Skocz do zawartości


Zdjęcie

25 przykazań łowców duchów


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#46

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do ludzi który sami szukają sobie problemów w rzeczach i zjawiskach których nie rozumieją to po prostu nie jestem w stanie zrozumieć myślenia takiego człowieka.To ze ktoś nie zna prawa nie znaczy ze nie będzie według niego sadzony tak samo jest z duchami to ze ktoś nie wierzy nie znaczy ze go to nie dotyczy.Duchy są dalej ludźmi maja swoje przekonania i myślą i w swoich działaniach kierują sie swoja wolną wola.Duchy wyczuwają strach to jest sygnał dla nich do ataku lub podczepienia sie.Mając w swoim otoczeniu ducha nie trzeba do niego mówić werbalnie wystarczy pomyśleć on to tez usłyszy i jeśli go chcecie zaatakować to nie dziwcie sie ze odpowie tym samym...
  • 0

#47

Szemat.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak wyobrażacie sobie takie łapanie duchów :)

Może tak:

Wbijamy się do nawiedzonego domu ze swoimi kolegami, nie zapominając o artefaktach( no to w co wierzymy),
idziemy w pozycji Y (3 osoby oparte plecami o siebie, każda patrzy w innym kierunku) do każdego pomieszczenia i nawołujemy duchy by się ujawniły bo chcemy im pomóc? :mrgreen:

Swoją drogą, sam chciałbym się skusić na taką akcję, tylko nie mam celu wyprawy(a u mnie w mieście może bym coś znalazł);ekipy(ale to by sie znaleźli tacy odważni gieroje :)) ); ekwipunku(jakikolwiek on by musiał być) i w ogóle przygotowania ;) Musiałbym więcej poczytać na ten temat...

Ale wiem co jest najważniejsze- skupienie, uwaga, spokój ducha, wiara w siebie, wiara w boga, wiara w ducha, wiara w pomoc dla niego x] :rotfl:
  • 0

#48

Kofodi.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo fajny poradnik postaram sie do nich dostosowac na moim 1 polowaniu:]
  • 0

#49

AlienGrey'sSister.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podobają mi się te przykazania i to, że zaznaczone jest, aby używać tego, w co samemu wierzymy. bardzo często powtarzam to osobom, które mają problemy z duchami w domu :)
według mnie symbolika jest bardzo ważna, dlatego należy się zaznajomić z tym, co chcemy zrobić. O tym nie było wspomniane. Nie każdy może szukać duchów, czy je wywoływać. Jeżeli przeczyta się dwa artykuły i ma się zamiar wywoływać duchy, może się to bardzo źle skończyć.
uważam, że "dokładna znajomość tematu" powinna być również uznana za zasadę.
  • 0

#50

Wieniawa.
  • Postów: 55
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie matura, lećcz chęć szczera zrobi z Ciebie ghostbustera? :D
Swoją drogą zbieram ekipę w rejonie Gdańska i okolic, chętni na GG 42790809
  • 0

#51

Clint.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak zwanym polowaniem na duchy zajmuje się na świecie wiele grup.


W Polsce jest PTGH (Jedyna profesjonalna ekipa w RP)
http://ghosthunters.com.pl/

Użytkownik Clint edytował ten post 28.12.2013 - 00:02

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych