Skocz do zawartości


Paranormalne.pl docenione!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Master Lex

Gość_Master Lex.
  • Tematów: 0

Napisano

W numerze 4/2007 pisma "Komputer Świat" w dziale "Najciekawsze Strony Internetowe" możemy znaleźć coś ciekawego, co zainteresuje zapewne każdego usera tej strony, choć przypuszczam, że część z nich już o tym słyszała/czytała.

Jak wiadomo wymienione przeze mnie pismo komputerowe, jest jednym z najbardziej profesjonalnych pism o tej tematyce. Tym czasem, na stronach 19-25 możemy znaleźć dział dotyczący najlepszych stron internetowych z całej Polski. W dziale stron dotyczących Wiedzy (tak została nazwana jedna z grup) możemy się natknąć na stronę... www.paranormalne.pl, która została doceniona i zamieszczona pośród innych witryn internetowych takich jak wikipedia.pl, portalwiedzy.onet.pl i wiele, wiele innych. To wielkie osiągnięcie, dlatego z tego miejsca gratuluję sukcesu.

Dla niedowiarków, zamieszczam skana z gazetki :)

Dołączona grafika


Serdecznie Gratuluję Sukcesu i Życzę Dalszego, Szybkiego Rozwoju :)


__________________________________________________________


Myślę, że to świetna reklama dla Waszego forum i strony, pewnie mnie by tu nie było, gdyby nie ta wzmianka o Was. Wcześniej słyszałem o tym forum od jednego z użytkowników, ale jakoś mnie to nie zainteresowało. Teraz, po przeczytaniu artykułu, zdecydowałem się na zarejestrowania ;) Myślę, że było warto.

Pozdrawiam! ;)

PS. Zamieściłem informację również na swoim forum, gdzie jest jeden z Waszych użytkowników. Mam nadzieję, że Administracja nie ma nic przeciwko.

PS2. Użyłem opcji wyszukaj, nie znalazłem takiego tematu. Jeżeli już taki jest, proszę o usunięcie tematu.

#2

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To prawdopodobnie to poprzednie forum było moje :P
Paranormalium też kiedyś w KŚ zareklamowali ;)

Eury, gratulacje :D Dowód na to, że Paranormalne.pl zalicza się do tych najlepszych ;)



#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Super !!! Jak dla mnie rewelka... może jeszcze napiszemy do TVN'u żeby pokazali nas w programie InterNET 24 ? HehEhE :D

Ale wtedy chyba przybyłoby wielu ludzi, którzy byliby tylko zainteresowani "zniszczeniem" portalu :P



#4

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym nie ryzykował :P Ostatnio mi jedno forum zniszczyli... tylko dlatego że było o tematyce ezoterycznej.
Ja bym kupił szampana i dobrą reklamę ;)



#5

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nieźle, nieźle :drink: ;)

Ale co do "wiedzy"... z jej poszukiwaniem to się można czasem tutaj naciąć ;)



#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiedza i ... poznawanie... niezbadanego, paranormalnego i zdania różnych ludzi na różne tematy :)



#7 Gość_Master Lex

Gość_Master Lex.
  • Tematów: 0

Napisano

Myślę, że to świetna wiadomość.
Trochę szkoda, że nie opisali dokładniej Waszej stronki, bo w takim wypadku, reklama byłaby jeszcze lepsza, ale jak widać po moim przykładzie, zwykła informacja na dwie linijki wystarczy, żeby zwrócić uwagę pilnego czytelnika.

Jeśli natomiast chodzi o "próby zniszczenia forum", to takowe również poczułem na własnej skórze. Wróć! Na własnym forum. Szkoda, bo właściwie najróżniejsze fora internetowe powinny prowadzić współpracę lub ewentualnie zdrową rywalizację.

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli natomiast chodzi o "próby zniszczenia forum", to takowe również poczułem na własnej skórze. Wróć! Na własnym forum. Szkoda, bo właściwie najróżniejsze fora internetowe powinny prowadzić współpracę lub ewentualnie zdrową rywalizację.

Powiedz to debilom z Fnordu... oni widzą tylko koniec swojego nosa i myślą, że ich forum jest najlepsze i w ogóle cacy.
Zresztą w necie działa grupa hakerów specjalizujących się w niszczeniu for o tematyce paranormalnej... nie żebym straszył, tak tylko przestrzegam.



#9

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No gratulacje, respekt i w ogóle, świetną reklamę nam zrobili :)

#10

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mimo,ze jestem na forum od niedawna,muszę pogratulowac,nie tylko ze względu na wyróżnienie w KŚ,ale za całokształt forum.Twórcy i starsi użytkownicy w pełni zasłużyli sobie na taką "nagrodę"-na forum jest mnóstwo ciekawych rzeczy,postów,artykułów.Kongratulejszyns :)

#11

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wow ! i'm impressed :D powod do niezmiernej satysfakcji, nie da sie ukryc.

#12

Tiger.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zresztą w necie działa grupa hakerów specjalizujących się w niszczeniu for o tematyce paranormalnej... nie żebym straszył, tak tylko przestrzegam.


Heh to Forum posiada doskonałych Adminów więc myśle, że żaden hacker nie da rady nic tu namieszać :P :D



#13

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I teraz każdy może się chwalić, w jakim to towarzystwie się obracamy :) . We are the best :mrgreen:

Chyba żaden hacker się nie odważy zaatakować tego forum, mamy wyjątkową ochronę "paranormalną"

#14 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Gratulacje i oby tak dalej. :drink: Dołączona grafika

#15

Tiger.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No chyba, że nasz 15 letni Chaosowy Mag zhackeruje paranormalne.pl :rotfl: :rotfl: :aaa:




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych