Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt z zmarłą osobą.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

qUBa.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzy lata temu umarł mój dziadek myślałem że się nie pozbieram.Czy istnieje możliwość rozmowy z osobą zza światów?
  • 0

#2

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak jest dużo sposobów np. OOBE :mrgreen:
  • 0

#3

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z pewnością jest to możliwe. ;)
Ale nie jestem pewien, czy to bezpieczne...
  • 0

#4

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Umarły o niczym nie wie. Tak zwane kontakty ze zmarłymi osobami są w rzeczywistości spotkaniem z demonami, które posiadają szczegółową wiedzę o ludziach i bez trudu mogą manifestować swą obecność pod dowolną postacią. Przestrzegam przed tego rodzaju "kontaktami".
Cytat: "I wypędzał demona, który był niemy. A gdy demon wyszedł, niemy przemówił. I tłum zdumiał się".(Łuk.11,14)
  • 0



#5

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbuj EVP,ale nie zagwarantuje ci ze cos uslyszysz.
Możę ???
  • 0

#6

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

temat chyba nie potrzebny , jest wiele topiców mówiacych o sposobach kontaktu , jeden z nich nawet bardzo obszerny
  • 0

#7

Alatáriël.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wystarczy chcieć. Naprawdę nie jest trudno wyczuć zmarłą osobę... A może tylko w moim przypadku tak jest? Po śmierci mojej babci często widziałam jej sylwetkę w jej małym pokoiku przez szybę (mieszkała ze mną), czy czułam jak siedzi na moim łóżku kiedy gram na komputerze i patrzy się na mnie, tak, jak to robiła za życia. Tak było jakiś miesiąc po śmierci, potem już jej nie widziałam.
Po prostu wystarczy chcieć spotkać duszę, a spotkasz.
  • 0

#8

Meliana.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam że to jest możliwe. Jak umarła moja matka to pierwszej nocy po jej śmierci czułam głaskanie. Przeraziłam się i poprosiłam ją by odeszła, to ustało. Od tej pory wierzę w takie rzeczy.
  • 0

#9

Layser.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że jest to możliwe ale nie radziłbym ci tego próbować. Może to być niebezpieczne a zresztą z tego co słyszałem duchy nie lubią gdy zakłóca się ich spokój. Czasem ( co według mnie jest dziwne) osoby co umarły parę dni po tym kontaktują się z nami. Był taki przypadek u mojej sąsiadki że utopiła się jej wnuczka przez tydzień odbierała głuche telefony raz powiedziała: Daj mi spokój i to ustało. Także parę lat po śmierci tej wnuczki umarł jej mąż. Był już bardzo stary ponad 70 lat. Opowiadała że w nocy miała sen że do niej przemawiał żeby się nie martwiła i nie płakała gdyż jest mu tam gdzie jest bardzo dobrze i się nim opiekują. Opowiadała też że w oddali za nim widziała jakby kaplicę. Myślę że lepiej jest nie zakłócać spokoju umarłym gdyż jest im lepiej tam gdzie są i radziłbym ci pogodzić się ze śmiercią dziadka.
  • 0

#10

_dB.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na forum masz (nawet w tym dziale) Instrukcje obsługi Oujia.
  • 0

#11

Cries.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Da sie spotkać a nawet porozumieć z bliską zmarłą juz osobą, spróbuj OOBE, ja trenuje oobe już od 2 lat i jak dotąd wyszedłem z ciała 257 razy, z czego 16 razy spotkałem sie z moją zmarłą babcią, dziadkiem a nawet z dwoma psami które zdechły.
  • 0

#12

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Umarły o niczym nie wie. Tak zwane kontakty ze zmarłymi osobami są w rzeczywistości spotkaniem z demonami, które posiadają szczegółową wiedzę o ludziach i bez trudu mogą manifestować swą obecność pod dowolną postacią. Przestrzegam przed tego rodzaju "kontaktami".
Cytat: "I wypędzał demona, który był niemy. A gdy demon wyszedł, niemy przemówił. I tłum zdumiał się".(Łuk.11,14)


Ej to znaczy że dusze są już demonami ?? którzy chcą opętać nasze Ciała przy najbliższej okazji ??

nie zrozumiałem .
  • 0

#13

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech, nie. To znaczy, że to, co bierzemy za duchy zmarłych, to demony i ich manifestacje, próbujące omamić ludzi. W jakich celach to robią, nie wiem.
  • 0

#14

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wierze w te brednie, ale znam wasz sposób pojmowania tych spraw i zgodnie z nim:

jesli twój dziadek jest w zaświatach to niema sposobu bo zgodnie z zamierzeniem boga nikt z zyjących niema tam wstępu i wątpie żeby zostawiał luki dla jakichś maniaków

jeśli dusza twojego dziadka błąka się po świecie to jak najbardziej ale nie wiem jak i co lepsze nikt nie wie,

jedyne odpowiedzi jakie dostaniesz to "są sposoby ale lepiej nie próbuj" , "to jest niebezpieczne" , "ja próbowałem, odradzam" cos w tym stylu, wiele osób mysli że miało kontakt ze zmarłymi podczas gdy był to np tylko zjawisko zwane poltergeistem lub cos podobnego, jakas część OOBE-maniaków myśli że przez świadome wywołanie halucynacji jak po psychodelikach (albo ruskiej wódce) kontaktuje się z innymi światami ale jeśli chcesz to efekt taki sam możesz osiągnąć za tabletki z apteki za 10 zł, pisałem gdzieś o tym ale ktoś usunął mój temat, jeśli chcesz napiszę na priw...
  • 0

#15

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wystarczy chcieć.


Nie wystarczy, wiele ludzi może chcieć, a i tak nie będzie po ich myśli, aczkolwiek zgadzam się co do tego, że jest to osiągalne.

Użytkownik Halloween edytował ten post 13.12.2007 - 14:49

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych