Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reptoidy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#16

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano



Dołączona grafika


Reptilian foto ?

:P
  • 0



#17

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reptoidzi


Trzy Główne Typy Jaszczurów:
a) Reptoidzi(Płazo-Humanoidzi).
B) Skrzydlaci Reptoidzi DRACO i ich Nadrządcy DRACO NAJWYŻSI.
c) krzyżówki genetyczne Reptilo - szaraki.

a) Reptoidzi

Dołączona grafika


Wzrost waha się od pięciu do dziewięciu stóp (154 do 190 cm). Posiadają pochylony tułów, ramiona z rękoma zakończonymi trzema długimi pazurami i przeciwstawnym kciukiem. Stopa Reptoida posiada trzy palce i jeden tylny antypalec, skierowany od tylnej strony dolnej części kości nożnej. Pazury są krótkie i tępe. Nie posiadają brodawek na górnej części torsu ani pępka. Mają pokrytą łuskami skórę koloru zielono-brązowego.Niektórzy posiadają łuski koloru brązowej kawy z naniesionymi nań drobymi paskami koloru zielonego. Łuski(i ich tarczki pancerzowe) na tylnej części ich ciała, na udach i górnych ramionach są zwykle dość szerokie. Ręce, brzuch i twarz są pokryte drobnymi łuskami, pozwalającymi na większość zginalność i elastyczność tych części skóry.Posiadają bezwargowe usta, większość z nich ma zróżnicowane uzębienie(łącznie, oprócz zębów posiadają także kły i tzw. zęby jadowe) podobnie jak znane nam jaszczurki.

Posiadają duże czarne oczy z roszerzonymi podłużnymi żrenicami bądż niektóre odmiany Reptoidów - oczy białe z zabarwionymi pomarańczowum "Orange 'm", płomiennymi wydłużonymi żrenicami. Czaszki posiadają dwie kostne długie wypukłości, wychodzące od brwi, lecące poprzez tylną część czaszki aż do połączenia z tułowiem. Te zgrubiałe wypukłości na czaszce, biegnące dookoła ich stożkowatej czaszki, mylone były w dawnych wiekach i w rozwoju historycznym ludzkości z wizerunkiem tzw. diabła. Posiadają płaskie nosy z dwoma otworami nachylonymi ukośnie w szyku litery"V". Na podbródku posiadają płaty jakby żywego mięsa skórnego, z oddali mylone z włosami (do dzisiaj niektóre gatunki węży posiadają jakby płaty gołego mięsa na wypukłościach podbródkowych)

Spotykani są Reptoidzi z ogonami i bez. Czasami ogon wije się spiralnie za chodzącym po ziemi Reptoidem. Tyłki mają podobne do człowieczych, z pionową szczeliną zawierającą otwór odbytowy. Genitalia są schowane pod pionową szczeliną. Mają penisy (ich "males" oczywiście) bez worka mosznowego. W miejsce niego w korpusie tułowia znajduje się wybrzużenie.


B) Gady kosmiczne DRACO (Smoki)

Dołączona grafika


Mają od 7 do 12 stóp wysokości(od 1,7 do 3,9 metra wysokości).Sa to królewskie Gady rządzące całym gatunkiem, stojące najwyżej w gadziej hierarchii. Bardzo rzadko widywane w swoich misjach naukowych na Ziemi. Posiadają skrzydła, najczęściej w złożonej pozycji. Mogą przy ich pomocy latać. Najczęściej widywani są w Togach, spływających im z ramion.

DRACO posiadają rogi, wychodzące skośno z czaszki w kształcie stożkowatym.Mogą też mieć wypustki rogowe pomiędzy łukami brwi, prawie na środku ich czaszek.Pasuje jak ulał do wizerunku wspólczesnego Szatana. Mają atletyczną budowę ciałą, szczególnie silne umięśnienie rozbudowane jest na karku wokół skrzydeł, prawdopodobnie z uwagi na możliwość wykonywania lotów przy pomocy posiadanego uskrzydlenia.

Gady kosmiczne DRACO NAJWYŻSZE

Posiadają beżowo-białe łuski.Reptoidzi zielono-brązowi są bezwzględnie podporządkowani tym arystokratycznym Geniuszom Kosmosu w myśl systemu kastowego opartego o posiadane cechu genetyczne i kolor łusek.

Szaraki wykonują bez zmrużenia oka każdy rozkaz wydany przez DRACO bądż DRACO NAJWYŻSZYCH. Sa jakby mądrymi psami w łańcuchu pokarmowym cywilizacji DRACO - gadów kosmicznych.


c) Krzyzówki genetyczne Reptoidów

Dołączona grafika


Posiadają od 4 do 4,5 stóp wysokości, ich głowa jest nieproporcjonalnie rozwinięta w stosuku do ciała.
Mają wielkie czarne skośne pełne nieskończonej głębi oczy z długimi żrenicami, nie posiadają uszu, mają wąskie torsy, wąskie nogi i wąskie ręce. Czasami widuje się też odmiany ze szponami i bez szponów. Posiadają serdelkowate stopy bez palców. Istnieją jeszcze kosmiczne gatunki szaraków z zielono-brązową skórą, posiadające migdałowe oczy złotego koloru, ze żrenicami zielonego jakby metalizowanego koloru. Noszą szaty o podobnym kolorze co ich zielono-brązowawa skóra.


źródło: http://www.reptoids....ault/phydes.htm
tłumaczenie: [email protected]
znalezione na: http://www.ejsi.com.pl/tajne
  • 0



#18

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy one oficjalnie sie ujawnią nam, mieszkańcom ziemii ??
  • 0

#19

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Truthseeker TV -The Trailer
  • 0



#20

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oni tak na serio?

Zmiennokształne reptoidy udające polityków by kontrolować ludzkość, kulty wielkiego Cthulhu w Białym Domu (a w Pentagonie pewnie zamknięty i zapieczętowany jest YogSothoth, to dlatego taki kształt budynku).

Jaka szkoda, że świat nie jest aż tak barwny..
  • 0

#21

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O reptoidach wspomina się w książce pt. "RĘCE PRECZ OD TEJ KSIĄŻKI". Jest tam mały fragment dotyczący kontaktów z ludźmi. Nie potrafie teraz więcej przytoczyć. Ale nidługo postaram się coś napisać nieco więcej na ten temat.
  • 0

#22

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aktualnie na programie Discovery Since leci program o UFO życze miłego oglądania ... :smile:

Edit by =[dj_cinex]= :
A co to ma do tematu ?

  • 0

#23

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh nizle to . troche sie zaczolem bać po przeczytaniu tego ,że np. siedze i pisze ten post a za mną stoi wyprostowana 2 metrowa jaszczurka xD
  • 0

#24

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejna pseudonaukowa fantastyczna rasa:) Channeling jest takim dowodem jak to że ja wam powiem że wczoraj byłem na piwie z Lordem Darth Vaderem.

Większość naukowców twierdzi że nasz Wszechświat(o ile jest tylko on) jest skończony i jednorodny.Z tym ze jest duze prawdopodobieństwo na to że będzie rozszerzał się bez końca.Z tym jednak też wiążą się pewne problemy,ale krótko tłumacząc może się kiedyś zapaść i proces zacznie sie odwracać.Ostatnie badania wykazały że wszechświat robi się coraz chłodniejszy przez rozszerzanie próżni.

Tworzenie jakiś kosmicznych ras na bazie naszych gatunków,nie ma zbyt dużego sensu.Tym bardziej jeśli jest fantazją szarlatanów(ci od czanelingów).Można by zrobić encyklopedie tych wszystkich stworzeń ale nie będzie się on ona niczym różnić od bestiariusza Gwiezdnych Wojen.

Teoria reptoidów wzięła się od dinozaurów vielociraptorów u których rozwój mózgu zachodził bardzo szybko w porównaniu do innych gadów.Gdyby nie katastrofa to raptory miały by szanse ewoluować,ale ich podstawowa prymitywnośc wynikająca ze zmiennocieplności(dinozaury potrzebowały dużo energii i wysokich temperatur) nie pozwoliła im przetrwać.
  • 0

#25

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A widzisz wolę ufać obecnej nauce niż organizatorom "czanelingów" A jak chcę jakieś ciekawe rasy poznać to gram w grę rpg,albo oglądam s-f.

Chyba nie zaprzeczysz że ta rasa jest pseudonaukowa? :) Może istnieć ale jedynym dowodem jest czaneling...niech każdy sam sobie to zweryfikuje.
  • 0

#26

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

biedne kosmiczne jaszczurki... wszędzie takie rozwiniete a na Ziemi? są czworonożnymi zwierzątkami latającymi po trawnikach i klatkach "małp"... trzeba coś z tym zrobić najlepiej zamienić sie w polityków i niepostrzeżenie władać światem... nie wiem już sam co o tym myśleć -_-"
  • 0

#27

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiele rzeczy, teorii i domysłów można tolerować ale niektóre z tych przedstawionych tutaj chyba raczej nie.

Zmiennokształne reptoidy udające polityków by kontrolować ludzkość

Wybaczcie ale większych głupot dawno nie słyszałem. Opowieści jak z bajek i legend. Rozumiem, że niektórzy potrzebują rozgłosu i zaczynają rozpowiadać takie niestworzone historię ale dlaczego tyle ludzi im wierzy? Szczerze mówiąc do tej pory nie za bardzo nawet chciało mi się czytać o tych wszystkich gęstościach i jaszczurach bo teksty takie jak ten przekraczają moje możliwości :P . Przecież każdy może wymyślić sobie taką historię.. nie ma w niej nic co może nas przekonać do wiary w nie. Tak samo jest z religiami zresztą.
  • 0



#28

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W innym miejscu napisałeś, że nie musisz znać chanelingów, żeby stwierdzić, że to bzdura.


Ja natomiast powiem że wystarczy mi jeden żeby powiedzieć że uważam to za s-f

Jednak zgodzę się z Tobą, że olbrzymia część chanellingów to zwykły bełkot, nastawiony na zarobienie kasy. Różnica między nami polega na tym, że ja przeczytałem dziesiątki tysięcy stron, żeby to móc powiedzieć. Jednak wśród tych dziesiątek tysięcy stron znalazłem również prawdziwe perły.Wiesz, to jak z poszukiwaniem złota. Żeby znaleźć kilka gramów cennego kruszcu trzeba przerzucić tony kamieni i piachu. Ty ruszyłeś swoją dziecinną łopatką dwa razy i stwierdzasz "w tym miejscu nie ma złota".


Ja staram się uczyć na błędach.Jeśli coś smakuję źle to po co jeść to dalej.Wiadomo na tyle stron trafi się perła,ale wiesz ile pereł odnajduję w dobrym s-f i cyberpunku? :)

Skoro wolisz ufać nauce, zajmij się jej zgłębianiem i porzuć tak nieodpowiednie miejsce. Jeśli bardzo chcesz się kłócić wejdź na forum różańcowe i pisz im o szatanie.
Co tutaj robisz?


Parapsychologia to nauka. logia=nauka .Uważam że lepszy z niego parapsycholog w tej dyskusji niż Ty Przemo.On stara się obiektywnie na to patrzeć ,a Ty bez żadnych argumentów piszesz że to nie miejsce na naukę.Może i jesteś moderatorem,ale przypominam Ci że to wcale nie miejsce na fantastykę.Chyba że zależy Ci na tym by każdy patrzył na coś niezwykłego jak na bajeczki dla małych dzieci.Widać że sam bardzo lubisz te czanelingi,ale no cóż nie każdy musi mieć takie samo zdanie.

Rozumiem że dyskusja może czasem kogoś urazić,bo to w końcu wiara,ale nie dajmy sie zwariować.
  • 0

#29

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli jesteś zwykłym ignorantem, ponieważ wypowiadasz się, zresztą siląc się na znawstwo, nie mając zielonego pojęcia o czym się wypowiadasz.


Tak masz rację lepiej czytać te 4000 stron z "czanelingów" ;p

Właściwie nie mam do Ciebie więcej pytań.


Póki co nie zadałeś mi żadnego,a w temacie o duszy nie odpowiedziałeś na moje żadne :)

Oczywiście mogę wejść z Tobą w głęboką polemikę na temat przekazów, ale nie obraź się, nie jesteś dla mnie partnerem. O czym mamy rozmawiać skoro nie czytałeś przekazów? O SF? Rozmawiaj sobie s szatanem skoro uważasz, że jest lepszym rozmówcą jak sam piszesz?


A ja nie mam zamiaru polemizować o federacjach kosmicznych. Wyraziłem swoje zdanie,bo od tego jest forum :)

Zadziwia mnie fenomen Twojej sceptycznej natury. Zarejestrowałeś się na forum 8 dni temu. Przez ten czas popełniłeś 135 głównie sceptycznych i co tu dużo ukrywać dość niskich lotów postów, a przy tym przedstawiających jedynie Twoje opinie, bez powołania się na konkrety. Jednak większość z tego co tu znajdujesz negujesz.
Jeśli mnie nie odpowiada jakieś forum, albo treści na nim publikowane, to zwyczajnie tam nie wchodzę.


A co to ma wszystko do rzeczy? Chciało Ci się widzę sprawdzać moje statystki.Jestem pasjonatem takich zjawisk,więc dlatego staram się je rozsądnie sprawdzać.Jestem absolutnym sceptykiem,ale nie wiem czy zauważyłeś to częściej podaje źródła naukowe i argumenty niż Ty.Ja opieram się na źródłach naukowych jak muszę coś udowodnić.Ty natomiast jesteś wielkim zwolennikiem czanelingu z tego co na razie widzę.

Wiesz Twoja ocena co do postów mało mnie obchodzi,ale jak tak bardzo lubisz czytać moje posty to czytaj nawet wszystkie.Kwestia gustu.
Aha:

Może i jesteś moderatorem.....


Rozumiem, że również w to możesz nie dowierzać. Jak chcesz to sprawdzimy, z pewnością znajdzie się jakiś sposób. :)

Dobra,dobra w to akurat jestem w stanie uwierzyć niematerialnie :P :D

Widać że strasznie nie lubisz jak ktoś ma inne zdanie niż Ty.Że w mało co wierzę ma coś do rzeczy?Właśnie po to tu jestem.Ale na pewno z tego powodu,że to się Tobie "nie podoba" nie uwierzę w Reptilian ani Lizardmanów.

Użytkownik scpt edytował ten post 25.01.2008 - 22:19

  • 0

#30

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przemo pokolei.

Channeling (lub channelling) - pojęcie stosowane w New Age oznaczające łączenie się (kontakt) w sposób paranormalny z energiami lub bytami niematerialnymi. Kontakt ten, zdaniem zwolenników New Age następuje drogą pozazmysłową, kanałem mentalnym, na ogół bez użycia języka werbalnego.

Dla mnie jako osoby nie wierzącej w najmniejszym stopniu w żadnego rodzaju byty astralne, a także przedmioty i postacie niematerialne (za wyjątkiem czarnej materii) jest bezsensowny sam przekaz terminu channeling, który jest nieodłączną częścią wyżej wymienianych pojęć.
Wyraziłem tutaj swoją opinię podobnie jak w tamtym temacie o "kasjopejanach" [nie wiem czy dobrze] na takiej właśnie zasadzie ponieważ nie uznaję tego typu komunikacji, jeśli można to tak nazwać.

Może teraz trochę dosłownych wytłumaczeń.
1. Mówisz, żebym zmienił forum tylko dlatego, iż mam inne zdanie na temat "Reptalian" - to chyba trochę "dziecinne".

Jednak wśród tych dziesiątek tysięcy stron znalazłem również prawdziwe perły.

Skoro znalazłeś te perły w środku bełkotu to powiedz mi skąd wiesz, że te się od nich nie różnią i jak to rozpoznałeś, jakieś przykłady bym prosił.

jakaś przenośnia?

Wiesz, to jak z poszukiwaniem złota. Żeby znaleźć kilka gramów cennego kruszcu trzeba przerzucić tony kamieni i piachu.

Imo źle to porównałeś ponieważ gdybym miał szukać złota [wstaw tu co chcesz, oby materialne] to wiedziałbym, że po prostu mogę to znaleść nie zależnie od trudu jaki w to włożę. - bo wiem, że złoto istnieje i jest materialne czego nie można powiedzieć o cywilizacjach z innych gęstości.

Ty ruszyłeś swoją dziecinną łopatką dwa razy i stwierdzasz "w tym miejscu nie ma złota".

-Tak, ruszyłem łopatką i dalej kopać nie będę skoro to w czym "kopie" jest według mnie czymś bzdurnym i wreszcie chyba zjawiskiem dość nienormatywnym!

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twoje wypowiedzi ale sądzisz, że idąc w parze z nauką nie ma sensu przebywać na tym forum?

Zjawiska paranormalne są pewnym synonimem pojęcia "pseudonauka", z tej zaś możemy wyodrębnić jeszcze jedno pojęcia, jakim jest: paranauka

wikipedia
Paranauka (od: para- : ledwo,niby, prawie, z gr. pará przy, obok, poza (czymś) - paranauka to "prawie-nauka", "niby-nauka", "obok-nauka", "poza-nauka".

sam termin pseudonauka?
Pseudonauka to rodzaj nieakceptowanej powszechnie przez środowisko naukowe wiedzy, która aspiruje do miana nauki

Jeśli źle odebrałem Twój przekaz to wybacz. Oczywiście szanuje Twoje poglądy i to co tu mówisz tylko się z nimi nie zgadzam. Pozdrawiam i mam nadzieję, że kiedyś dojdziemy do jakiegoś zrozumienia ;) .
'na marginesie' zastanawiam się gdzie w poprzednim poście znalazłeś miejsce, w którym mam zamiar się kłócić.

€dit. Nie wszystko może być jasno napisane ponieważ nie jest to "młoda godzina", a ja jestem lekko przemęczony :) .

Użytkownik Cashpoint edytował ten post 25.01.2008 - 23:47

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych