Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lider sekty: Jestem nowym Jezusem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak on może nazywać się Jezusem, ale jeszcze bardziej mnie dziwi głupota ludzi, którzy w to uwierzyli, oraz wypowiedź w...
  • 0



#17

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziesiątki zwolenników Portorykańczyka, José Luis de Jesús Mirandy, który uważa się za wcielenie Jezusa Chrystusa, kazało sobie wytatuować cyfrę 666, zgodnie z zaleceniem ich guru.

Wśród nich byli dorośli, młodzież i dzieci. Mieszkający w Miami w USA, Miranda, pokazał członkom swojej sekty, że ma wytatuowany numer 666 na ramieniu i poprosił swoich wyznawców, aby uczynili sobie podobne tatuaże. Według niego będzie to znak solidarności z Mesjaszem i zbawienia ich dusz. Twierdzi, że liczba ta, nie ma nic wspólnego z satanizmem.

Liczbę członków sekty trudno oszacować. W USA wybudowali kilkadziesiąt świątyń i otworzyli własną stację telewizyjną.
http://www.racjonali...hp/s,20/t,10717
  • 0



#18

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cóż..czasy końca, to czasy końca. Wcale się nie zdziwiłem, bo sporo takich głupot i niedorzeczności rośnie w naszym chorym społeczeństwie. Nic, tylko czekać, aż ktoś ogłosi się szarakiem lub pokemonem, założy swą sektę i ludzie będą sobie pokeballe i ufo tatuować na tyłkach.
  • 0

#19

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie ! :]

Miałem nie pisac juz na ten temat ,ale zaczyna mnie juz to troche denerwowac ,ze wzgledu zagubionych ludzi ,ktorzy w imie Jezusa dochodzą do stopnia omylnego-ciemnoty !!!.

Chcę wszystkim powiedziec względem tych "666" ze sa to szustki ,ale w innej postaci -odwrotnej -czyli "999" , a ze kosciól to tłumaczył na swoj sposob przez tyle lat ,to tym sposobem wyszły szostki-by te zas szostki były interpretowane -ze człowiek w grzechu idzie do piekła ,a człowiek w czystym suminiem idzie do nieba-gdzie został wymyslony szatan w postaci diabła.

Zgadzam sie ze człowiek powinien trzuc respekt do Stworcy i dawania miłosci wszystkim istnien tej ziemi,przez co został wymyslony ten wizerunek ,Ale zaczyna mnie to draznic, gdy wszelakie wiary nie maja ochoty nic zmienic i zrobic w sprawie ,ktora sami wymyslili, gdy swiat jest mądrzejszy i inaczej mysli niz dawniej. A teraz stwarzane sa rozne ugrupowania ,ktore głosza sie -ze sa tym wybranymi i prowadza ludzi ,ktorzy chca kochac ,ale szukaja tej miłosci w jednym człowieku,ktory głosi słowa gniewu-nienawisci.

wracajac do tych trzech szostek> to trzy dziewiatki gdzie po dodaniu :9+9+9=27
ale to nie o wynik chdzi tylko o : ,2, i ,7,

Zajrzyjcie do LICZBY BOSKIE>>>


Ale ja wytłumacze na swoj sposob:

<2> to liczba przypadajaca drugiego-starszego syn-Bog Ojca Boga .
<7> liczba ta przypada tylko postacią zwiazaną z rodziną Bogow,czyli istot Najwiekszych w Niebiosach.

Trudno jest dotrzec tam do zrodeł ,gdzie miesci sie ta religia przez co jest problem wytłumaczenia tym ludziom ze ida w zlym kierunku - nie znam angielskiego .
Ale swiat jest mały i Wiara czyni cuda ,czas pokarze>>>!!!

Pozdrowienia>Rysiek ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych