Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO na pokazach lotniczych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

berniaki.
  • Postów: 91
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ptak to raczej nie :-D
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ptak to raczej nie  :-D


No to jakby to opisał ktoś kto nie wierzy w Alien Life ?
  • 0



#18

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odnośnie pierwszego zdjęcia...

=]Na zdjęciu widać dyskoidalny obiekt, który znajduje się na wysokości około 2 tys. metrów w znacznej odległości od samolotu (tak wstępnie oceniamy). Obiekt wydaje się być nieruchomy.

Ciekawe, na jakiej podstawie wyciągają takie bzdurne wnioski.
Skoro ten objekt jest nieruchomy, to dlaczego jest taki niewyraźny?
Dołączona grafika
Samolot uchwycony w ruchu jest wyraźniejszy.
Dołączona grafika
Objekt poruszał się poziomo, bo widać poziome rozmycie. Ale oprócz poziomego rozmycia jest jeszcze ogólne rozmycie. A więc objekt był mały i poruszał się blisko objektywu - jakiś owad.
Dołączona grafikaDołączona grafika
1. Wyraźna mucha.
2. Rozmycie spowodowane tym, że była blisko.
3. Rozmycie spowodowane tym, że była w ruchu.

Też mi "dyskoidalny objekt"... :rotfl:

[ Dodano: 2006-06-22, 13:38 ]

=]A co powiecie na tego "ptaka" ?

UFO - OVNI Dia de la Independencia Mexico 1993


Ptak to nie jest. Na jednym ujęciu widać, że objekt jest bliżej niż te helikoptery (0:28), więc napewno jest od nich mniejszy. Względem chmur zdaje się być prawie nieruchomy, porusza się powoli w jednym kierunku, jakby popychany przez wiatr.
Na takich pokazach jest kupa dzieciaków i jeden miał balonik... ale go niestety wypuścił...
  • 0

#19

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też mi "dyskoidalny objekt"...   :rotfl:  

Na takich pokazach jest kupa dzieciaków i jeden miał balonik... ale go niestety wypuścił...


Mucha ... oczywiście, że mogła to być mucha ... ale pewności 100% nigdy się nia ma ani do jednej ani do drugiej tezy ...

A balonik ... hm ... czy baloniki wypełnione helem nie lecą do góry ?

Może i to lepsze niż inne wyjaśnienia, ale i tak pewności co do tego nie mamy ... zauważyć trzeba, że tam była masa ludzi i nie sądze aby pomylono to coś z balonikiem ...
  • 0



#20

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a widzelście może Czwartkowy F(uck)t? :P Tam też było o czymś takim... teraz szukam w internecie relacji o tym zdarzeniu :)

A co do tej "muchy".. Oczywiście może to być mucha, ale pewności mieć nie można... Ja uwazam że coś tam przeleciało, ale nie wiem co to jest i pewnie się nie dowiem. Na ewno z definicji było to UFO :P
  • 0



#21

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla jednych to mucha dla innych UFO, to proste wierzysz albo nie :smile:
  • 0

#22

jonys.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szkoda czasu na takie "dowody", a swoją drogą ciekawe dlaczego większość filmów jest niewyrazna i z dużej odległości?
  • 0

#23

djfrozen.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam :)
bylem w tamtym miejscu w tym czasie i moge potwierdzic te zdjecia,naprawde to bylo widac :) przez doslownie kilka sekund..
pozdrawiam
  • 0

#24

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez bylem w tym czasie i w tym miejscu i nie dosc ze nie moge potwierdzic obserwacji tych zamazanych plam na niebie, to jeszcze na zadnym zdjeciu, ktorych kilkadziesiat zrobilem nie widac nic podobnego.
Najwidoczniej stalem w miejscu gdzie muchy nie lataja za czesto. Ale moze dlatego ze pojechalem do Radomia wykapany :mrgreen:
  • 0

#25

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajne są te fotki ja jestem skłonny uwierzyć że to UFO
  • 0

#26

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do tego zdjęcia myślę, że jest to ptak. :) Ostanio, jak fotografowałem ptaszki, udało mi się zrobić podobną fotkę. :)
Jak go obserwowałem na żywo, to wyglądał jak zwyczajna jakółka, a na zdjęciu wyszedł dosyć dziwnie. Być może dlatego, że się poruszał. To jest tylko fragment zdjęcia.
Dołączona grafika

Na tym zdjęciu też najprawdopodobniej znajduje się ptak i nie ma żadnych podstaw by sądzić, iż jest to jakiś statek obcych. Poniżej pokazuję moje zdjęcie ptaka (wiem, że to ptak, bo go widziałem), podobnego do tego przy helikopterze. ;)
Dołączona grafika

Czy NAUTILUS dysponuje lepszymi zdjęciami? Jeśli ma tam tylko takie ptaszki, to na jakiej podstawie można sądzić, że są to statki obcych? ;-)
  • 0

#27

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęcia NAUTILUSA są żałosne ... pamietacie jak pisali, że maja materiał na książkę ? :lol :

Miał on dotyczyć m.in. UFO na pokazach lotniczych ...

Wszystko ok ... tylko owa książka zapewne będzie miała nazwę "Ptaki Polski" :lol :
  • 0



#28

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Takie zdjecia sa mało wiarygodne,mogło to byc akurat jakas mucha w ruchu kiedy to zdjecie było robione.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych