Skocz do zawartości


Zdjęcie

Thunderbird


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

Stiven_123.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nazwy dokładnie nie_pamiętam ,ale wiem że byłem gdzieś w utah
  • 0

#17

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbym go zobaczyć, pewnie bardzo fajnie wygląda, ale jest niebezpieczny ;) Tak gdzieś czytałem... Jednak mogę powiedzieć od siebie tyle:

Niewiem jak on wygląda naprawdę, bo nigdy w życiu nie widziałem go na żywo, jednak mogę sobie go wyobrazić po opisie tych którzy rzekomo go widzieli ;) .

I to moje słowa...
  • 0



#18

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro ten eksponat jest w jakims muzeum to dlaczego niby nie ma aktualnego zdjecia?
  • 0



#19

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ana Mert- bo to się nazywa "lipa na kółkach" :D
  • 0

#20

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro ten eksponat jest w jakims muzeum to dlaczego niby nie ma aktualnego zdjecia?


A Kto powiedzial ze ten eksponat jeszcze istnieje - przeciez widac ze to bardzo stare zdjecie.
  • 0

#21

Nuridan.
  • Postów: 47
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

trochę nieścisłości w temacie:P
CO do fotek to na martwym ptaku (fotce) wygląda jak nieprzerytym kruk a na fotce z murzynami jak jakaś czapla:P
Bez sensu trochę :P
  • 0

#22

grzyman.
  • Postów: 72
  • Tematów: 37
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

COŚ CIEKAWEGO

Thunderbird is described as giant eagle or condore-like bird creature. The cryptozoologist suspect that this is haast eagle, but is also second version origin the thunderbird: this is Argentavis the largest flying bird whatever live in the world related to condore (not related to predators bird, but more close to stork) with 7 meters long of wings.

http://www.dinosoria.../argentavis.jpg

Użytkownik grzyman edytował ten post 30.01.2008 - 09:25

  • 0

#23

Ixolite.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znam się na ptakach, i ten czarny największy w muzeum sylwetką skrzydeł przypomina kruka. Co do tych zdjęc co tubylce trzymają martwego ptaka- to wygląda przecież jak żuraw, ich rozpiętość skrzydeł dochodzi do 2,4metra.

Użytkownik Ixolite edytował ten post 30.01.2008 - 15:14

  • 0

#24

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

grzyman - i co w tym ciekawego? Do każdej kryptydy dopisuje się 782354623 teorii. Najbardziej rozbraja mnie "małpa-skunks' :P
PS: Jakby ktoś się z deczka zainteresował tą... ptaszyną, to szybko znalazłby info o zdjęciu z murzynami. To NIE jest zdjęcie, tylko szkic WZOROWANY zdjęciem. Więc ciężko tu mówić o dowodach. Na zdjęciach przedstawiających piorunka w locie wygląda on jak bociek czy czapla...
PS2: Te zdrobnienia to skutek czytania Gombrowicza :P
  • 0

#25

Paranoia.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po pierwsze: witam serdecznie to mój pierwszy post tutaj, wreszcie zdecydowałam się na rejestrację.

a co do Thunderbirda... możliwe, że taki wielki ptak może istnieć, ale zdjecia mnie nie przekonują.
Ci Murzyni trzymają zwykłego marabuta afrykańskiego,
'ciało' rzekomego, ogromnego kruka wygląda jak płaski model,
a ten ptaszek lecący w stronę domu tak naprawdę leci z drzewa na drzewo w pierwszym planie, a że jest bliżej obiektywu, niż dom, to wydaje się, że jest to ogromny potwór. Dowód: popatrzcie na druty wysokiego napięcia. czyżby nie były ZA ptakiem?
  • 0

#26

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co tu tak cicho? Thunderbird was porwał?

edit by eru75
Warn za spam

  • 0

#27

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up

Czemu ma służyć Twój post?

Nie sądzę, aby ten Thunderbird był prawdziwy, w ogóle nie spotkałem się z jakimiś dobrymi, rzeczowymi dowodami na jego temat, więc jest to dla mnie *** na kółkach jak to się mawia.

edit by eru75
Ostrzeżenie słowne za użycie wulgaryzmu. Następnym razem warn.

  • 0

#28

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no coś ostatnio o ptaszku nie słychać... może gdzieś tam istnieje jakiś duży ptak ale pewnie i tak wyolbrzymiono jego wielkość :P jedyny "dowód" jaki dotąd widziałem to nagranie 2 niby TB lecących i siadających na gałęzi drzewa...

edit by eru75
Błąd ortograficzny.

  • 0

#29 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Eeee... bzdura! x] Nie ma czegoś takiego jak ten ptak... zdjęcia do fake a opowieści to zmyślone historie jakiś gości z Afryki. Ludzie, przecież gdyby takie coś istniało to przecież byśmy to zauważyli i byłoby znacznie więcej zdjęć tego dziwnego, dużego stworzenia.

A ten wypchany ptak w muzeum to jakiś stary eksponat, który nie ma nawet swojej prawdziwej historii. x| x|
  • 0

#30

AngRoss.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że masz podejście do kryptozoologii charakterystyczne dla 6-7 latka. "Jeśli coś jest duże, to musimy to widzieć codziennie". To, że nigdy nie widziałem na oczy wieloryba, to nie znaczy że one nie istnieją, a zdjęcia to fejki. Drzewiej właśnie te gigantyczne ssaki uważano za potwory...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych