Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dni, w których poznamy prawdę o UFO nadchodzą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dni, w których poznamy prawdę o UFO nadchodzą
by James Gilliland



Obserwacje fenomenu UFO zdają się narastać wykładniczo i wkrótce będą tak powszechne, że odrzucenie ich prawdziwości będzie po prostu okłamywaniem samego siebie.

Media będą musiały poddać się pływowi zdarzeń i ujawnić prawdę pociągając tym samym wszystkich tych, którzy biorą udział w próbach dyskredytowania tego zjawiska. Ujawnienie prawdy nadejdzie z nieba. Około 70-80% ludzie wierzy, że UFO jest autentyczne, a rząd skutecznie utajnia całą prawdę. To prowadzi nas do pytania - kim są Ci, którym zależy na ukrywaniu tego zjawiska i gdzie leży sedno tego postępowania? Osoby badające zjawisko UFO, nieliczni dziennikarze, którzy się tym zajmują są każdego dnia ośmieszani, traktowani przez "poważne media" jak ludzie niepoważni, nieprofesjonalni... Kim są zatem profesjonaliści?

Einstein powiedział, że potępianie bez śledztwa jest miarą ignorancji, a śledztwo przeprowadzane z dozą ironii jest brakiem profesjonalizmu. Na jakich zatem danych opierają się Ci twierdzący, że UFO nie istnieje? Na czym opierają swoje stwierdzenia i czym uzasadniają swoje zdanie? Jakim prawem społeczeństwo umieszcza tych ludzi w mediach i daje im prawo do osądzania - a tym samym wpajania biernym telewidzom jednej jedynej prawdy - UFO to fikcja.

Obudźmy się z tego snu... Dekady temu mogliśmy mieć samochody, które wykorzystywałyby wodę zamiast ropy, niestety chęć zysku jest tak duża, że póki istnieje ropa, nic się w tej materii nie zmieni. Prawda jest bolesna, ale wszystko czego potrzebujemy do zaopatrzenia nas w energię i zapewnienie niemalże darmowego transportu znajduje się na tej planecie od lat. Jedynym brakującym ogniwem jest przewodzenie tej myśli. Zniewolenie przez zależność idzie w parze ze skażeniem środowiska. Ludzkość została tak zaprogramowana, że prawie nie potrafi sobie wyobrazić samochodu, który napędzany byłby czystą wodą. Krok ku temu zaprowadziłby nas do rozwiązań, przy których nawet nie musielibyśmy wykorzystywać opon, czy kół - antygrawitacja jest już dziś w zasięgu ręki. Czy ktokolwiek potrafi sobie uświadomić, że takie rzeczy jak nagły rozkwit technologii informatycznych, powstanie technologii mikrofalowych, optycznych (światłowody), czy technologii komputerów biologicznych, które już wkrótce mogą się pojawić - zrodził się z obcej technologii?

Wyższa rodzina - mężczyzny i kobiety, pochodząca z kosmosu, w wielu przypadkach stanowi naszych przodków. Oni wracają. To Oni zablokowali zabójcze i masywne rozbłyski słoneczne pochodzące z naszego Słońca. To Oni zmienili trajektorie lub rozbili w nicość zagrażające nam meteoryty (przyp. SW-3) zanim zdążyły one zagrozić Ziemi. Interweniowali wielokrotnie strzegąc naszej planety przed wielkimi zmianami. Te duchowe, niezwykle rozwinięte technologicznie, międzywymiarowe istoty przezwyciężyły choroby, wojny i wszelkie kulturowe czy religijne podziały. Służą wyłącznie stwórcy - choć my myślimy o nich z wrogością lub strachem.

Jeśli atakujesz inną rasę w imię narodowego bezpieczeństwa, rasę, która przewyższa nas pod każdym względem - to jest to co najmniej brak logiki w postępowaniu. W interesie Bezpieczeństwa Narodowego powinniśmy powitać ich wysyłając naszych ambasadorów, wysłuchać i zrozumieć ich intencje, uczyć się od nich i wykorzystywać ich wiedzę aby zmienić tą planetę na lepsze. To jest jedyna logiczna i racjonalna ścieżka jaką powinniśmy podążać. Tym czasem Hollywood i Ci, którzy rządzą tym światem mają naiwne przekonanie, że wykorzystując obcą technologię mogą Ich pokonać i osiągnąć jeszcze większą dominację nad światem. Niedoczekanie - szybciej niż się spodziewacie, sami będziecie świadkami obcych statków. Zobaczycie ja na niebie. Oni są tutaj. Przed końcem roku 2007 wszystko się zmieni - z uwagi na warunki związane z naszą świadomością i środowiskiem.

Dla tych, którzy podążają za kalendarzem Majów - istnieje 5 letnia rozbieżność pomiędzy kalendarzem Gregoriańskim. Grudzień roku 2012 może być grudniem roku 2007. Gdzie będziesz z całą swoją świadomością podczas tych wydarzeń?

Wszystko co musimy zrobić to za wszelką cenę zapobiec zniszczeniu samych siebie, zniszczeniu naszego środowiska. Jeśli mniej niż 20% ludzi zapragnie boskiej interwencji - otrzymamy ją. Teraz jest ten czas. Czas świadomości i czas czynów. Bądźmy świadomi, pytajmy o pomoc w dniach, które nadejdą. Jeśli dostateczna liczba ludzi odrzuci fałszywe wierzenia w to, że jesteśmy sami we wszechświecie, odrzuci przeszłość i uwierzy - tutaj na Ziemi stanie się niebo. Zdrowie, długowieczność, pokój, miłość braterska i spotkanie z wielką rodziną z gwiazd - to wszystko nadejdzie szybciej niż myślicie, jeśli tylko będziemy mieć odwagę aby poddać się zmianom.



Tłumaczenie Eurycide
www.paranormalne.pl
http://ufoexperiences.blogspot.com
by James Gilliland [email protected]_

  • 0



#2

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A mieli się ujawnić do końca kwietnia :\

@Eury
Spać nie mogłeś?? :)
  • 0



#3

kalokja.
  • Postów: 86
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko jak zwykle nic się nie stanie...
  • 0

#4

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nigdy nie mów nigdy...kto wie być może tym razem nadejdą zmiany...wszystko jest mozliwe WSZYSTKO
  • 0

#5

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko się może zdarzyć, gdy serce pełne wiary ;-)

Czas leci nieubłaganie. Kto wie, może ogromne zmiany już niedługo staną się faktem. Ja w to, iż nie jesteśmy sami we wszechświecie wierzę. Wierzę lecz czy wiem? Chyba także...
  • 0

#6

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekamy z niecierpliwością :)
Choć sądzę niestety, że się nie doczekamy....


@+BlackOnePerson
Eury nie śpi ,Eury czuwa :D
  • 0

#7

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekam z niecierpliwością ... osobiście już przygotowuje na taką ewentualność moich rodziców :D nawet szkolnego księdza "uświadamiałem" :mrgreen:

/ Prawda nas wyzwoli / - oby ta prawda przyszła niebawem...

Pozdrawiam ;)
  • 0

#8

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam nikogo nie uświadamiam nie chce być wyśmiany ;) chociaż zaczynam troche w to wierzyć że coś w tym roku będzie, coś ważnego :ufo:
  • 0

#9

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja sądzę jednak, że 2012 to 2012 i w żadne tam błędy w obliczeniach nie wierzę...
Co roku ma się 'coś dziać. I dzieje, ale nie to czego oczekujemy.
  • 0

#10

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja ciągle czekam na kontakt :)
  • 0



#11

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja wieze w tzw UFO i mam nadzieje ze w koncu poznamy prawde. Juz chce wiedziec zdziwione minu ludzi ktorzy nie wierza w UFO
  • 0

#12

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale ten kontakt ma być taki że obcy mają dotrzeć to poszczególnych wybranych osób :hmm: to ja dziękuje jak mi ma po mieszkaniu latać jakiś szarak :o
  • 0

#13

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy autor jest Amerykaninem? Bo ten fragment o spiskującym rządzie trochę "pachnie" amerykańskim obłędem.
  • 0

#14

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem UFO istnieje a że władze oficjalnie się do tego nie przyznają, to chyba tylko ich osobiste poglądy mające na celu utajnienie tajnych projektów rzdowych.

Ale mam peną teorię, co do istnienia istot pozaziemskich i ich publicznego pokazania i przyznania się do ich istnienia przez władze szczególnie amerykańskie. Otóż uważam że władze pokazują nam jak oni wyglądają ale za pomocą filmłów i serialii. Szczególnie chodzi mi o Film" Z archiwum X" oraz "Bliskie spotkania trzeciego stopnia" Te filmy i jeszcze inne w adekwatny sposób przekazują nam wygląd istot pozziemskich i równocześnie jest wygodny dla władz, ponieważ zawsze mogą się wytłumczyć że to wymysł scenarzysty :mlotek:
  • 0

#15

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Powiem ci że nie najgorsza ta teoria jak ludzie ze strefy 51 nawiązali z nimi kontakt podobno właśnie w latach 70-80 i właśnie mniejwięcej wtedy pojawiły się szaraki w filmach :hmm:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych