Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dni, w których poznamy prawdę o UFO nadchodzą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#16

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podejrzewam, że waluta miał styczność z wywiadem z Iluminatą, z książki "Ręce precz od tej książki" ;) . W sumie to teoria ta aż tak głupia nie jest...zalać ludzi wizerunkami kosmitów do tego stopnia, że stanie się to niejako bajką, heh.
Co do samego tekstu...chciałbym w to wierzyć, ale cały artykuł zalatuje (tanią)sensacją i próbą zwrócenia nań uwagi - taki było moje odczucie od razu po przeczytaniu tego tekstu, ale gwoli ścisłości nie piszę, że ów art to bzdura...po prostu wolę z tym uważać, bo ostatnio coraz częściej tego typu przepowiednie i wizje się pojawiają - ale może to ma tez drugą stronę, czyli faktycznie to się stanie...sam nie wiem, na razie obserwuję i czekam :) .
  • 0

#17

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem UFO istnieje a że władze oficjalnie się do tego nie przyznają,


Nie mogą przyznać się do czegoś, co wprawia decydentów w prawdziwe zakłopotanie, żeby nie powiedzieć - w osłupienie. To zjawisko nie pasuje do obowiązującego fundamentalnego światopoglądu naukowego.
  • 0



#18 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie pasuje, a powinno.... według mnie błędna i zupełnie bezpodstawna jest teoria, że UFO nie istnieje i to akurat na TO nie ma żadnych dowodów... dlaczego więc naukowcy opierają się na bezpodstawnych założeniach??? i dlaczego ludzie tak ślepo im wierzą??? czyżby dlatego, że sami nie potrafią myśleć, czy dlatego, że wolą pójść na łatwiznę i obarczyć odpowiedzialnością barki uczonych... to jest zagadka naszego stulecia :P
czy nie sądzicie, że kretyńskie światopoglądy powinny być tępione??? Hitlerowcy mieli taki światopogląd i jak skończyli... jeżeli kosmici istnieją to prędzej czy później te fałszywe założenia runą, tak jak i wszystko inne opierające się na kłamstwie...
  • 0

#19

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlaczego ludzie tak ślepo im wierzą??? czyżby dlatego, że sami nie potrafią myśleć, czy dlatego, że wolą pójść na łatwiznę i obarczyć odpowiedzialnością barki uczonych... to jest zagadka naszego stulecia


Ludzie są manipulowani - co powiedzą w mediach jest dla nich jak słowo Boże - nie można tego podważyć :|
Rozwiązałem zagadkę stulecia ^^ <jupi>
  • 0

#20 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Heh...dostaniesz czekoladę w nagrodę.. :crazy:
W sumie jak dla mnie te całe manipulacje nie mają sensu... znaczna część społeczeństwa ma przeciętną albo ponadprzeciętną inteligencję i się tak bajerować nie da.. o "mensowcach" już nie wspomnę.... w samym artykule pisze, że 80% ludzi wierzy w istnienie zywilizacji pozaziemskich, więc..? jak długo jeszcze ma szansę ciągnąć się to przedstawienie medialne...??? :wall:
  • 0

#21

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No cóż... ja poprostu nie jestem w stanie uwierzyć, że życie pozaziemskie nie istnieje. Wystarczy popatrzeć na bezmiar wszechświata. Wtedy założenie, że człowiek jest sam wygląda trochę arogancko. A jeżeli już uzna się istnienie obcych form życia, to dlaczego nie uznać, że niektóre z nich już się z nami skontaktowały (albo skontaktują)? Właśnie dlatego wierzę, że oni już są na Ziemi, a "oficjalny" kontakt może nastąpić w każdej chwili. Więc dlaczego nie w 2007? Mam nadzieję, że to się stanie właśnie teraz.
  • 0

#22

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napewno gdzies we wrzechswiecie istnieje zycie, tylko mozliwe jest ze my jedyni jestesmy inteligentni, a reszta tych zyc to same bakteria, dziwne zwierzeta i czerwone drzewa lub krzemowe. Jak by bylo wiecej inteligentnych to by dotarly do nas ich fale (gsm,tv,radio itp) napewno musieli przez to przejsc, a jesli jeszcze nie przeszli to sa glupsi od nas poprostu i predzej my do nich dolecimi niz oni do nas.
  • 0

#23 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Rybak, a nie uważasz, że mogli to przechodzić dużo wcześniej od nas, kiedy my nawet nie wiedzieliśmy co to jest patelnia??? To jak według ciebie wtedy mielibyśmy wyłapać te wszystkie fale radiowe... teraz natomiast być może są na takim poziomie rozwoju, że tego typu urządzenia nie są im już potrzebne, więc w kosekwencji nie możemy wyłapać sygnałów...
  • 0

#24

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

80% ludzi wierzy w istnienie zywilizacji pozaziemskich, więc..?

Odnoszę wrażenie, że Twoja konsternacja wynika stąd, że automatycznie utożsamiasz wiarę w cywilizacje pozaziemskie z wiarą w zielone ludziki w latających talerzach, tudzież w "duchowe, niezwykle rozwinięte technologicznie, międzywymiarowe istoty" ochraniające Ziemię przed wpływem Kosmosu. Nie tędy droga. UFO to jedno, a istnienie cywilizacji gdzieś we Wszechświecie to zupełnie coś innego.
  • 0



#25

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie pasuje, a powinno.... według mnie błędna i zupełnie bezpodstawna jest teoria, że UFO nie istnieje i to akurat na TO nie ma żadnych dowodów... dlaczego więc naukowcy opierają się na bezpodstawnych założeniach??? i dlaczego ludzie tak ślepo im wierzą??? czyżby dlatego, że sami nie potrafią myśleć, czy dlatego, że wolą pójść na łatwiznę i obarczyć odpowiedzialnością barki uczonych... to jest zagadka naszego stulecia czy nie sądzicie, że kretyńskie światopoglądy powinny być tępione??? Hitlerowcy mieli taki światopogląd i jak skończyli... jeżeli kosmici istnieją to prędzej czy później te fałszywe założenia runą, tak jak i wszystko inne opierające się na kłamstwie...

Przeczytaj jeszcze raz co napisałaś :)
btw, mariush ma fajną stopkę, oblukaj sobie :)
  • 0

#26

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

miał być marzec potem kwiecień.... prędzej umrzemy z przyczyn naturalnych ( wojna :P ) niż doczekamy się odwiedzin
  • 0

#27

Refusion.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozostało jeszcze 4 dni... szczerze mówiąc, wątpię już żeby cokolwiek przyleciało w tym miesiącu, choć nie chciałbym po napisaniu tego posta wyjrzeć przez okno i zobaczyć nad swoim domem wiszący sobie, ogromny krążownik obcych :P
  • 0

#28

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dlaczego więc naukowcy opierają się na bezpodstawnych założeniach??? i dlaczego ludzie tak ślepo im wierzą???


Metoda naukowa nie nadaje się do badań zjawisk z dziedziny duchowej, a takie cechy nagminnie obserwuje się w relacjach, na temat ogólnie pojętej definicji UFO. Arbitralne przypinanie mu metek w rodzaju "obce cywilizacje" lub 'kosmici" niczego nie wyjaśnia, gdyż takie założenie wcale nie musi być prawdziwe. Obecnie, problem UFO nie dotyczy kwestii - kto lub co się za tym kryje, lecz jaki jest ukryty powód i cel oddziaływania tych zjawisk na ludzi.
  • 0



#29 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Odnoszę wrażenie, że Twoja konsternacja wynika stąd, że automatycznie utożsamiasz wiarę w cywilizacje pozaziemskie z wiarą w zielone ludziki w latających talerzach, tudzież w "duchowe, niezwykle rozwinięte technologicznie, międzywymiarowe istoty" ochraniające Ziemię przed wpływem Kosmosu. Nie tędy droga. UFO to jedno, a istnienie cywilizacji gdzieś we Wszechświecie to zupełnie coś innego.


Lynx jak dla mnie zjawisko ufo często pokrywa się z istnieniem innych cywilizacji gdzieś we wszechświecie... To raczej jest jedyny albo jeden z niewielu dowodów na ich istnienie, więc zagadnienia te leża dla mnie na jednej linii... Jeżeli "nie tędy droga" to proszę naprowadź mnie na właściwą i rozwiń swoją wypowić o wyjaśnienia...

`Pi3gi~aka co znowu źle powiedziałam?? :hmm:
  • 0

#30

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lynx jak dla mnie zjawisko ufo często pokrywa się z istnieniem innych cywilizacji gdzieś we wszechświecie... To raczej jest jedyny albo jeden z niewielu dowodów na ich istnienie

UFO to zjawisko występujące na Ziemi, a nie w głębinach Wszechświata, nie można więc na jego podstawie wyrokować o istnieniu cywilizacji pozaziemskich ;-> Nazywanie UFO dowodem na cokolwiek jest nieporozumieniem i pozostanie nim dopóki fenomen niezidentyfikowanych obiektów latających nie zostanie ostatecznie rozwiązany. Interesującą ścieżkę wskazał Dager. Zamiast koncentrować się na fizycznym aspekcie UFO (który w zdecydowanej większości przypadków okazuje się w końcu błędną interpretacją pospolitego zjawiska), można go badać od strony psychologicznej jako element globalnej popkultury.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych