Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEN: Rozmowa z jakas istota


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#46

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

snilo mi sie ze prowadzilem rozmowe z jakas istota. Rozmawialismy praktycznie przec caly czas trwania mojego snu. Czasem sie o cos pytalem ale glownie to ta istota cos mowila i tlumaczyla rozne rzeczy.
Najlepsze w tym wszysktim byl sam koniec snu, ktory dokladnie zapamietalem.
Utkwily mi w glowie takie slowa:
Teraz sie obudzisz, bedziesz troche zdezorientowany ale po chwili przyzwyczaisz sie do tego.


Moja matka tez kiedys miala podobny sen (jakies 12 lat temu). Tez rozmiawiala z jakims niematerialnym bytem (czula ze ten byt dysponuje niewyobrazalna wiedza). Ale najlepsze co jej powiedzial na zakonczenie: "...musimy sie juz pozegnac. I pamietaj, umrzesz za 10 lat" :D . Niezly txt :D , ja bym sie chyba zalamal. No i minelo 12 lat a matka ma sie dobrze :D . Wiec w jej przypadku to raczej byl tylko sen a nie spotkanie z jakims bytem (chyba ze to cos bylo "niedoinformowane" albo se jaja robilo). Ale u Ciebie PTR to moglo faktycznie byc spotkanie z jakas wyzsza istota.

sam fakt po obudzeniu byl dla mnie tak niesamowity i mistyczny ze niejako zburzyl moj ulozony wedlug okreslonych schematow swiat

Moze ta istota uznala ze przyda Ci sie zmiana sposobu patrzenia na swiat i stad ten sen.

#47 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no wlasnie. one sa teraz nawet przy Tobie i nie masz pojecia ze Cie obserwuja oraz slysza Twoje mysli. Przed nimi nie ma tajemnic. Mozna by je okreslic jako anioly czy tez oswiecone istoty. Takie przynajmniej jest moje zdanie, jednak odbieglismy troche od glownego tematu :)



a co to sa za istoty?

#48

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mialem nie pisac o tym co to sa za istoty :P
ale skoro naciskacie to z moich obserwacji oraz rozmow z nimi wyszlo cos takiego ze to sa tacy starzy dobzi przyjaciele, ktorzy juz sie uwolnili z materii.
Wiecej raczej nie bede o nich pisal bo uwazam ze kazdy sam powinien wyrobic sobie o nich wlasna opinie.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych