śmiercią :P ?
Ja tylko powiem - któż to wie, co jest po śmierci...Chyba tylko ci, co już nie żyją ;) .
Byćmoże jest to świat astralny, może świat snów, może żyjemy od nowa pod inną postacią, może zostajemy na świecie w formie duszy, dlatego jest tak wiele duchów?.. No cóż, póki co - zagadka w sumie nie do wyjaśnienia :P .

Haha, a może śmierć jest odpoczynkiem po ciężkim życiu? :o
  • 0

#33

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ja dziękuje za taki odpoczynek :D
  • 0

#34

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie widzi Ci się taka lektura? o.O to z całą przykrością muszę stwierdzić, że jesteś ograniczony. nic dodać, nic ująć.
  • 0

#35

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wolalbym smierc na wieki niz zycie wieczne.
  • 0

#36

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet nie wiesz jakie jest zycie wieczne(nikt nie wie). A juz nie chcesz istniec ? :)
Chyba ze zle zrozumialem i chodzi ci o to ze nie chcesz byc tutaj, ale chcesz byc tam ?
  • 0

#37

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pyziak nie jestem ograniczony tylko są rzeczy których nie mam zamiaru czytać :)
  • 0

#38

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję że się mylę , ale uważam ze po śmierci jest zwykła pustka , nic - koniec , ewentualnie istnieje coś takiego jak reinkarnacja , rodzimy się na nowo i tak w kółko... ale pożyjemy , zobaczymy :)

Wszystko się ZACZYNA i wszystko się KOŃCZY - nie istnieje wieczność ....
  • 0

#39

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra Przemo, tacy ludzie są i będą, nie ma co :) .
Chociaż mogliby czytać przynajm(n)iej te tematy, w których coś piszą :P . No ale nvm.

A wracając do tematu - zgadzam się, lepsza śmierć niż życie wieczne. Bo ile możnaby żyć :P ?
A tak na serio - i jedno i drugie dobre nie jest. Bo jednak żyjąc wiecznie nie będziemy świadomi co jest po śmierci, zaś gdy umrzemy, nie będziemy świadomi tego, co byłoby, gdybyśmy żyli wiecznie (o ile po śmierci mamy świadomość :P ) .

O właśnie - a może jest poprostu "nic"?

Jak już mówiłem - tylko ci, co nie żyją to wiedzą :D .
  • 0

#40

Głupiec.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lipa by była jakby było porostu nic :hmm:
  • 0

#41

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja w pewnym sęsie wierzę w reinkarnacje i te całe gęstosci :) że powstaje dusza (świadomość) i reinkarnuje się w 1 gęstości-bakterie,owady 2-rośliny i zwierzęta 3-ludzie,obcy 4-jakieś wyższe istoty sam nie wiem jakie :P 5-miejsce przejściowe z reinkarnacji do reinkarnacji 6-istoty astralne 7-nasza świadomość tworzy jedną super świadomość ze wszystkimi innymi duszami w naszym wszechświecie i następuje wielki wybuch i tworzy się nowy wszechświat

Bug sam powiedział ze stworzył nas na swoje podobieństwo może to o to chodzi :P

Cóż jaka jest prawda dowiem się za jakieś 60-70lat jak dobrze pójdzie jęsli coś mnie wczesniej nie pier%#$lnie :D
  • 0

#42

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szczerze powiem że wiem że to nie jest temat dotyczący reinkarnacji ale pisałem o tym przy okazji a jeżeli macie do mnie jakieś wonty to jaśniej proszę bo wywnioskowałem z tego że uważacie że nie wiem co pisze a to już mnie obraża...
  • 0

#43

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ladd18, średnia życia w Polsce to ok. 70 lat :P .

Wiciu, nie zauważyłem, aby ktoś twierdził, że nie wiesz co piszesz :P . Czyżby ktoś zaznaczył, że mowa jest o Tobie? :P

Co do reinkarnacji - to w takim razie kim ja będe? :P Roślinką :lol ? :] Jak jecie słonecznik, to wiedzcie, że kiedyś był człowiekiem :P .

Bah, Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo - to znaczy, że "wszyscy jesteśmy Bogami"? Może to nowe, tajemnicze przesłanie Biblii - Boga nie ma, jesteśmy tylko my, ludzie? :o

A co mi tam, dodam takie małe PS - lepiej pisać słowo "BÓG" przez małą, niż przez "u" :P . I jeszcze jedno PS - nie czytałem prawie nic o reinkarnacji - dlatego piszę takie bzdury :P .
  • 0

#44

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiciu, chodzi o to, że skoro nie masz zamiaru czytać nawet podstawowych informacji na temat reinkarnacji (lub czegokolwiek), to nie powinieneś mówić że to bzdura czy co tam twierdzisz. nie można negować czegoś, dopóki się tego nie pozna, a przynajmniej nie powinno się.
  • 0

#45

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale nie, w reinkarnacji chodzi o to że twoja świadomośc się rozwija i jak jesteś człowiekiem to nie możesz być rośliną co najwyżej jakimś szarakiem :mrgreen: albo innym człowiekiem :P

A co do tych 70 lat to napisałe przecież "jak dobrze pójdzie" czyli 88lat :mrgreen: jaestem optymistą :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych