Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dni, w których poznamy prawdę o UFO nadchodzą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#31

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

`Pi3gi~aka co znowu źle powiedziałam??

Nic. Poprostu zaprzeczasz sama sobie. Twierdzisz że nie ma stosownych podstaw by jednoznacznie stwierdzić że ufo nieistnieje (od czego należałoby zacząć, to od uzmysłowienia sobie znaczenia słowa ufo), potem sama zaś poddajesz w wątpliwość zjawisko.
Reszta, jak pisał Lynx - ufo występuje na ziemi - więc chyba naukowcy mają podstawy by poddawać w wątpliwość ten "fenomen"
:)
  • 0

#32 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

W sumie to nie widzę żebym tam gdziekolwiek sama sobie zaprzeczała, może wynika to z tego, że trudno jest mi zaobserwować błędy we własnym tekście albo z tego, że źle zinterpretowałeś zdanie...ale w porządku..zostawmy to, a dl odpokutowania zamienię jedno zdanie:

według mnie błędna i zupełnie bezpodstawna jest teoria, że cywilizacje pozaziemskie nie istnieją i to akurat na TO (czyli na to, że te cywilizacje nie istnieją ;) ) nie ma żadnych dowodów..


Jak dalej coś nie w porządku to pokasujcie posty żeby nie demoralizowały reszty forumowiczów i po sprawie :P
  • 0

#33

Kelso.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NASA ukrywa całą prawde i tyle powiem na ten temat, boją sie nam przekazac prawde bo wiedzą jak większosc świata zareaguje.
  • 0

#34

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wieze w tzw UFO i mam nadzieje ze w koncu poznamy prawde. Juz chce wiedziec zdziwione minu ludzi ktorzy nie wierza w UFO

Jak narazie to widac zdziwione miny, a raczej milczenie tych, ktorzy mowili dokladnie to samo w temacie o ujawnieniu sie ufo do konca kwietnia.

NASA ukrywa całą prawde i tyle powiem na ten temat, boją sie nam przekazac prawde bo wiedzą jak większosc świata zareaguje.

Pusty, oklepany i niczym nie uzasadniony argument, jesli sie w cos wierzy, a tego nie widac, to najlepiej powiedziec ze jest to ukrywane.

P.s. zeby nie bylo, ja tak samo bym chcial zeby sie cos podobnego wydarzylo, tylko poprostu podchodze do tego z dystnsem.
  • 0

#35

Omega Supreme.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

słuchajcie.. ja chce napisac coś o tym co wczesniej tutaj zostało powiedziane... jedna osoba powiedziala ze gdyby istaniała rozumna inteligencja w kosmosie. to dawno odebralibysmy ich sygnały radio TV... bo napewno musieli przez to przechodzić.. ale zwróccie uwage na to że JESLI BYŁA BY TAKA RASA JEDNA gdzies daleko w kosmosie.. Mogła przez to przechodzić tak dawno temu..że FALE TV lecące przez kosmos.. dawno by omineły naszą planete jeszcze zanim zaczelismy sie na ziemi rozwijać... pozatym Mozna też sie zastanawiac czy rozwój Inteligencji w kosmosie.napewno musi przechodzic to tak samo jak my na naszej planecie??? A może oni poszli w kierunku INTERNETOWYM? nadawaniem naziemnym? moze nie uzywają satelit...i nie rozpraszaja swoich danych w kosmos tak jak my? Pozatym kto powiedzial ze rozwój nauki ma tylko jedna droge...? Jest etz kwestia tego... ze jesli kosmos jest taki nieskonczony w swym ogromie.. to pewnie istnieje w nim MILIONY planet z formami życia... Wiec wieksze były by szanse na odebranie czegokolwiek... POZATYM co ja bede sie głowił... ROWNIEDOBRZE moze dawno odebralismy wiele roznych sygnałow.. ALE MONOPOL na to ma rząd.. i powolane specjalne jednostki nasłuuchu jak te np CETI... Cieżko.. zdecydowac w takim tem,acie CZY w kosmosie są obce sygnały czy nie.. dlatego ze mamy takich rządzących i takich BADACZY którzy sie nie wychylają.. boi poco sie narazac na brak pracy... A wiecie.. co sie stało jak w ameryce archeolodzy natkneli sie na kosci.. które mogły pokazac ze przed indianami była na tym terenie inna rasa ludzi?? RZĄD zakazał wykopalisk i załat teren betonem... moze byc podobnie w kwesti nasłuchu kosmosu... ZRESZTA pocos jest to opłacane.. MOZE dla informacji ALE NIE DLA WSZYSTKICH... hmm...
  • 0

#36

wielki_mis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ufo istnieje raczej nie mam wątpliwości.
Gdyby ktoś był sądzony za zabójstwo i przedstawiono by sądowi tyle dowodów w postaci świadków czy różnorakich nagrań czy zdjęć; to na pewno dostałby dożywocie :>
Ale twierdzenie w tym artykule że Ufo się ujawni wtedy a w tedy to raczej tylko spekulacje raczej nie poważne.

Co do tego czy rządy ukrywają prawdę też trudno powiedzieć.
Na pewno były tym tematem zainteresowane i badały to zjawisko na poważnie i przez specjalistów.
Teraz przecież były odtajnione archiwa rządowe Francji i mają być Angielskie.
Widziałem tez w TV 2 fajny film dokumentalny którym autor udowadniał że zjawisko ufo było chętnie wykorzystywane przez wojsko USA do kamuflażu nowych technologii.
Czyli lotów samolotów doświadczalnych które to można,ukryć za zjawiskiem ufo.
Pewnie część obserwacji nie była prawdziwym ufo ale ziemską technologią .
Bo w latach 80 np F117 mógł być brany za statek z obcej planety :>
A dlaczego naukowcy nie badają takich zjawisk to proste.
Bo mówią ze to są ogromne odległości i statek który zbliżył by się do prędkości światła musiałby korzystać z ogromnej energii a to jest niemożliwe.Ale nikt nie pomyślał że jeszcze tak samo mówiono o lotach samolotem to przecież niemożliwe a jednak stało się to możliwe.I trzeba sobie pomyśleć co myśmy odkryli w ciągu 100 lat a jeśli pomyślimy co mogła odkryć cywilizacja mająca nad naszą przewagę np 100 lat
Ja stwierdził wcześniej Omega Supreme naukowcy chcą kontaktu z obcymi i nasłuchują
Ale zgadzam się z nim że przecież dana cywilizacja mogła pójść inna drogą niż nasza i nawet nie znać np radia.
  • 0

#37

gosc_.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a skąd mamy wiedzieć którzy są dobrzy? Zakładanie że obcy są odrazu świetni i przyjacielscy to głupota!
Ja tam uważam że żadna inna rasa nie ma prawa tu przebywać! Skoro dostały własnie planety to tam jest ich miejsce i tyle albo niech się ujawnią i powiedzą czego chcą albo wypad co to ma być że człowiek nie może się czuć pewnie we własnym domu czy nawet planecie bo jakiś szarak wyskoczy? To jest conajmniej niestosowne napewno nie przylecą i nie zacznął robić nieba na ziemi bez przesady chyba że będą mieli w tym jakiś interes -.- podróz tak długa zapewne nigdy nie jest bezinteresowna.Obcy to nie Jezus i nic bezinteresownie z "miłości do człowieczeństwa"nie zrobi.
  • 0

#38

wielki_mis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może obcy to naukowcy chcą poznawać jak my badamy różne gatunki zwierząt.
Może nie chcą się ujawniać żeby nie ingerować w rozwój planety.
Chcą żebyśmy sami tworzyli swój rozwój.
Może są ustosunkowani do nas obojętnie.

EDIT AlienGrey: Mały babol ;)
  • 0

#39

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli obcy przylecą to jest duża szansa na to że zrobią z nami to co Fernando Cortez zrobił w imię wiary w Ameryce
Druga opcja słuchali Radia Maryja i ostrzegli wszystkie cywilizowane rasy aby nie zaglądały w tą część galaktyki :rotfl:
  • 0



#40

Ilidian.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a skąd mamy wiedzieć którzy są dobrzy? Zakładanie że obcy są odrazu świetni i przyjacielscy to głupota!
Ja tam uważam że żadna inna rasa nie ma prawa tu przebywać! Skoro dostały własnie planety to tam jest ich miejsce i tyle albo niech się ujawnią i powiedzą czego chcą albo wypad co to ma być że człowiek nie może się czuć pewnie we własnym domu czy nawet planecie bo jakiś szarak wyskoczy? To jest conajmniej niestosowne napewno nie przylecą i nie zacznął robić nieba na ziemi bez przesady chyba że będą mieli w tym jakiś interes -.- podróz tak długa zapewne nigdy nie jest bezinteresowna.Obcy to nie Jezus i nic bezinteresownie z "miłości do człowieczeństwa"nie zrobi.

dzięki takim jak ty mamy wojny!

EDIT AlienGrey: Cytuje sie po przez wybranie opcji "Odpisz"!
  • 0

#41

gosc_.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIE rozumiesz nie chodzi o to że my jesteśmy źli ale może oni tak myśłą pomyśl sensownie sądzisz że dobre istoty robiły by takie rzeczy podczas uprowadzeń?! Chodzi o to że buszowanie i polowanie na jakby nie było gospodarzy planety nie jest zbyt mądre i przyjacielskie...ale jak uważasz ja jestem z natury raczej pokojowym i nie agresywnym człowiekiem tylko Ci powiem ale tego typu
rzeczy jakie wyrabiają to paranoja! A jeżeli mówisz że dzięki takim jak ja mamy wojny to co powiesz o tych którzy chca poznać technike UFO dla celów zbrojeniowych?!
  • 0

#42

Margo.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wieze w tzw UFO i mam nadzieje ze w koncu poznamy prawde. Juz chce wiedziec zdziwione minu ludzi ktorzy nie wierza w UFO



Miny tych ludzi nie bedą zdziwione -będą przearżone !...
  • 0

#43

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Juz chce wiedziec zdziwione minu ludzi ktorzy nie wierza w UFO


poinformuję cię jak będzie moja mina wyglądać: wyobraź sobie po prostu jaką minę ma osoba która jednocześnie odczuwa lęk_zdziwienie_niedowierzanie+myśli typu "czego oni od nas chcą" i "oby nie zrobili z nas kotletów". a tak po za tym to chcę widzieć miny entuzjastów kiedy w 2012 nic się nie wydarzy ;) chociaż chyba mi wystarczy to że już 2 przepowiednie o ujawnieniu się obcych okazały się bujdą. ;)
  • 0

#44

Xion80.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy i mądry artykuł, a najlepszy był koniec w tym artykule- " to wszystko nadejdzie szybciej niż myślicie"
Wydaje mi się, że na pewno się jeszcze sporo wydarzy do 2012, choć sama data nic w 100% nie gwarantuje, bo tylko Bóg wie kiedy to nadejdą te ostatnie dni. Myślę, że niektórzy ludzie już jak najbardziej utrzymują kontakty z Istotami z nieba, więc dla nich już się zaczęły zmiany, tylko jeszcze nie wszyscy wiedzą co się dzieje, na pewno trzeba być czujnym żeby się zorientować. Ostatnio sporo czytam, i powiem wam, że zauważyłem wszędzie, że media, gazety głoszą o pokoju i bezpieczeństwie na całym świecie i o tarczy antyrakietowej, gdzie by nie wspomniano o tarczy to i od razu o pokoju i bezpieczeństwie na świecie i odwrotnie, to jak to jest, w imię pokoju i bezpieczeństwa się zbroją ? troszkę dziwne, co nie: Tekst z Biblii mówi : Przyjście Chrystusa będzie niespodzianką dla fałszywych nauczycieli mówiących: “Pokój i bezpieczeństwo”. Jak kapłani i nauczyciele przed zburzeniem Jerozolimy ludzie ci dbają, aby Kościół mógł zażywać ziemskich dóbr i chwały, a znaki czasu tłumaczą sobie jako zapowiedź powodzenia. Jednakże natchnione słowo mówi: “Wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada” Kiedy wołają: “Pokój i bezpieczeństwo”, nagle przychodzi zagłada. Od nie pamiętnych lat, zawsze zastanawiałem się, jak wygląda Bóg ,a potem myślałem gdzie mieszka Bóg i Jezus, dziś jako dorosły chłopak, wiem jedno, na pewno mieszka gdzieś we wszechświecie i jak by nie wyglądał, to na pewno Jezus do nas przyjdzie. Co do tych wytwórni filmowych to też myślę, że namieszali troszkę tymi swoimi filmami S-F zrobili ludziom pranie mózgu, powymyślali złych kosmitów, zrobili niezłe zamieszanie, dlaczego o tym pisze, bo przecież jest napisane, że Bóg uczynił człowieka na swoje podobieństwo i taka jest prawda, więc jeśli kiedyś będziecie oceniali, kto jest kim, pomyślcie o tym, na jakie podobieństwo zostaliśmy stworzeni. A jeśli chodzi o czas w którym ma przyjść Jezus, to osobiście uważam, że dosłownie za chwile, za moment.
  • 0

#45

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oni nas obserwuja od dluzszego czasu sledza ozwoj,widzac te wsystkie wojny na swiecie zamachy na wlasnych obywateli(11 wrzesnia) no nie dziwie im sie ze nie chca sie ujawniac takiej dziczy jak nasza oparta na kasie cywilizacja
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych