Skocz do zawartości


Zdjęcie

To może to...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawiążę do starego tematu w którym opisałem moje spotkania z dziwnym zwierzęciem... Wtedy nazwałem to Chupacabrą, może miałem rację a może nie...

Po przeczytaniu artykułu o tym że Chupe widziano w Rosji pomyślałem ze mogła się przedostać i do Polski...
Więc dlatego myślę że może miałem racje nazywając stworzenie które widziałem Chupacabrą...

Ale po przeczytaniu artykułu na temat zaobserwowania w okolicach Częstochowy stworzenia podobnego do kangura stwierdziłem ze może nie widziałem Chupacabry tylko to zwierzę...
  • 0

#2

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Możliwe ja ci po częsci wierze sam widziałem w tamtym roku 3 razy UFO (miedzy innymi dlatego zalogowałem się na tym forum) :] i też mi nikt nie wierzy :) prawda jest taka że nie uwierzy nikt puki nie zobaczy tego na własne oczy. Słyszałem kilka razy o spotkaniach chupa w polsce więc czego miało by to się tobie nie przytrafić, kto wie :hmm: ?
  • 0

#3

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie rozumiem po co od razu nowy watek , mozna bylo sie podpiac pod kangura :) tak sobie mysle ze ja wolalabym spotkac UFO, niechby nawet mnie wzieli i porobili eksperymenty, ktore podobno nie bola i o ktorych sie potem nie pamieta, niz natknac sie na Chupacabre - to chyba atakuje czlowieka?? Mario nie bales sie? :]
  • 0

#4

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wpisz na google images "chupacabra" i zobaczysz ze wlasnie na wielu zdjeciach Chupa jest podobna do kangura
  • 0

#5

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wiecie...nie wiem, jak Wy ale Chupacabra dla mnie wogóle nie jest podobna do kangura...

Być może mam za mało wyobraźni...
  • 0

#6

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Viatora... Pytasz czy się nie bałem... Hmm... Tak bałem się i to bardzo... Ale ogólnie lubię się bać... To takie fajne :mrgreen: ... Choć czasem jak coś mi zjedzie psychę np. tak jak Blair Witch Project to boję się pójść do lasu itp.
  • 0

#7

qUBa.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już Częstochowa :aaa: 30 km od Koszęcina... niee :aaa: czy wspominałem że gmina Koszęcin jest zalesiona w ponad 75%(ponoć chupa lubi lasy):aaa: ja nie chce ginąć nie w taki sposób :aaa: !!!Czm to wybić, nie mam prawojazdy na samochód a na rowerze jestem narażony na niebespieczeństwo :aaa: !
edit Inga:...oraz na warna za nieznajomość ortografii.
  • 0

#8

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

J.T.Yorke, jesli juz zamieszczasz jakiś nowy temat to moze powinieneś też opisać o co Ci chodzi?? Nie każdy zna twoją historię.
  • 0

#9

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sry za offtopa:

Pop przeczytaniu kilku postów a dziale Duchów tak sobie zjechałem psychike że nie mogłem w nocy spać a w czasie czytania jednego z postów w tym dziale było napisane coś w stylu że światło przygasa jak przychodzą poltergeisty i w tym momencie przygasło O_o Od razu wyszedłem z pokoju. Do tego działu już nie wejdę :P

teraz intopp:

Jeżeli zdarzyło się to w Polsce to zapewne był to pomórnik czyli polska odmiana tej kryptydy.
  • 0

#10

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...albo też rosomak.

Do autora tematu - a gdzie opis zwierzęcia?
  • 0



#11

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tzn jak ?? W życiu nie widziałem rosomaka i nie wiem jak wygląda :P
  • 0

#12

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Podobne bylo ?
  • 0

#13

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

vCore przecież to zdechły pies :hmm:
  • 0

#14

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

vCore przecież to zdechły pies :hmm:

:lol :lol :lol :lol myslisz? :P
jak dla mnie Chupa tez nie jest podobna do kangura, moze minimalnie, jakies cechy wspolne, ale wielkie podobienstwo to nie jest
  • 0

#15

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chodzi o to ze on widział cos podobnego do kangura , i takie coś widnieje po hasłem "chupacabra" w google images :P ja nie uwazam ze to wlasnie chupacabra ale tak poprostu dałem by zobaczyc czy widział to samo :) a to zwierze na psa mi nie pasuje raczej .. hmmm :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych