Skocz do zawartości


Zdjęcie

BBC i CNN relacjonują zawalenie budynku WTC7 zanim ten się zawala!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#16

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, że być może ktoś zauważył jej błąd i po prostu zdjął ją z anteny...
  • 0

#17

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale przecież to nie był tylko jej błąd. To był również błąd reportera i kolesia który napisał tekst u dołu ekranu. Jeśli oczywiście można to zaliczyć do błędu. Może nie rozumiesz do końca języka angielskiego i nie wiesz co oni mówią. Przez cały film (ten pierwszy) BBC informuje, że zawalił się WTC 7. Przy okazji korespondentka wspomina o bliźniaczych wieżach, więc nie mogła pomylić nazwy budynku!!!!!! Tym bardziej że żaden inny się nie zawalił. Zresztą dziwne, że akurat dostali informację o WTC 7 a nie np WTC 5. To nie jest zwykły zbieg okoliczności, zresztą jak wszystkie "pomyłki" dotyczące 11 września popełnione w czasie zamachów i po nich.
  • 0

#18

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sceptyków i tak się nie przekona, szkoda wysiłku i tłumaczenia :P

Może się pomylili, może nie... mnie nie chce sie jakoś wierzyć że cała stacja dała ciała i podała omyłkowo błędne informacje.

Prawdy już chyba nigdy nie poznamy.
  • 0

#19

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja byłem wielkim przeciwnikiem teorii o kontrolowanym zawaleniu dopóki nie zacząłem czytać o budynku WTC 7. Dzisiaj jestem pewny że w tym wypadku miało miejsce kontrolowane wyburzenie:

A skoro było tu to może i w pozostałych dwóch...
  • 0

#20

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może nigdy nie poznamy gołej prawdy. Ale nie możemy mówić że nie znamy prawdy. Powstało wiele filmów i artykułów o 11 września jak choćby ten o BBC, w których znajdują się niezbite dowody. Po to mamy mózg żeby myśleć. Fal gamma nie widzimy ale wiemy że istnieją, tak samo jest z niezbadanymi dotąd pierwiastkami.
  • 0

#21

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak fachowo zawala się budynki:


Jest prosty zjazd w dół i często zawala się najpierw środek żeby nie uszkodzić sąsiednich budynków.
Przypomina to coś? :)
  • 0

#22

Sitchin.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

... Po to mamy mózg żeby myśleć. Fal gamma nie widzimy ale wiemy że istnieją, tak samo jest z niezbadanymi dotąd pierwiastkami.

Chodzi Ci o izotopy, pierwiastki niestabilne? Bo już nie wiem.
  • 0

#23

EmilSm.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest wiele snutych teorii ukazujących, że ten cały atak terrorystyczny został wykonany przez jakieś agencje rządowe samego USA... Myślę że to wszytko łączy się jakoś w jedna całość... Sporo ludzi prowadzi śledztwo na własną rękę... Myślę, że obecnie w dobie internetu w końcu zdobędzie sie tyle informacji żeby ukazać dokładnie sprawcę... Może to nie będą niezbite dowody, ale już jak sie ogląda inne filmiki o tej tematyce to naprawdę poraża człowieka ilość "niedociągnięć" i tych nielogicznych rzeczy całego zajścia i jego sprawców które podał rząd USA... Może to i tak już wtedy nic nie zmieni.. Ale w śród Amerykanów to już zmieniło bo ponad połowa nie wierzy w taką relację jaką ukazał rząd... Jak dla mnie to już wystarczy żeby móc powiedzieć że USA wystąpiło przeciwko własnej ludności... Jak narazie niewiele osób chce głośno na ten temat sie wypowiadać.. A myślę ze przydałoby się żeby jak największa opinia publiczna o tym się dowiedziała... Tu ciekawy film pokazujący drugą stronę tych zamachów...
http://video.google....247616051038290
W tych zamachach naprawdę niewiele co się trzymało kupy... Ale jednostka i tak sama nic nie zdziała... :|
  • 0

#24

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poza tym kto widział budynek któremu ogień w jednej chwili na całej długości podstawy podcina fundamenty i ten zjeżdza w dół CAŁY - nie kawałek z boku czy ze środka - cały budynek zjeżdża! To musiał być piekielny ogień nie z tego świata skoro palił się tylko w kilku pomieszczeniach na 3 czy 5 piętrze a podciął budynek na całej długości :D I to w jednej sekundzie :D
  • 0

#25

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawy jestem co na to przeciwnicy teorii spiskowej (popierający wersję oficjalna) powiedzą. taka jest prawda i już i nie da się tego inaczej wytłumaczyć. to była kontrolowana demolka i już. no panowie czekam na komentarze!!
  • 0

#26

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to była swykła pomyłka. zanim reporterka zdążyła się poprawić zdjęli ją z anteny.

jak dla mnie WTC staje się pewnym symbolem. jakim ? dla każdego innym.
  • 0

#27

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak fachowo zawala się budynki:


Jest prosty zjazd w dół i często zawala się najpierw środek żeby nie uszkodzić sąsiednich budynków.
Przypomina to coś? :)

Tak. Zawalenie się sklepu w Japonii, który został uszkodzony poprzez nieumiejętne rozmieszczenie na dachu budynku klimatyzatorów (a raczej ich przesunięcia). Spowodowało to uszkodzenie (po jakimś czasie) podtrzymujących stropy kolumn, co w efekcie zaowocowało pięknym zapadnięciem się budynku "do środka". :)
  • 0

#28

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi Ci o izotopy, pierwiastki niestabilne? Bo już nie wiem.


Chodzi mi o pierwiastki które nie zostały jeszcze otrzymane. To te koło ununium w tablicy mendelejewa (kiepski jestem z chemi więc nie zagłębiam się dalej w temat).
  • 0

#29

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

zjeżdza w dół CAŁY - nie kawałek z boku czy ze środka - cały budynek zjeżdża! To musiał być piekielny ogień nie z tego świata skoro palił się tylko w kilku pomieszczeniach na 3 czy 5 piętrze a podciął budynek na całej długości :D I to w jednej sekundzie :D

Cały budynek? Na całej długości? W jednej sekundzie zaczął się walić? :o

Jakoś na tym poniższym filmie tego nie widać... :D
http://www.wtc7penthouse.luknij.pl/

WTC 7 waliło się na raty - takie są fakty.
  • 0



#30

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=5qWFVzBdM5s"][/url]

Dobrze, będę dokładny co do słów - rzeczywiście nie w jednej sekundzie tylko w pięciu. Nic to nie zmienia. Budynek został podcięty. Jeżeli budynek walił by sie do środka to boki by nie zjechały tylko zapadły by sie na pusty środek. A było dokładnie tak ja w kontrolowanej demolce - burzymy środek, za sekundę (czy też 5 sekund) ścinamy cały budynek dzięki temu budynek zjeżdża w dół zapadając sie w siebie i nie niszczy sąsiednich budynków.

O przyczynie nie wspominając bo te dwa pożary w kilku pomieszczeniach to słaby argument.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych