Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fotografowanie duchów


  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#16

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wygląda to trochę jak refleks świetlny, lub zabrudzony obiektyw-ale oczywiście to tylko moje zdanie :)
  • 0

#17

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bah, to ja mam coś dziwnego :D . To jest chyba takie ułożenie liści, ale wygląda ciekawie - jak twarz, ma nawet zarys oczu, nosa i kształt twarzy, a także coś w stylu ust :P . Zobaczcie sami:
-Na tej fotce niby nic, popatrzcie na to okno, ale i tak raczej nic nie zobaczycie :P ...
-...Ale po zbliżeniu już coś widać
-Jeszcze z zaznaczeniem :P
A więc - czy to duch? :]
  • 0

#18

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patrolsowy, muszę powiedzieć że podczas oglądania powiększonych zdjęć na 100% trafisz na ducha. a ułożenie liści też bywa dziwne.
  • 0

#19

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja szczeże mówiąc panicznie boję się duchów i ciemności. w każdym razie nie nadawałabym się do robienia fotek duchom ;) prędzej czy później zginełabym marnie na zawał :D
  • 0

#20

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja u babci raz spalem i ja spalem na podlodze a siora na kanapie prze scianie i nad nia na scianie bel cien drzewa i wygladal jak jakas paszcza i jak jest wiatr to na dodatek klapie zebami

Nie mam zdjecia bo wtedy jeszcze sie tym nie interesowalem a nawet jakbym zrobil to nie mam kabelka usb do telefona a aparatu nie pozwoliliby zabrac. Dzisiaj jade do tej babci ale niestety nie na noc
  • 0

#21

MortisGrim.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha, czyli liście i kurz to wasze duchy? Nie wiem co wy sobie wkręciliście... Szukacie czegoś na siłę.

Może dajcie choć jedno wiarygodnie wyglądające zdjęcie czegoś...
  • 0

#22

lightjedi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może dajcie choć jedno wiarygodnie wyglądające zdjęcie czegoś...


Nastała cisza wręcz grobowa...

Jak widać, duchów nie widać, to i zdjęć wiarygodnych nie ma.
  • 0

#23

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Człowieku poszukaj sobie na forum, były już ciekawe zdjęcia.
Polecam serię zobaczyć znaczy uwierzyć.
  • 0

#24

lightjedi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukałem, oglądałem, czytałem. Większość to fotki bardzo stare i proste do wykonania bez manipulacji w kliszy, odbitce itd.

Poza tym miałem na myśli zdjęcia zrobione przez użytkowników. ;)
  • 0

#25

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znam się troszkę na fotografii i retuszu. Wiem, że przy odpowiednim wysiłku i zaangażowaniu wszystko może zostać spreparowane. I to w tak doskonały sposób, że nikt tego nie odkryje. Tak więc wszystko co nas otacza, mogłoby zostać uznane za mistyfikację, skoro duchy tak właśnie są traktowane. Zdjęcia nigdy nie dadzą 100% pewności, ale można wierzyć, można doświadczyć...
  • 0

#26

MortisGrim.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I właśnie ten świat jest taki ciekawy. Ludzie dzielą się pod różnymi względami. Mamy tu świetny przykład: z jednej strony sceptycy, nikt im nic nie może zarzucić, są po wygranej stronie bo istnienia zjawisk paranormalnych nie udowodniono... zaś z drugiej strony stoją Ci, którzy wierzą albo z racji tego, że widzieli coś czego ich umysł nie jest w stanie wyjaśnić albo Ci, którzy chcą uwierzyć, że stoją ponad zwykłymi ludźmi i/lub urozmaicić swój świat, no cóż, niektórzy uciekają do narkotyków, alkoholu a inni do duchów i zjaw(do tej pory nie wiem na czym polega różnica ;) )
Pozdrawiam i życzę powodzenia w fotografowaniu duchów/zjaw!! :D
  • 0

#27

Pellenor.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wierzycie w duchy? Echhh....A w Boga pewnie wierzycie...Teraz zostane nazwany świrem i psychopatą ale duchy są wszędzie..Widzę je :) Nie umiem z nimi rozmawiać ale wyczuwam je i widze..Stasznie wkurzające :D A zdjęć jeszcze nie próbowałem robic..hmm...Ciekawy pomysł :) Pocykam sobie w domu i na pewno coś będzie...Jak by co to wstawie tu fotki...
  • 0

#28

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A jakbyś je opisał?
  • 0



#29

Pellenor.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najczęściej widze je jako smugi...Takie coć jak dym..Ostatnio widziałem czarną chmurę która leciała prosto we mnie..Takich w miarę ludzkich kształtów jeszcze ani razu nie widziałem..Raz tylko jakąś twarz...Tak u mnie to mniej więcej wygląda :)
  • 0

#30

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moje zdanie na ten temat
Statystycznie duchów jest więcej niż osób żyjących na świecie
a aparat fotograficzny nie jest jakąś maszyną pokazującą jakiś inny wymiar egzystencji


:drink:
Mogę trochę uwierzyć zapomnianej fotografii kirlianowskiej

rejestracji promieniowania elektromagnetycznego organizmów żywych i nie tylko

polecam drązenie tematu
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych