Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEN: Rozmowa z jakas istota


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

podgladac moje kolezanki jak sie kapia

nie ma jak "wyższy cel" :P nie lepiej obejrzeć inne planety z bliska?



#32

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcesz powiedzieć, że prawie nad każdym snem masz świadomą kontrolę? I robisz dokładnie to, co chcesz? Znaczy jeśli zechcesz, to np. możesz latać? Albo zwiedzać powiedzmy Paryż?  
Czy aby na pewno nie mylisz pojęć?

Tak moge robić co mi sie podoba .... jestem w swoim świecie i może śnić mi się np: spotkanie z ładną dziewczyną, obrona świata, byc superbohaterem itd. po prostu to co chce mi się śni... :D ... oczywiście moge zmienić historie w każej chwili... bo jestem tego świadomy... tak jak reżyser na filmie :]

#33

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to konkret... Faktycznie...

#34

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie przesadzaj Przemo.
LD osiagam bez wiekszego problemu. Chodzenie po wodzie latanie... Calkiem ciekawa zabawa ale mi to nie wystarcza.

Trudniej przejsc do OOBE ale to juz inna historia



#35

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jak jak wam zazdroszcze... :P Ale moze się kiedyś uda LD albo OOBE mieć..



#36 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja mam z jednym i drugim problem...usilnie probuje miec to OOBE i nic jak narazie...wczoraj probowalem i ... usnalem :)

#37

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hmm wszyscy, ktorzy chcecie osiagnac LD czy tez OoBE musicie na poczatek uswiadomic sobie ze przez caly czas sa obok Was istoty niematerialne, ktore doskonale slysza Wasze mysli czy tez pragnienia i prosby. Gdy poprosicie je o pomoc w "wyjsciu z ciala" (pisze w cudzyslowie bo nie jest to dokonca trafne okreslenie) wtedy bedzie Wam o wiele prosciej. Powodzenia.



#38

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja właśnie doszedłem do wnioskui, że ja całkiem często mam LD, ale nie w pełnej okazałości, bo moge robić to co chce, ale nie umiem do końca nad tym zapanować, bo czuje się jakby to była rzeczywistość, w której np. mogę latać a pozostałe rzeczy są niemożliwe :|



#39

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mam pytanie czy po jakis nieudanych probach osiagniecia OOBE albo innych form bolalo was cialo lub czuliscie sie jakby bylibyscie chorzy ??

bo nie wiem od czego ale strasznie mnie boli w okolicy serca, szczegolnie jak proboje oddychac :/



#40

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Różnie to bywa.
Czy boli? Zależy co :) W moim przypadku jest tak, że po nieudanej długiej próbie dość często, w krótkim czasie ale intensywnie w ramach skutków pewnego wypadku czuję jakby bezwład, duże trudności z poruszaniem lewą kończyną, czasem prawą (na codzień jest ok., raczej bez problemów - pomijając nieprzyjemne mrowienia), ale prawą rzadziej. Nie jest to przyjemne, ale znośne.

Co się tyczy bólów towarzyszących przy próbach osiągnięcia OOBE.

Sam, o ile się zbliżam w pewnym momencie do wyjścia, czuję jakby większy nacisk na serce, mam wrażenie że wali jak szalone. Można to odczuwać jako ból (często je odczuwam w okolicy serca ... żeby w tym wieku :/ ), ale się nauczyłem nieco izolować to ... czuję nacisk, są trudności z oddychaniem - ale już nie tak że mi to niweluje cały proces (co się zdarzało nie raz) ... trening czyni mistrza - polecam czsaem leżąc położyć sobie książkę na pierś i się przyzwyczajać, pomaga :)

#41 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

hmm wszyscy, ktorzy chcecie osiagnac LD czy tez OoBE musicie na poczatek uswiadomic sobie ze przez caly czas sa obok Was istoty niematerialne, ktore doskonale slysza Wasze mysli czy tez pragnienia i prosby. Gdy poprosicie je o pomoc w "wyjsciu z ciala" (pisze w cudzyslowie bo nie jest to dokonca trafne okreslenie) wtedy bedzie Wam o wiele prosciej. Powodzenia.


a jezeli sa to zle istoty?

#42

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo latwo wyczuc ich wibracje jesli juz sie pojawia. Pozatym przewaznie przybieraja postacie osob, do ktorych mamy zaufanie i czujemy sie przy nich bezpieczni. Poprostu wyczujesz od nich ogromna milosc



#43

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo latwo wyczuc ich wibracje jesli juz sie pojawia.


Właściwie nie tyle się pojawią, co my będziemy w stanie wyczuć, czy rozpoznać ich obecność. :)


dokladnie tak. dzieki za rozszezenie i uzupelnienie wypowiedzi.



#44

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a kiedy np. mogą sie pojawić?



#45

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no wlasnie. one sa teraz nawet przy Tobie i nie masz pojecia ze Cie obserwuja oraz slysza Twoje mysli. Przed nimi nie ma tajemnic. Mozna by je okreslic jako anioly czy tez oswiecone istoty. Takie przynajmniej jest moje zdanie, jednak odbieglismy troche od glownego tematu :)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych