Skocz do zawartości


Zdjęcie

Thunderbird


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzę, że masz podejście do kryptozoologii charakterystyczne dla 6-7 latka. "Jeśli coś jest duże, to musimy to widzieć codziennie". To, że nigdy nie widziałem na oczy wieloryba, to nie znaczy że one nie istnieją, a zdjęcia to fejki. Drzewiej właśnie te gigantyczne ssaki uważano za potwory...

Czyli uważasz, że taki ptak istnieje? :)) :)) :D Ej gostek, gostek... popatrz na to z nieco normalniejszej strony. Jak sobie wyobrażasz XXI w. pełen techniki i latającego sobie po tym świecie i [prawie] nigdy nie zauważanego Thunderbird'a... :mrgreen:
To tak jak ja bym Ci wciskał że istnieje/żyje na Ziemi wielki czerwony byk z rogami i widłami. :rotfl:

Użytkownik Burnago edytował ten post 04.02.2008 - 16:03

  • 0

#32

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyli uważasz, że taki ptak istnieje? ) ) Ej gostek, gostek... popatrz na to z nieco normalniejszej strony. Jak sobie wyobrażasz XXI w. pełen techniki i latającego sobie po tym świecie i [prawie] nigdy nie zauważanego Thunderbird'a...
To tak jak ja bym Ci wciskał że istnieje/żyje na Ziemi wielki czerwony byk z rogami i widłami.


Burnago... narazie więcej dowodów mamy na jego istnienie niż przeciwko. Kolejne foty:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika



żródło: www.cyberspaceorbit.com/thunderbird_photos.html

Użytkownik +MoJo+ edytował ten post 04.02.2008 - 16:09

  • 0

#33

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No no no... Ta druga do mnie przemawia (chociaż wygląda na szkic, nie fotę). Ta trzecia doprowadziła do dzikiego napadu śmiechu (muahahahahahahaha!!!), bo toto wygląda jak model z plasteliny. Taki sztywny i równy...
Burnago - a wiesz, że to całkiem prawdopodobne! wystarczy wbić widły w przerośniętego byka i pomalować na czerwono :P
  • 0

#34 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

No i AngRos ma rację :D Druga fotka wygląda jak szkic, trzecia jak model z plasteliny a pierwsza jak jakiś korzeń drzewa albo długa gałąź.
Ale jak nadal uważacie, że istnieje to spoko. Jednak ja na nie uwierzę póki nie zobaczę Thunderbird'a na własne oczy. :)
  • 0

#35

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

'Widzę, że masz podejście do kryptozoologii charakterystyczne dla 6-7 latka'

Więc udowodnij, że się myli, a nie udajesz mądrego :)

Użytkownik Halloween edytował ten post 04.02.2008 - 16:58

  • 0

#36

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie twierdzę, że sie myli. Mówię tylko, że jeśli ja czegoś nie widziałem, to nie mogę stwierdzić że to na 100% legenda. Tak jak nie moge powiedzieć że Gromoptaszek naprawdę istnieje.
  • 0

#37

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tym samym tokiem myślenia ja mogę powiedzieć że ty nie istniejesz bo cię nigdy nie widziałem. ;)

Powiem tak:
W starożytności poprzez Egipcjan opowiadano o tajemniczych czarnych, włochatych stworach przypominających ludzi.
Mówiono że napadały one na wioski miejscowych, porywały dzieci, bydło.

Później, gdy zachodni człowiek dotarł do centrum Afryki odkrył Goryla.

Nie uważam że te pogłoski muszą być prawdziwe, jednakże mogą.
Nawet dzisiaj, pomimo tej wspaniałej technologii wciąż odkrywamy nieznane gatunki.
Nawet w takich Stanach Zjednoczonych są olbrzymie połacie niezbadanych terenów na których hipotetycznie nawet taki ptak mógłby żyć, gniazdować i polować.

A ptaki tej wielkości już istniały i miały się dobrze bardzo długo, jak choćby gigantyczny orzeł z Nowej Zelandii, polujący na równie wielkie nieloty Moa.

Edit:
proszę Orzeł Haasta rozpiętość niecałe 3 metry
Argentavis jak dotąd największy ptak latający w historii. Rozpiętość nawet do 8 metrów

a to być może ptak brany za Thunderbirda: Teratornis ponad 3 metry rozpiętości. Dawni Indianie uważali go za świętego ptaka, Okazuje się że mógł on polować nawet na ludzi
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych